6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #796
    Re: 6max nurgake

    For value, et saada calli Qx kus x ei võrdu 2,6,8 T kui mast on maas, tohmanilt ka täitsa võimalik...njah, ajuinvaliidi, Anu Saagimi ja slõhtulehe reporteri käest igatahes saaks. Kui jätame need 2 viimast ebatõenäolistena välja, siis...tundub ikka vägavägapeenikesevaluena shove siin. Bluffcalle vist ei saa arvesse võtta?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #797
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      For value, et saada calli Qx kus x ei võrdu 2,6,8 T kui mast on maas, tohmanilt ka täitsa võimalik...njah, ajuinvaliidi, Anu Saagimi ja slõhtulehe reporteri käest igatahes saaks. Kui jätame need 2 viimast ebatõenäolistena välja, siis...tundub ikka vägavägapeenikesevaluena shove siin. Bluffcalle vist ei saa arvesse võtta?
      Cmon, igal boardil on see probleem, et tal võib kaks paari olla - päris naljakas argument mu arust. See vastane ongi ajuinvaliid, aga sa võid check-foldida ka. Misajast on bet-bet-bet tohmani vastu halb liin olnud kui ta ise agressiivsust pole näidanud? Juhin veel tähelepanu, et see shove pole üldse nii suur, vaid standard 2/3pot.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • your_naked_mom
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 212

        #798
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Cmon, igal boardil on see probleem, et tal võib kaks paari olla - päris naljakas argument mu arust. See vastane ongi ajuinvaliid, aga sa võid check-foldida ka. Misajast on bet-bet-bet tohmani vastu halb liin olnud kui ta ise agressiivsust pole näidanud? Juhin veel tähelepanu, et see shove pole üldse nii suur, vaid standard 2/3pot.
        jutt jumala õige, standard shove see pole, aga kindlasti ka mitte light valueshove. c/c line pole ka halb imo, eriti kui tal river agression nii suur. nii mõnigi kord on seal täiesti random käsi, mis riveril mingi imeliku liigutuse teeb(mis muidu shovele või valuebetile foldiks)

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #799
          Re: 6max nurgake

          Loodan, et keegi pahaks ei pane, et siia nii palju hande panen, aga uut teemat teha ei taha, aga vigu tahan ikka oma handidest leida.

          Vastane 22/18/5.5, 209 handi
          Flop agg 14.0 ja agg freq 46%(28)
          Check-raise 33%(3)

          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          CO ($10)
          Button ($23.23)
          SB ($23.44)
          BB ($10)
          UTG ($16.67)
          Hero (MP) ($10)

          Preflop: Hero is MP with Q, Q
          1 fold, Hero bets $0.30, 3 folds, BB calls $0.20

          Flop: ($0.65) 8, 2, 3 (2 players)
          BB checks, Hero bets $0.40, BB raises $1.20

          Total pot: $1.45

          Väga standard olukord, aga ikkagi tahaks teada mis siit edasi teeksite?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #800
            Re: 6max nurgake

            Foldima ma ei hakka. Ilmselt vaataks villaini järgmiste tänavate agressiooni ning calliks ka pmt any turni. Kui riveril ka panustab ja näiteks flush completeb, siis peaks foldima. Ühesõnaga ma ei tahaks broke minna.
            Teine variant on raiseda, aga siis saame parimal juhul flipi.
            Samas võid kasutada ka liini call flop, shove turn, kui panustab.
            Pmt nii agro vastu tuleb munad pihku võtta, ja mingi hetk liigutus ära teha, muidu sõidetakse lihtsalt üle.
            Parandage mind ka loomulikult, ei pretendeeri tõele.

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #801
              Re: 6max nurgake

              Turni shovemine on küll veits rändom soovitus.
              Flopil on suht easy call ja edasi callin ma tavaliselt maha unless totaalselt okse board ei tule(obv kui vastase timing ja bet sizing väga strong tundub, siis saab turnis/riveris ka ära foldida).Flopis võib reraiseda ka, aga tavaliselt raha sisse saades oled jah parimal juhul flippimas või siis drawing dead:P.
              Last edited by Blackbirds; 06.08.10, 21:07.

              Comment

              • I R Baboooon
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 235

                #802
                Re: 6max nurgake

                Pöördun nüüd Teie poole, kallid foorumikaaslased, mul oleks hädasti abi vaja selle kuu hand history üle vaatamisega, suurimad kaotused ainult( umbes 20), neid hande on liiga palju, et siia panna ja usun, et need ei vaja pikemat arutelu, lihtsalt keegi, kes tunneb asja minust paremini võiks need üle vaadata ja oma kommentaari anda, august on ikka väga väga väga kehvasti alanud. Kui keegi viitsib tunnikese mulle pühendada, siis pmige oma msn ja lisan teid, saaksime koos käed üle vaadata. :)

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #803
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                  Turni shovemine on küll veits rändom soovitus.
                  Flopi
                  Jah, olen nõus! Turni shove korral saame calli parimal juhul flushdraw käest, kes arvab, et tal on sitaks ooddse! Samas mõneti väldime, et meid riveris ära bluffitaks.
                  Ma tegelikult oleks flopis teinud reraise ja calling shove sellise poisi vastu. Ükskõik mis tal siis poleks.
                  Teise variandi pakun ka. Säästab raha. Fold to reraise ja asi vask.
                  Libedal jääl oleme anyway. Kui callime turni ja riveri, siis biidime pmt aind bluffi.
                  Msn on profiilis, võin aidata.
                  Aga järgmise nädala alguses, hauka laat kahjuks vahel.

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #804
                    Re: 6max nurgake

                    kui me nüüd riveril betime kas see on value ?
                    või kuna ta on 2tänavat check-callinud siis checkime järgi ?

                    villainist nii palju et tundub suht kehv olevat ,N: AJs UTG limp-call ja veel paar imelikku kätt showdownil ,aga kuna käte arv väike siis statte ei pane.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #805
                      Re: 6max nurgake

                      Ma betiks 2$ ikkagi. Mida see neli muudab? Ja shipile on obv fold. Katsume ikka ka riveris vääljut võtt

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #806
                        Re: 6max nurgake

                        kuhu sa foldid peale 2-st beti?
                        hull oled vä? :d

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #807
                          Re: 6max nurgake

                          uhh ma ei vaadanud mis limiit :D ja stackid

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #808
                            Re: 6max nurgake

                            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            CO ($10)
                            Button ($10.77)
                            Hero (SB) ($10)
                            BB ($12.88)
                            UTG ($10)
                            MP ($18.02)

                            Preflop: Hero is SB with Q, Q
                            2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, Hero raises $1.55, 2 folds, Button calls $1.20

                            Flop: ($3.70) 2, 8, 4 (2 players)
                            Hero bets $2.40, Button raises $4.80

                            Total pot: $8.50

                            Mingi 3s hand lauas, vastasest ei tea mitte midagi.
                            Kas siin on shove õige? Kuna ainukesed loogilised handid, mis ta 3bet IP call rangesse võivad jääda on 99d, TTd, JJd või AJ või AQ ühe ruutuga, kõikidest nendest handidest olen mingi 55-45 vähemalt ees, raha piisavalt potis ka. Samuti ka AJd ja AQd või 88, millest oleme väga palju taga. Igasugused arvamused käe käigu kohta oodatud.

                            Comment

                            • Blackbirds
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 206

                              #809
                              Re: 6max nurgake

                              most likely hand on 88 siin tal imo. Ma suudaks foldida flopis.

                              Comment

                              • I R Baboooon
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 235

                                #810
                                Re: 6max nurgake

                                Pean oma päevikut edasi siis siin.:D

                                No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                CO ($22.15)
                                Button ($17.67)
                                SB ($10)
                                Hero (BB) ($10.59)
                                UTG ($20.12)
                                MP ($11.62)

                                Preflop: Hero is BB with Q, Q
                                2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, Hero raises $1.50, CO calls $1.20, Button calls $1.20

                                Flop: ($4.85) J, J, 6 (3 players)
                                Hero bets $2.90, 1 fold, Button raises $10.20

                                Total pot: $10.65

                                Vastane 23/18/3.4 flop agg 8.7, agg freq 49%(51), vastane oli märgitud kui "hea regular"
                                Flop standard fold?

                                Comment

                                Working...