Re: *** Tõehetk: Ranka ***
Enam Cakes ei mängi aga fishe oli sitaks. HUD'ita mängimine oli seal sitaks +EV, sest kõik regularid olid nii fishid ja lasid manipuleerida potigas. FR mängisdi 20/18 stiili ja avasid minraisega. Regularid pottide präast ei kakelnud v.a. kui potid suureks läksid ja olid jube nitid! Fishide vastu just vastupidiselt ajasid ka minraisetud potid väga suureks.
Järgmises elus.
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust
Algselt postitas oitarvi
Vaata postitust
TC
Comment