*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #271
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Gold diggereid on kõvasti elus ette tulnud?

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #272
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Kuna see teema pole veel kinni pandud, siis huvitab, et tegid augusti challenge 150h mängu. Mis on selle eesmärk? Asi ei ole ju rahas ning ilmad on ka veel väga mõnusalt soojad, kuid 150h pokkerit on juba kuu aega päris korraliku grindi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #273
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
        Kuna see teema pole veel kinni pandud, siis huvitab, et tegid augusti challenge 150h mängu. Mis on selle eesmärk? Asi ei ole ju rahas ning ilmad on ka veel väga mõnusalt soojad, kuid 150h pokkerit on juba kuu aega päris korraliku grindi.
        150 tundi on vähem grindi kui 8h tööpäevad.... Boonuseks on muidugi see, et võid vabalt jupitada ja mängida oma tahtmise järgi. Eesmärgiks harjutada sügiseks grind sisse.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #274
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Gold diggereid on kõvasti elus ette tulnud?
          eip

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #275
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Oskad sa mulle soovitada materjali netist mida peaksin ilmtingimata lugema/õppima/vaatama kui mängin nl10-nl25?

            E: vast ei ole see küsimus väga vales kohas.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Minu arvates on. See küsimus peaks olema googles...

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #277
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Sinu arvamus: kui sa poleks omal ajal alustanud käesolevat foorumit, kas siis Eesti oleks praegu PTR-i maade edetabelis nii kõrgel kohal või kuuluks Eesti enamike miinusmaade hulka?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #278
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  jään vastuse võlgu, sest ma ei oska tõesti öelda. top võitjad on vanad mängijad ja ilma foorumiteta said võitvateks. samas praegused väiksemad võitjad võivad tõesti olla vastasel juhul suuremad kaotajad ja viia üldratingut allapoole.

                  ei oska tõesti öelda :(

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #279
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Ranka kas sulle meeldib vaadata High stakes pokkerit.
                    Ma ei tea küll kust vaatad youtube või päris Gsn-i pealt aga mõtlen seda gsn high stakes pokkerit.

                    Ja kui oled vaadanud kas on mõni lemmik episood kah.

                    Ning ka mängija kes oleks lemmik. Et kelle mängustiil meeldib.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Ei ole kunagi vaadanud. Kunagi ahkdum saatis paar huvitavamat kätt ja siis niipalju olengi vaadanud, muud midagi.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #281
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        miks sa omale kukeharja lasid teha(esp punase)? kas sa arvad et see on tõesti lahe või tegid mingi beti kellegagi?

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #282
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Kas oled lugenud raamatut Harrington on Cash games.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            miks sa omale kukeharja lasid teha(esp punase)? kas sa arvad et see on tõesti lahe või tegid mingi beti kellegagi?
                            WUT? Mul on mohawk olnud aastaid ja see mohawk sobib mulle kõige rohkem. Vahetevahel vahetan ka värve - on olnud blond, must, musta-valge kirju ja nüüd punane, mis hetkel sobib kõige paremini. Järgmine värvitoon on ka juba valitud ja selleks saab hall.

                            Algselt postitas soouni Vaata postitust
                            Kas oled lugenud raamatut Harrington on Cash games.
                            Eip

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #284
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              terve kaevu vaatasin läbi, lugesin, sain ranka kurjaks saamisest aru, a küsimus tekkis ikkagi... seda enam, et kuskil viimastel lehekülgedel oli jutt a la "enamus istub nl10-25 ja kirub kuskil %¤#"%¤#" teemades oma biitidest"

                              mõtsin shotti võtta kõrgemasse limiiti, millistel alustel (enesetunne, päev nädalas, aeg päevas, br, motivatsioon, jne) võtsid omal ajal shotti kõrgemale?
                              kas panid stop-lossi peale kui proovima läksid?
                              on soovitusi teisig?

                              ps. ise olen endiselt rühkimas ülespoole jussi red energy abiga

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #285
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Bankrolli järgi liigutakse limiidist üles. Kui sul on praeguses limiidis 100BI olemas ning kõik oled ehitanud mänguga pikemas perspektiivis siis nüüd oleks aeg võtta esimesed shotid järgmisse limiiti ja seda muidugi stop lossiga.

                                Comment

                                Working...