*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #91
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Plaaniti ju mingeid Pokkeriprode Suvepäevi. Kas see idee on kustunud?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Plaaniti ju mingeid Pokkeriprode Suvepäevi. Kas see idee on kustunud?
      Meie ei plaani midagi vaid andsin loa Ahkdumile seda organiseerida aga tundub, et see jääb soiku.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #93
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Mida kahetsed (seoses foorumiga) kõige enam peale foorumi asutamist?

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #94
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Meie ei plaani midagi vaid andsin loa Ahkdumile seda organiseerida aga tundub, et see jääb soiku.
          Aga huvi oli ju rahval olemas ? Võiks ju keegi teine siis asja orgunnida?

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #95
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            kas jrgn hell vallutab maailma?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #96
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              1) Miks sa pole mulle pusa ära saatnud?
              2) Millal külla võin tulla?
              3) Miks sa mind eile Nimeta baaris abusesid kui ma magasin?
              4) Miks sa alati gei teemalisi jutte räägid?
              5) Kui palju sa min tahad et sa mu käed iga nädal yle vaataks ja nõu annaksid?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Mida kahetsed (seoses foorumiga) kõige enam peale foorumi asutamist?
                Ei kalpsagi kohe nii pähe. Jään hetkel vastuse võlgu, kui hiljem midagi meenub siis annan teada.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #98
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Aga huvi oli ju rahval olemas ? Võiks ju keegi teine siis asja orgunnida?
                  Võib! Isegi suvepäevade asemel võiksid olla talvepäevad aga see nõuab põhjalikku ettevalmistust kui lihtlabane joomine.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                    kas jrgn hell vallutab maailma?
                    Ei usu.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      1) Miks sa pole mulle pusa ära saatnud?
                      2) Millal külla võin tulla?
                      3) Miks sa mind eile Nimeta baaris abusesid kui ma magasin?
                      4) Miks sa alati gei teemalisi jutte räägid?
                      5) Kui palju sa min tahad et sa mu käed iga nädal yle vaataks ja nõu annaksid?
                      Kuna su küsimused on standard trollimised siis nendele ma ei vasta peale viimase -- $25 tunni eest.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #101
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        et ise vaatad kaua aega l2heb ja võtad siis tunnitasu?
                        3 ja 4 olid trollimied .. teised serious kysimused..

                        lisakysimus.. kui palju oled yhe päeva jooksul kõige rohkem võitnud/kaotanud

                        Comment

                        • paradigmlost
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 421

                          #102
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Kas mängides segamini MTT-sid, turbo multiSnG-sid ja cashi on sinu arvates võimalik long runis elukutselisena leiba teenida või tuleks ühele mänguformaadile keskenduda?
                          Mis oli viimane mitte-pokkeri-teemaline raamat mis sa kaanest-kaande läbi lugesid?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            EDIT: EV on siis kõige alumine punane joon
                            see peab olema level..

                            kõige alumine on vast nonsd ja keskmine punane on EV joon... kusjuures hea meel näha, et keegi teine jookseb sarnaselt üle EV joone stabiilselt, ma juba hakkasin mõtlema, et ma olen ka lihtsalt elupõhine luckbox..

                            1) sinu lemmik speculative hand

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #104
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Miks minu küsimustele vastata ei kõlvanud?

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #105
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Miks minu küsimustele vastata ei kõlvanud?
                                sest sa oled rets ja kardab su käest peksa saada kui valesti vastab

                                Comment

                                Working...