*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Kas MUD (stonia) oli samasugune kirg nagu pokker ja kuidas õnnestus sul sellest - praegusel hetkel vaatatuna - ajaraiskamisest lahti saada?
    Kirg oli suurem, sest see maailm oli suurem ja huvitavam kui pokker. Ka seal olid suured "upswingid" ja "downswingid" (ei saa päris üks ühele võtta aga oli pikalt perioode, kus tegid absoluutselt kõike õigesti, olid õigel ajal õiges kohas, ownisid teisi räigelt ning kõik hoilaekad olid parimat varustust täis aga oli ka vastandperioode, kus läks kõik vastupidi ning laekad tühjenesid, sõjapuinktid, kogemused kadusid ja tundsid ,et kas oskad üldse veel seda mängu mängida).

    Kui päev oleks 100h pikk, aastas oleks 365 sellist päeva ja inimesed elavad ikka kõrgetesse 70+ aastasetesse siis mängiks ma kindlalt muda edasi -- hetkel ei ole lihtsalt aega :(. See on, oli ja jääb maailma kõige paremaks mänguks, kuna sulle ei joonistatud ette ühtegi kolli vaid sa ise pidid kõike ette kujutama, õppima pähe maid jne. ning peale selle tuli õige otsus välja mitte ala kümnele nupule (nagu tänapäeva mängud, kus kasutad pulti ja/või hiirt) vaid pigem 200-300-ale käsule ning seda ja ÕIGE otsuse pidd tegema kõike murdsekundite jooksul -- muidu vastane paneb plehku või saad ise noa selga.


    Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
    On sul kunagi tekkinud seoses m6ne pokkeritoaga kahtlusi, et see koht on rigged? tänud:)
    MicroGaming aga see ei ole tõsi.

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Kas pikemaajalised downswingid, kus Hero jookseb mitukümmend tuhat kätt ainult BE ja/või kaotavas joones on pigem nõrga mängija tunnus või see võib vabalt juhtuda ka parimate mängijatega? (Tähendab, võib muidugi, aga kas see on pigem ebatõenäoline?). Küllalt ju PTR-is graafikuid, kus kutid jooksevad aastaid oma limiidis täpselt samasuguse tõusunurgaga taeva poole...
    Downswinge juhtub kõigiga aga 200,000-300,000 käe juures on juba selgelt näha, mis mängijaga on tegu. Kui ta jookseb 1PT/BB kanti siis temast 3PT/BB võitjat ei ole.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #197
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Kas sa kavatsed kunagi jätkata oma pokkerikarjääri POKERSTARSI toas?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #198
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Kas sul on cashoutimisel kindel loogika või käib see kuidas-kunagi?
        Kas kasutad e-walleteid vaid vahendajana või julged suuremaid summasid seal ka pikemalt hoida?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #199
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
          Kas sa kavatsed kunagi jätkata oma pokkerikarjääri POKERSTARSI toas?
          Ei oska öelda aga kui ma jätkan siis on selleks iga aasta üks võimalus - 1. jaanuar.

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          Kas sul on cashoutimisel kindel loogika või käib see kuidas-kunagi?
          Kas kasutad e-walleteid vaid vahendajana või julged suuremaid summasid seal ka pikemalt hoida?
          Kõik oleneb aga e-walletides suuremaid summasid ei hoia.

          Comment

          • JohannesJ
            Grinder
            • Jun 2010
            • 684

            #200
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Kas pärast suuremat ühekordset võitu pokkeris (mõni turniir või siis rahalauas suurem heater), kui raha on rohkem, kui mängimiseks vaja suudad alati seda raha korralikult enda omana tunnetada ja mitte seda lihtsalt maha laristada?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #201
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
              Kas pärast suuremat ühekordset võitu pokkeris (mõni turniir või siis rahalauas suurem heater), kui raha on rohkem, kui mängimiseks vaja suudad alati seda raha korralikult enda omana tunnetada ja mitte seda lihtsalt maha laristada?
              Laristan ainult siis kui läheb pikalt väga hästi.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #202
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Kas on tekkinud mõni piinlikum moment seoses sellega, et mängid pokkerit ("seda hasartmängu, mistõttu sul ilmselt sms-laene võetud ja mitu miljonit automaati topitud") ?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #203
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #204
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Kas on tekkinud mõni piinlikum moment seoses sellega, et mängid pokkerit ("seda hasartmängu, mistõttu sul ilmselt sms-laene võetud ja mitu miljonit automaati topitud") ?
                    Ei meenu.

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)
                    Miinuses on pidevalt, sest Leits tellib asju FTP poest ning me peame kinni maksma.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #205
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Mis limiit on miinimum, kus sa veel antud hetkel suudaks mängida ilma et tekkiks tunne, et see on liiga rott raha?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Ühesgi limiidis ei ole rott raha. Mängin oma skilli/banrkollile vastavas limiidis ning võidan BB-sid ja Buy-Ine mitte raha. Küll aga Eesti mõistes roti limiit on 10NL ja selleg enda ära elatada ei anna kui just tatart ja vett päevad läbi ei söö.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #207
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ühesgi limiidis ei ole rott raha. Mängin oma skilli/banrkollile vastavas limiidis ning võidan BB-sid ja Buy-Ine mitte raha. Küll aga Eesti mõistes roti limiit on 10NL ja selleg enda ära elatada ei anna kui just tatart ja vett päevad läbi ei söö.
                          Tatar kallis, pigem surnujuuksed kõlbaksid siia kategooriasse.

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #208
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)
                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ei meenu.



                            Miinuses on pidevalt, sest Leits tellib asju FTP poest ning me peame kinni maksma.
                            Algselt postitas leits Vaata postitust

                            Uurisin oma raketherake infot ... näitab et olen maksnud 725 daala rake ja rakebacki saada 195 daala .. naiss .. hetkel ei saagi aru et see 200 daala depomisel oleks kaduma l2inud ? minig märtsi osa l2ks tho ykls p2ev migni 1xx rake eest

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #209
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              kuidas sulle cake pokker meeldib?

                              ilma hudida halb mängida ei ole?

                              fishe palju?

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #210
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Millal WSOP-l ära käid?

                                Comment

                                Working...