6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #886
    Re: 6max nurgake

    Ok see näitab 35k käe peale 1613 olukorda ja 346bb/100, keegi võiks enda oma ka vaadata, siis miskit võrdluseks.

    Comment

    • your_naked_mom
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 212

      #887
      Re: 6max nurgake

      370bb/100 nii et suurusjärk sama, cbetin üldiselt vähe, 50-60%

      Comment

      • I R Baboooon
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 235

        #888
        Re: 6max nurgake

        Mis su winrate niisama on? mul 7.76bb/100

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #889
          Re: 6max nurgake

          ma olen jälle tagasi oma non-sd joonega, ikka ei saa üle sellest, et kas see on leak või ei?
          Mu overall winrate NL 30s on 5bb/100 ja käsi 13173. Probleem on selles, et kui võtan graafiku ette bb'des siis non-sd on -2085bb, ehk -16bb/100 ja sd +2820bb, ehk 21.5bb/100. Kas ma kaotan non-sd'ga piisavalt palju, et seda pidada leakiks?

          Comment

          • sixmax
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 182

            #890
            Re: 6max nurgake

            Rush 100nl 6-max, tundmatud vastased, sa oled UTG. Kumba haaret eelistad?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #891
              Re: 6max nurgake

              Oleneb, kui hea mängija oled. Kui tunned ennast selles limiidis väga hästi, siis teine.
              Kui tunned kehvalt või hinda enda oskusi väga heaks, siis esimene.

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #892
                Re: 6max nurgake

                rushis soovitavalt ikka broadway poole kaardid ehk number 2 parem.
                kui poleks rush, siis tavalises 6max mängus on vahetevahel oma range laiendamiseks suited Ax, 2gap, gap ja connectoreid sobivad

                Comment

                • sixmax
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 182

                  #893
                  Re: 6max nurgake

                  Ma valisin rush pokeri, kuna see on väga tehniline mäng.

                  Panin veel kaks haaret kokku, kuid seekord CO. Põhimõte on sama. UTG on liiga close ja rushis tõesti kaldub pigem teise poole, kuna shania on ebaoluline.



                  UTG haaretega tahtsin teada saada, kas te reisiksite AJo, mis on tõenäoliselt parim käsi lauas, kuid mängib halvasti postflop ja multiway. Tavaliselt peab pot controllima hakkama ja praktiliselt igal laual kardame reisi. Või reisiksite 76s, millel on tohutult postflop ja multiway potentsiaali; flopates draw võime julgelt mängida nagu ässasid. Preflop equity vs postflop equity.
                  Last edited by sixmax; 30.11.10, 20:09.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #894
                    Re: 6max nurgake

                    Ma reisiks pigem 76s.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #895
                      Re: 6max nurgake

                      Vastane 63/25/13.3 50 käe peale. Foldime süda rahus all night long? Preflop 3bet ja riverbet on tema poolt alati nuts?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Krizzjaa
                        Räme Fish
                        • Sep 2010
                        • 21

                        #896
                        Re: 6max nurgake

                        vabalt võib olla 2x tal. Aga turn :/

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #897
                          Re: 6max nurgake

                          Ei usu mina et seal 2tal käes on...sellised vastased üritavad check-raiseda riverit kui trips käes mitte ei leadi ise välja. Pigem 2paari, Kx ja muu saast. Ainuke reaalne oht on flush. Fold ei ole paha kuna sa pole potti vägapalju raha investeerinud. Vahest on see koht call.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #898
                            Re: 6max nurgake

                            imo ez fold. sa ei biidi sellise beti vastu riveris midagi. Board nii f*** up , et siin riveris sellist 4,5x potsize beti callida. Fishid saavad ka käsi.

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #899
                              Re: 6max nurgake

                              Keegi siit med-high stakes 6max SNGsi ka mängib solid volüümiga?

                              Comment

                              • Makuz
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 214

                                #900
                                Re: 6max nurgake

                                €5+0.50 6max STT. Vastase kohta niipalju, et limpis suht iga käsi ja tundus suht halb mängija. Mida teie teeksite ? http://weaktight.com/3061197

                                Comment

                                Working...