6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #781
    Re: 6max nurgake

    Selleks on readi vaja. Mu mõistus ütleb, et me võime seal vabalt ees olla, vähemalt tema range vastu. Samas väga donk ta ei ole ja repib siin pmt ainult ühte kätt. Ma herocallitaks vist.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #782
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
      Mõistus otsas kurat.
      Villain 22/14/2.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      ägiseme ja foldime?
      co ja bu soovitan 3xBB tõsta, sest vastased hakkavad tihedamini vastu su positsiooni pärast.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #783
        Re: 6max nurgake

        Kunn on veits kehva kaart toob palju srt8 drawsid kohale. Ja flopil on palju villaineid ja mõnel on kindlasti see sees. Flopi betiks rohkem sest tahaks valuet saada multiway

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #784
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Minraiset callida pole seal sugugi halb. Betsizengust tundub, et hakkasid turni kartma, imo peaks seal rohkem panema. Peale raiset on olukord veidi niru ning fold ilmselt omal kohal.
          eeldasin, et tal võis olla seal iga äss ja kuna AJ mahtus ilusti sinna rangesse, siis paningi veidi väiksema beti, et saaks bet foldida. üldiselt nendes mängudes top paar käsi ei 3betita, kas siis blufitakse või raisetakse monsteriga.

          Comment

          • Arcticman
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 208

            #785
            Re: 6max nurgake

            €0.02/€0.04 No Limit Holdem
            Prima
            6 Players
            Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

            Stacks:
            UTG dacius €0.98
            UTG+1 ruicunha €8.67
            CO BkVoron €0.91
            BTN durmuscandan €4.65
            SB Hero €5.64
            BB Jinoch22 €3.34

            Pre-Flop: (€0.06, 6 players) Hero is SB K A
            1 fold, ruicunha raises to €0.12, 2 folds, Hero raises to €0.44, 1 fold, ruicunha calls €0.32

            Flop: J K J (€0.92, 2 players)
            Hero bets €0.60, ruicunha calls €0.60

            Turn: 4 (€2.12, 2 players)
            Hero ?

            vastane 19/15/2

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #786
              Re: 6max nurgake

              check-raise, bet turn, mida iganes, peaasi et raha potti läheks.

              Edit: Antud statsid ei ütle ka meile eriti midagi. Käte arv, fold to 3bet, mp avamis range. Midagi sellist oleks vaja. Ma betin sellises kohas üldiselt või checkshoven.
              Last edited by camu; 03.08.10, 13:23.

              Comment

              • Arcticman
                FPP Pro
                • Apr 2009
                • 208

                #787
                Re: 6max nurgake

                kätte arv 72, fold to 3bet 50, mp avamis range on JTs+, A9o+, 88+

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #788
                  Re: 6max nurgake

                  räägiks korra 3beti suurustest, kui on esimese raise cold callijaid.

                  nii NL100: UTG avab 3$, MP callib, mina SB ja soovin 3bettida. standardina on 3bet muidu ainult raiseja vastu 11$, aga kui üks coldcallib, kas siis tavaliselt lisan tema calli ka ehk 14$ või piisab vähemast?

                  kui UTG avaks 3$, MP, CO ja BTN coldcallivad, kas siis peaks SB pealt 3bettima 20$ või piisab vähemast?

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #789
                    Re: 6max nurgake

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP ($10)
                    CO ($10.99)
                    Button ($8.98)
                    Hero (SB) ($10.87)
                    BB ($10)
                    UTG ($10)

                    Preflop: Hero is SB with K, K
                    3 folds, Button calls $0.10, Hero bets $0.55, 1 fold, Button calls $0.50

                    Flop: ($1.30) 2, Q, 6 (2 players)
                    Hero bets $0.90, Button calls $0.90

                    Turn: ($3.10) 8 (2 players)
                    Hero bets $2.20, Button calls $2.20

                    River: ($7.50) 10 (2 players)
                    Hero checks, Button bets $2.20

                    Total pot: $7.50

                    Kas riveri b/f või c/c sellise beti peale, või c/f any beti peale???
                    Vastane on 61/11/2.0 30 käe peale, river AF on inf ja agg freq 50% (6).

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #790
                      Re: 6max nurgake

                      As played sellise beti peale foldida ei tohi.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • I R Baboooon
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 235

                        #791
                        Re: 6max nurgake

                        Kuni kui suure beti oleksime valmis riveris callima? Kas b/f on meie poolt möeldamatu liigutus?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #792
                          Re: 6max nurgake

                          B/f on see asi, et tal on riveril järel natuke alla 5$ ja pot on 7,5$. Ükskõik kui tahes thinilt bettida ja ta shoveb on sul nii vähe järel, et foldida on kuidagi imelik. Kas check-call või shove river imo. Check-call mulle selles olukorras eriti ei meeldi.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • your_naked_mom
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 212

                            #793
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                            räägiks korra 3beti suurustest, kui on esimese raise cold callijaid.

                            nii NL100: UTG avab 3$, MP callib, mina SB ja soovin 3bettida. standardina on 3bet muidu ainult raiseja vastu 11$, aga kui üks coldcallib, kas siis tavaliselt lisan tema calli ka ehk 14$ või piisab vähemast?

                            kui UTG avaks 3$, MP, CO ja BTN coldcallivad, kas siis peaks SB pealt 3bettima 20$ või piisab vähemast?
                            14 on vs 2 villanit täiesti piisav ma arvan, vähemaga kiputakse vb rohkem callima ja 3bet potis on ikka parem olla vs 1 villan OOP.

                            ja vs 3 villanit oleks kirjeldatud situatsioonis 16 t2itsa piisav ma arvan. sizing oleneb ka sellest, et kuidas on villanitel fold to 3bet, vahepeal mõni fish callib seal ka 20$ squeeze ntx.

                            eks need sizingud tulevad kogemusega ma arvan. enda isiklik kondikava on midagi taolist et in pos teen 3bb openi peale 10bb 3beti, oop teen 11bb ja kui on 2 villanit siis teen 14/15bb ja nii edasi.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #794
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Kas check-call või shove river imo. Check-call mulle selles olukorras eriti ei meeldi.
                              Miks?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #795
                                Re: 6max nurgake

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Miks?
                                For value obv. Saab ilusa 2/3p shove Qx tarvis. Checkid järgi, siis ta võib checkida Qx järgi ja bettida ainult paremaga. Kui plaanid nagunii ära callida, siis pigem shove. Kui foldida, siis foldida, aga ma ei foldiks.

                                EDIT: Check-call on imo kõige kehvem ilma readita. Praegusel juhul muidugi call.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...