6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #976
    Re: 6max nurgake

    Kõik käed results oriented (va kolmas käsi) kui infot pole. WP!

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #977
      Re: 6max nurgake

      2. Käsi parandatud

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #978
        Re: 6max nurgake

        2hand: natuke kõrgem võiks jah flopi bet olla , kuskil 0,95 - 1,15$ - kuna flop on väga drawine. Mis tal käes oli ,67 , 77??

        Comment

        • Rando
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 316

          #979
          Re: 6max nurgake

          Rea sai riverisse. Tänud mehed!

          Comment

          • sixmax
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 182

            #980
            Re: 6max nurgake

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $2(BB) Full Tilt
            SB ($80.50)
            BB ($201)
            UTG ($444)
            Hero ($211)
            CO ($272)
            BTN ($359)

            Dealt to Hero T T

            UTG raises to $6, Hero calls $6, fold, fold, fold, fold

            FLOP ($15) 4 3 J

            UTG bets $10, Hero calls $10

            TURN ($35) 4 3 J 9

            UTG bets $26, Hero calls $26

            RIVER ($87) 4 3 J 9 5

            UTG bets $53, Hero raises to $169 (AI)

            not kewl?

            Comment

            • sixmax
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 182

              #981
              Re: 6max nurgake

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $2(BB) Full Tilt
              SB ($423)
              BB ($201)
              UTG ($274)
              UTG+1 ($200)
              Hero ($250)
              BTN ($125)

              Dealt to Hero T T

              fold, UTG+1 raises to $6, Hero calls $6, fold, fold, fold

              FLOP ($15) 6 K 3

              UTG+1 bets $8, Hero calls $8

              TURN ($31) 6 K 3 9

              UTG+1 checks, Hero bets $18, UTG+1 calls $18

              RIVER ($67) 6 K 3 9 A

              UTG+1 checks, Hero bets $42, UTG+1 raises to $100, Hero folds

              TT suka! River on merge-bluff, aga vastasel AK i think. or AK? :P

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #982
                Re: 6max nurgake

                Millise rangega peaks vaakumis SB'lt blindi varastama kui minuni on folditud? Kas BTN'ilt peaks tõstma ATC'ga, kui minuni on folditud ja blindid ei anna põhjust mitte tõstmiseks?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #983
                  Re: 6max nurgake

                  Nitidelt pmst küll, aga ega sul 6maxis üldiselt vasakul käel kahte niti ei ole(kes ei light3beti ka). Fishide vastu pead ka vähe kohandama oma btn range. Sb pealt võiks mingi ~20% olla imo.


                  e: Aga üldiselt on btn/sb range väga varieeruv lauati, mitmeid erinevaid tegureid tuleb arvesse võtta.
                  Last edited by inward; 17.05.11, 22:12.

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #984
                    Re: 6max nurgake

                    Sellist asja ei saa kindlasti mittekunagi vaakumis vaadata.

                    BUlt ATC varastada on hea, kui suudad postflop okeilt mängida ja vastased pole liiga keerulised selle jaoks: 3betivad palju (regide kohapealt), mingise 70/3/ WTSD 50 fishi vastu ka pole mõtet.

                    SB pealt on ka suht varieeruv. Paremate regide vastu varastan korraliku rangega (kitsam kui UTG), osade vastu saad peaaegu ATC varastada. Muidu kui keskmisest % rääkida, siis 20% SB pealt peaks ok olema.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #985
                      Re: 6max nurgake

                      Kas keegi oma HUD'i color-coding'ut tahab jagada?

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #986
                        Re: 6max nurgake

                        Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players -

                        SB: $43.49
                        BB: $33.00
                        UTG: $109.64 21/17 spewy reg, 3b 9.5%, 400 kätt. oli varem 5bet shovenud KQs 100bb deep BvBU
                        Hero (CO): $59.17
                        BTN: $30.19 käsi eriti ei olnud, kuid oli limpimisega silma jäänud, ehk siis tegu fishiga

                        Pre Flop: ($0.45) Hero is CO with A A
                        UTG raises to $0.90, Hero raises to $3.50, BTN calls $3.50, 2 folds, UTG raises to $9, Hero raises to $X?

                        Max EVga betsizing? 20$'le, et flopiks oleks pmtl PSB järel, kui callima peaks?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #987
                          Re: 6max nurgake

                          to allin.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #988
                            Re: 6max nurgake

                            ma calliks

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #989
                              Re: 6max nurgake

                              ise läheksin allinni.

                              raise 20 peale on kordades tugevam ja hirmuäratavam, kui nt call või shove. Aga shove ftw

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #990
                                Re: 6max nurgake

                                Hmm, imo on see leveldamise küsimus - võib ju ka nii asjale läheneda, et tema vaatevinklist on tal veel fold equity't shovedes (kui hero peaks bluffima seal), sest 60st on vaid 20$ commititud. Standard play 5b-bluffimine vast pole, kuid stackid on deep ja omavaheline history on olemas, kus sai suht lightilt ära stackitud.

                                Comment

                                Working...