6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #871
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas your_naked_mom Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    14 buyini under ev - mida mängus muuta?

    brag obv
    cool story bro:)
    sa endiselt lased Ceresuse võrgus?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #872
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas your_naked_mom Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      14 buyini under ev - mida mängus muuta?

      brag obv
      Nicer. Suht loose'lt lased, mitme lauaga korraga pelad? Ja palju lifetime winrate seal on, kui küsida tohib?

      Comment

      • bJako
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 114

        #873
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        cool story bro:)
        sa endiselt lased Ceresuse võrgus?
        Selline winrate ei ole ju pidev, vaid hiiter? Ja kui seejuures AI käed ebaõnnelikud on olnud, siis on ülejäänud eriti suure õnnega ju?

        Fk sellist pilti ei taha üldse näha, ise olen Ceruses ka seni plussi saanud aga see kuu 15000 käega -9 PTBB/100 peale, masendav.

        Mis sul ikkagi üldine winrate seal on?

        ja kas see 40 on bb või BB (big bet)?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #874
          Re: 6max nurgake

          ms polegi ju seda väitnud, et see standard winrate peaks olema. küsimus oli, kas ta mängib endiselt ceresuse võrgus.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #875
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas bJako Vaata postitust
            ja kas see 40 on bb või BB (big bet)?
            Graafikul on ca 40bb/100.

            Comment

            • Reploid
              Räme Fish
              • Jan 2010
              • 17

              #876
              Re: 6max nurgake

              olen nüüd mõnda aega nl4 6max mänginud, tahaks antud olukorrale nõu, mida hero teeb.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #877
                Re: 6max nurgake

                Riveri oleks pidand check/callima või turnis sisse ajama, kui tunne et sul parem käsi.
                Antud hetkel river fold, kui vastasest rohkem infot pole, imo. Tundub, nagu set.

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #878
                  Re: 6max nurgake

                  Kas oleks saanud neid käsi kuidagi teisiti mängida?
                  Osad käed on sitalt convertitud, PS ei tee inglise keelseks osi käsi.
                  Mina siis nimega iErection -.- Miski 500 kätt -6BI





                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #879
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas Rando Vaata postitust
                    Kas oleks saanud neid käsi kuidagi teisiti mängida?
                    Osad käed on sitalt convertitud, PS ei tee inglise keelseks osi käsi.
                    Mina siis nimega iErection -.- Miski 500 kätt -6BI





                    http://www.pokerhand.org/?5812592
                    Otsi siis teine converter, milles on arusaadavalt jaotused näha ning siis postita siia topicusse, mitte ära anna linkidena. Üks käsi mida vaatasin oli küll suht arusaamatu - said nupud ees olles sisse, riverdatakse 5-oudine ja siis küsid, et kas tegid midagi valesti.


                    http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php - ise kasutan seda.

                    Comment

                    • Rando
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 316

                      #880
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Otsi siis teine converter, milles on arusaadavalt jaotused näha ning siis postita siia topicusse, mitte ära anna linkidena. Üks käsi mida vaatasin oli küll suht arusaamatu - said nupud ees olles sisse, riverdatakse 5-oudine ja siis küsid, et kas tegid midagi valesti.


                      http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php - ise kasutan seda.
                      No FTR'it proovisin esimesena, jamab. See pokerstars eesti client üldse jamab HM ka ei võta käsi vastu.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #881
                        Re: 6max nurgake

                        proovi seda. http://www.handconverter.com/

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #882
                          Re: 6max nurgake

                          Õige valik?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #883
                            Re: 6max nurgake

                            Ma oleks ilmselt turni shovenud - tundub blufisena ning ei pane riveril raskesse olukorda, kui any T, Q või tuleb ning vastane leadib.

                            Comment

                            • I R Baboooon
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 235

                              #884
                              Re: 6max nurgake

                              Mis peaks olema flop cbet success %? Kui flop cbet % on 70-75. Mul on see kuskil 40 ja kardan, et see võib leak olla?

                              Comment

                              • mehumble
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 175

                                #885
                                Re: 6max nurgake

                                Oleneb sinu cbeti suurusest. Mängijatest, kellega sa lauas oled. Milliseid floppe sa cbetid ja milliseid mitte. Kui tihedalt cbetid. Pööra tähelepanu vastase fold to flop cbetile. filters>edit>more filters>flop>cbet made = true kui sul see näitab kasumit, siis on kõik esialgu korras.

                                Comment

                                Working...