6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #841
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    miks te ei tee eraldi teemasid nende käte kohta, mina küll siin segasumma suminas midagi kommenteerida ei oska ja vaevalt keegi midagi kmmenteerida viitsibki.

    hakake meheks ja tehke eraldi teema käte kohta, vähe parem ülevaade ja kommentaarid ei valgu nii laiali
    +1, iga käsi saab siis ilusti erladi läbi vaadatud, mitte peal mingit kätt on üleüle eelmise käe kommentaar jms

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #842
      Re: 6max nurgake

      1,5k käe kohta NL2 -7 BI. Päris jama, suht lampi lasen ka, mingit käte range ei ole ka kuskilt võtta.

      Comment

      • Platinum
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 248

        #843
        Re: 6max nurgake

        blueprintis on

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #844
          Re: 6max nurgake

          Kas keegi on seda raamatut lugenud? Tundub kirjelduste järgi väärt teos olevat. Äkki keegi oskab selle kirjutise kohta midagi rääkida?

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #845
            Re: 6max nurgake

            goood reading

            Comment

            • your_naked_mom
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 212

              #846
              Re: 6max nurgake

              ei ole küll raamatut lugenud, aga ei tahaks hästi uskuda, et mees, kelle sfinktrid enam vanadusest ei pea, teab midagi tänapäeva 6maxi mängust.

              Comment

              • lennuk
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 298

                #847
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                Kas keegi on seda raamatut lugenud? Tundub kirjelduste järgi väärt teos olevat. Äkki keegi oskab selle kirjutise kohta midagi rääkida?

                http://www.amazon.com/Harrington-Onl.../dp/1880685493
                praegult ei leia linki aga 2p2s keegi respekteeritud midstakes tüüp andis suht kehva hinnangu sellele.

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #848
                  Re: 6max nurgake

                  Bodog - $1 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                  Hand converted by PokerTracker 3

                  CO: $66.06
                  BTN: $244.91
                  SB: $269.30
                  BB: $141.57
                  Hero (UTG): $109.45

                  SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                  Pre Flop: ($1.50) Hero has Q Q

                  Hero raises to $3.50, CO raises to $6.00, fold, fold, fold, Hero...

                  Kutt on 58\14, 36 käe jooksul 3-bettinud 3 korda. Arvestades seda inffi ja stäkke, siis mis pf sizingu võiks valida?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #849
                    Re: 6max nurgake

                    Kas see on halb mõte, kui panna nii, et saad flopis potsize shoveda?

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #850
                      Re: 6max nurgake

                      $20? cbet ka 20?

                      anyway, Kes minuga NL100 6max käsi PTRist tellida tahab? :)

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #851
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Kas see on halb mõte, kui panna nii, et saad flopis potsize shoveda?
                        mulle tundus ka hea mõte.

                        Hand converted by PokerTracker 3

                        CO: $66.06
                        BTN: $244.91
                        SB: $269.30
                        BB: $141.57
                        Hero (UTG): $109.45

                        SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero has Q Q

                        Hero raises to $3.50, CO raises to $6.00, fold, fold, fold, Hero raises to $25.00, CO calls $19.00

                        Flop: ($51.50, 2 players) A 3 9
                        Hero... (CO'l $41 järgi)

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #852
                          Re: 6max nurgake

                          Oksendan endale suhu ja check/foldin

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #853
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Oksendan endale suhu ja check/foldin
                            rõve inimene :D

                            Comment

                            • p6kkerplayer
                              Räme Fish
                              • Sep 2010
                              • 1

                              #854
                              Re: 6max nurgake

                              Hakkasin 6-maxi üle pika aja mängima. Proovin esmalt preflop korda saada. Kõik preflop chartid, mis leidsin, on liiga tightid minu maitse järgi, nii et panin ise kokku tabeli enda jaoks. Tabel näitab, mis haaret ma avan, kui kõik minuni foldivad.



                              SB range varieerub kergesti olenevalt BBst.

                              Kui blindides on väiksemad stackid, siis avan iga ässa. Tabel on muidu 100+ BB stackidega mänguks.

                              Buttonilt on raise-i suurus 2,5xBB, mujalt 3xBB.

                              Tundub OK?
                              Last edited by p6kkerplayer; 25.09.10, 14:20.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #855
                                Re: 6max nurgake

                                ei tea kas UTGst on madalaid suited connectoreid kasumlik mängida, oleneb muidugi avangu suurusest ja limiidist mida mängida. see veits imelik, et UTGst avad 45s, aga BTN A4,A3,A2 ei ava.

                                Comment

                                Working...