6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #961
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    pps ?
    hmm okei eks ma analüüsin ja järgmisel korral proovin cbeti alandada.

    lisaks veel see, et ma sain sessi ajal paar korda QQ ka, sain kahel korral 3bet, ma muckisin ära, aga mis peaks tegema reeglina?

    1) villain on 26/22 cbet 7.0 133 käe peale

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($5.81)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($10.15)
    UTG ($12.24)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    Hero bets $0.40, UTG raises to $1.30


    2) villain on 18/17 cbet 8.8 131 käe peale

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($18.21)
    SB ($10.77)
    BB ($7.05)
    Hero (UTG) ($10)
    MP ($11.27)
    CO ($10)

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets $0.40, 3 folds, SB raises to $1.20
    ma loodan, et sa kogemata ajasid cbeti ja 3beti sassi või sa t6esti ei tee neil vahet?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #962
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      ma loodan, et sa kogemata ajasid cbeti ja 3beti sassi või sa t6esti ei tee neil vahet?
      nujah typo :/

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #963
        Re: 6max nurgake

        Villainitel on 3bet 7-8% ja sa foldid QQ reraisele? KK+ on 0.9% btw, nii et soovitan sul range'd selgeks teha.
        OOP 4bet-call ja IP võib vastavalt villainile ka callida 3beti lihtsalt, kui on alust arvata, et ta foldib kõik nõrgemad käed 4betile.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #964
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          hetkel on ju 3bet 12% minu stackist, või sa mõtled et tõus on 0.8$ ehk 8% ?
          või mis reegel see 10% stackist sul on ? et kui paneb 1.5$ peale sis on tõus 11% ja foldin ära QQ?
          tundmatu vastase vastu, ehk mul note pole või sa mõtled, et vähe käsi mänginud? et 4betin kui vastane 13/12 3bet 3% , käsi 50?

          mis mõttes UTG vastu alati AK+ ? sa mõtled, et vastane vaatab et ma UTGlt avan ja teab et mul päris hea käsi, siis 3bet ei tule lightilt?
          Ei mõtle tõusu vaid kogusummat. Reegel on see, et 10% juhtudel hitid seti, siis ei ole vaja ka rohkem raha sisse panna kui keskmiselt 10% oma stackist. Oddsid lähevad paigast ära kui callid ulmekõrgeid tõsteid.
          Tundmatuteks loen kelle kohta tõesti ca 20-50 kätt ainult ja 50käe peale 3bet 3%ei ole mingi näitaja. Küll on näitaja statsid 13/12
          Üldiselt on küll nii, et solid mängijate poolt UTG vastu light 3bette ei tehta. Soovitan lugeda 2+2s http://forumserver.twoplustwo.com/69...l#post15875458 Verneeri artiklit UTG mängimise kohta, siis saab ehk selgemaks.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #965
            Re: 6max nurgake

            Positasin 2+2'te selle posti, aga mõtlesin et võiks siia ka veits arutelu saada.
            Iseenesest üsna standard olukord.
            The villain is unknown, but average FTP reg's 3bet% is relatively high (i'd say 6-8% perhaps).
            1) call would be bad as hero has to c/f a lot of flops OOP, if he doesn't hit
            2) fold would definitely be too weak given the strength of our hand
            3) by 4betting (cant fold to a shove as well obv), villain almost never continues with a weaker holding. If we get it in, then the best case scenario would be a flip against JJ.

            So my question is, that whether the dead money from villain's folds vs our 4bet compensates the money that we lose against QQ(JJ)+, AK range when he shoves and we have to call?

            Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            BB: $27.97
            UTG: $15.54
            Hero (MP): $26.58
            CO: $6.70
            BTN: $25.00
            SB: $18.00

            Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with A Q
            1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.75, 2 folds, Hero ?
            Last edited by fyte; 26.03.11, 21:28.

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #966
              Re: 6max nurgake

              4-bet ei meeldi kui ta sind varem väga aktiivselt 3-bettinud pole. Kui sul on infot kuidas ta mängib 3-bet potis positsioonis (kui tihti Cbetib, kas ta annab pärast Cbetti alla või laseb barreleid), siis saab callida, aga ilma infota foldin.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #967
                Re: 6max nurgake

                Unustasin mainida, et tegu rushiga ning villain on tundmatu, nagu mainitud. Aga suure tõenäosusega on ta BTNi 3bet% ~10 kanti, nagu enamikel FTP regidel.

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #968
                  Re: 6max nurgake

                  keeraks bluffiks ja 4bet-foldiks 23-24bb peale kuna ei meeldi OOP suht lambi-range vastu mängida.
                  kui ta shipib, siis oled domineeritud.

                  dunno, teise variandina vist foldiks kohe.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #969
                    Re: 6max nurgake

                    4bet/fold on kohe kindlasti halb liin, arvestades seda, et siis võiks seda any2'ga teha, kui käsi SD-le ei jõua (enamasti). 2+2'st sain vastuseks, et flat ei ole halb, arvestades seda, et vaatamata OOP olemisele, on card advantage piisavalt hea villain'i range suhtes.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #970
                      Re: 6max nurgake

                      okei kuna ma passin kuskil shithole hotellis endises NSVLis, siis kirjutan oma mõtted lahti.

                      4bet-call on kohe kindlasti kõige halvem liin. kui sa stoved oma eq vs std ship range (QQ+,AK), siis see on ~28%. Kui sul 4bet sizing balanced on, siis sul vastase shippi callides on vaja min 38% eq ehk siis 10 korda flippides oled -200bb miinuses.

                      10x 4bet-foldides võiks guesstimateda, et 20% vastane shipib, 10% callib, 70% foldib. Siit tuleks minu arvutuste järgi ca -40bb arvestades, et enamiku kordadest peame flopil foldima. (tegelikult ma arvan, et villain shipib siin kõvasti vähem kui 20% ja foldib rohkem)

                      10x callides c-f'ime ilmselt ~60% floppe (-60bb), mis on iseenesest täiesti normaalne. paha on siis kui villain oma positsiooni ja laia rangega sind valuetownib, aga ma ei oska siia numbreid pakkuda. ilmselgelt pead väga hästi käsi lugema ja suutma A\Q boardidel häid folde teha, et mingeid bb'sid välja pigistada.

                      10x 3betile foldides kaotad ainult -30bb aga sitamaitse jääb suhu obviously.

                      Comment

                      • Rando
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 316

                        #971
                        Re: 6max nurgake

                        Kas on mõtet re-raiseri vastu QQ PF AI NL5 kelle statsid on 33 käe peale 38/9. See re-raise tema poolt tuli ilma mõtlemiseta.
                        Notena on kirjas, et ta re-raises pf mul AQo ma callisin IP flop A89, ta donkbet ma re-raise ja ta fold.

                        Comment

                        • I R Baboooon
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 235

                          #972
                          Re: 6max nurgake

                          OK, ei leia paremat teemat selle küsimiseks, aga kui keegi on lugenud "Treat your poker like a business" raamatut, siis seal räägib sellisest playst nagu check with a chip, ehk pmst mingi keskmise käega betid riveril 1 big blindi. Näiteks tõi ta mingi AJ QJ2dds34hh laual, et betid 2 tänavat ja siis riveris paned 1 chipi ja callid tema raise? On see play hea ka või?:D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #973
                            Re: 6max nurgake

                            Fishid teevad nii suht tihti imo. Ma arvan, et eriti kehvemaga low stakes mängudes ei raiseta NL50, sest 50/50 sa kas induced või blokid, inimesed tahavad marginaalse käega showdwoni jõuda rohkem.

                            Comment

                            • Rando
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 316

                              #974
                              Re: 6max nurgake

                              Paluks kommenteerida käsi millega toppama jäin.
                              NL5 FTP. Kõik preflop betid on automaatselt pandud.
                              Suht kardan ma ei tea miks, kolmikute ja monster kaartide slowplay on väga populaarne.
                              AK'dega kardan ka samuti PF AI minna.

                              Mingi fishine vend oli. Kas nii võinuks olla, et fish kartis masti või rea tõmmet seeda lükkas kohe all in?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Samuti fish 140 käe peale 41/7. Flopi bet sinna 1$ kanti?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Veidi rohkem loose kui regular. See käsi läks jah väga mõõda.
                              Flopil callisin, kartsin kolmikut. Turnil callisin lootes, et vennal ple flushi või kardab seda. Mingi JQ,JT,J9 ehk. Riveril ma teadsin, et olen maas aga ma ei tea miks callisin.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Statse pole, mingi poole stackiga vend on. Ma ei saa aru, et ma midagi valesti oleks teinud. Kas ma just peaks kahtlustama siis kui vend callib 2 tänavat rahumeeli?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              309 käe peale 23/13. Sama situatisoon mis esimene käsi. Arvan, et tegin õigesti.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Samuti mingi limper vend. Kas turnis oleks pidanud pot beti panema ja raise peale fold? Riveri?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Riveril check kuna igast tõmbed? Ei tea miks riveril selline donkbet. 260 käe peale 26/23

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Last edited by Rando; 21.04.11, 17:40.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #975
                                Re: 6max nurgake

                                Enda arvamus siis selline :

                                1hand : Arvatavasti on seal vastase range üpriski suur ning arvan ,et tal võis olla seal kas flush draw , või 2pair. Muidu ise snapiksin.
                                2hand: Ei saa aru...
                                3hand: snap fold, kuna vastase bet size on riveril väga kahtlane mis panebki mõtlema kas tõesti hittis oma maja või flushi. seega foldiks
                                4hand: cooler
                                5hand: kõik õige
                                6hand: suht mõttetu käsi aga noh..kõik õige. ta oleks su 3barreli ka ära callinud riveril.
                                7hand: "Riveril check kuna igast tõmbed?" jah.

                                Comment

                                Working...