Re: 6max nurgake
Selleks on readi vaja. Mu mõistus ütleb, et me võime seal vabalt ees olla, vähemalt tema range vastu. Samas väga donk ta ei ole ja repib siin pmt ainult ühte kätt. Ma herocallitaks vist.
Selleks on readi vaja. Mu mõistus ütleb, et me võime seal vabalt ees olla, vähemalt tema range vastu. Samas väga donk ta ei ole ja repib siin pmt ainult ühte kätt. Ma herocallitaks vist.
A 

, K
, Q
Comment