6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mortalvombat
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 412

    #931
    Re: 6max nurgake

    No-Limit Hold'em, $0.06 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    SB ($4.33)
    BB ($6.78)
    UTG ($6)
    Hero (Button) ($16.77)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    UTG bets $0.21, Hero raises $0.54, SB calls $0.51, BB calls $0.48, UTG raises $5.79 (All-In)

    see on siin readideta easy fold või call?
    Last edited by mortalvombat; 24.02.11, 09:52.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #932
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
      No-Limit Hold'em, $0.06 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com



      SB ($4.33)
      BB ($6.78)
      UTG ($6)
      Hero (Button) ($16.77)

      Preflop: Hero is Button with Q, Q
      UTG bets $0.21, Hero raises $0.54, SB calls $0.51, BB calls $0.48, UTG raises $5.79 (All-In)

      see on siin readideta easy fold või call?
      4-käelises mängus ez call. Tavaliselt 4bet shovetakse rohkem siukseid käsi, millega ei taheta eriti postfloppi mängida OOP: JJ-TT ja AK.

      Comment

      • sixmax
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 182

        #933
        Re: 6max nurgake

        Hei kutid, mul on üks küsimus. Mängid 100nl rush pokkerit, kumma käe sa parema meelega avaksid - kas UTG A5s või CO K6s? Tänks!

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #934
          Re: 6max nurgake

          Kuna mõlemad lehed suht sitad mis ei floppa väga hästi, siis avan parema meelega positsioonist K6s. 10NL rush.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #935
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas sixmax Vaata postitust
            Hei kutid, mul on üks küsimus. Mängid 100nl rush pokkerit, kumma käe sa parema meelega avaksid - kas UTG A5s või CO K6s? Tänks!
            pole kunagi rush pokkerit mänginud niiet vb ei tea mõnda asja. Võibolla on rushis nii tight button ja blindid, et K6s CO-lt on parem.
            Aaga oleneb lauast. A5s avan UTG 100%. K6s avan ainult siis kui on nõrgad mängijad mu vasakul.
            Seega vastus on üldiselt A5s aga mõndadel juhtudel K6s.

            Comment

            • sixmax
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 182

              #936
              Re: 6max nurgake

              100nl rush selle pärast, et seal harju keskmised tundmatud mängijad.

              Comment

              • CheekyMullet
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 232

                #937
                Re: 6max nurgake

                Kõrvaline küsimus: kas Te, härra sixmax, biidite 100NL rushi? Olles jooksnud umbes 25 BI alla EV sain ma üleeelmise kuu lõpuks aru, et see on ikka üks haige mänguvorm ning lubasin endamisi, et enam seda ei mängi. Loomulikult läksin 1. veebruaril ikka variatsiooni enda kasuks pöörama. Tulemuseks -10BI ja siis nulli tagasi ning järgmisel päeval sama org -13BI (ma ei oska lõpetada, kui ma kaotan). Vot siis otsustasin lõplikult rushi enam mitte mängida. Samas ma ju näen, mis mängu regularid seal teevad ja kuidas ennast pidevalt spewima leveldavad, aga normaalset winrate ma seal siiski näidata ei suuda. Mis valemiga te seal võidate?

                Comment

                • sixmax
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 182

                  #938
                  Re: 6max nurgake

                  Haha, võid mind sinatada. Ma olen arvatavasti noorem.

                  Ma pole mingi rushicrusher. Heads-up bumhuntin tavaliselt. Mulle meeldib seda mängida vahel soojenduseks, muudatuste katsetamiseks ja niisama mängu õppimiseks, kuna rush on väga tehniline. Regularidelt annab nii mõndagi õppida! Puhtalt mingi play, mida näed kedagi tegemas; võid lisada enda arsenali.

                  Aga kui huvitab, siis mingi väga väike sample 100nl rushi ja 200nl rushi. 200nl rush on palju-palju raskem!
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kirjutan järgmisesse posti lühikokkuvõtte, kuidas minu arust rush pokerit beatida.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #939
                    Re: 6max nurgake

                    NonSD winnings tundub tasemel olevat...

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #940
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      NonSD winnings tundub tasemel olevat...

                      Comment

                      • I R Baboooon
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 235

                        #941
                        Re: 6max nurgake

                        Mul küsimus range balancemise kohta, et kui mul on 77 näiteks A75r flopil, vastane cbetib, et kas ma peaksin seal raisema? ma raisen seal näiteks 68'ga või airiga mõni kord,sest ta foldib suht palju seal, aga kas AQ/55/77 ei saaks rohkem valuet callides, kuigi siis pole balanced raising range seal ju. Või ma olen millestki väga valesti aru saanud:D

                        //Kuigi siis, kui ma raisen seal ainult airi või drawiga, siis ta ei foldi enam eriti. Äkki peaks alati floatima seal siis? Ma ei taju enam isegi midagi, kisub segaseks...
                        Last edited by I R Baboooon; 06.03.11, 11:22.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #942
                          Re: 6max nurgake

                          Finaallaud... kas keegi pushiks siin ka niimoodi? Blindid suht tightid, ma ise ka...
                          Või 17bb on natuke palju veel, et 88 allin panna`? Samas antede tõttu M peaks hulga väiksem olema, 5handed ka vaid...

                          Cassava Poker Free No Limit Hold'em Tournament - t8000/t16000 Blinds - 5 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: t712983 44.56 BBs
                          UTG: t456599 28.54 BBs
                          CO: t830265 51.89 BBs
                          Hero (BTN): t277842 17.37 BBs
                          SB: t485311 30.33 BBs

                          Pre Flop: (t24000) Hero is BTN with 8 8
                          2 folds, Hero raises to t276242, 1 fold, BB calls t260242

                          Flop: (t560484) 6 7 K (2 players)

                          Turn: (t560484) J (2 players)

                          River: (t560484) J (2 players)

                          Final Pot: t560484
                          BB shows A A
                          Hero shows 8 8
                          BB wins t568484
                          (Rake: t-8000)

                          Comment

                          • 2ssapaar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 423

                            #943
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                            Mul küsimus range balancemise kohta, et kui mul on 77 näiteks A75r flopil, vastane cbetib, et kas ma peaksin seal raisema? ma raisen seal näiteks 68'ga või airiga mõni kord,sest ta foldib suht palju seal, aga kas AQ/55/77 ei saaks rohkem valuet callides, kuigi siis pole balanced raising range seal ju. Või ma olen millestki väga valesti aru saanud:D

                            //Kuigi siis, kui ma raisen seal ainult airi või drawiga, siis ta ei foldi enam eriti. Äkki peaks alati floatima seal siis? Ma ei taju enam isegi midagi, kisub segaseks...
                            liigne balancemine jätab ka raha lauale. Oleneb vastasest. Fishide vastu obv raise, sest ta callib liiga palju. Straightforward regide vastu raisin, sest nad ei barrelda turni nagunii sellel boardil ja ässaalt saab raisides valuet paremini. Mõtlevate regide vastu raisin ka, sest nende silmis ei saa ma palju reppida ja võivad tagasi mängida õhuga. Ainult agronoomide vastu callin, kes barreldavad tihti kui nöör anda neile.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #944
                              Re: 6max nurgake

                              kuidas siin käitun?


                              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              SB ($22.34)
                              BB ($13.24)
                              UTG ($11.14)
                              Hero (MP) ($10)
                              Button ($6.75)

                              Preflop: Hero is MP with 9, 9
                              1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, BB calls $0.30

                              Flop: ($0.85) 7, 3, 2 (2 players)
                              BB checks, Hero bets $0.50, BB raises to $2.35


                              vastane on 18 käe peale 71/24 stattidega

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #945
                                Re: 6max nurgake

                                Ma calliks ja edasi vastavalt turnile.

                                Comment

                                Working...