6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • your_naked_mom
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 212

    #811
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
    Pean oma päevikut edasi siis siin.:D

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($22.15)
    Button ($17.67)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($10.59)
    UTG ($20.12)
    MP ($11.62)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    2 folds, CO bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, Hero raises $1.50, CO calls $1.20, Button calls $1.20

    Flop: ($4.85) J, J, 6 (3 players)
    Hero bets $2.90, 1 fold, Button raises $10.20

    Total pot: $10.65

    Vastane 23/18/3.4 flop agg 8.7, agg freq 49%(51), vastane oli märgitud kui "hea regular"
    Flop standard fold?
    hea regular ei tohiks seal AJ/KJ/JQ/JT pre flattida(oleneb sinu squeeze% ja 3bet rangest ja imagest muidugi), mida muidugi antud limiidi puhul välistada ei saa. Praktiliselt repib ta antud laual ainult 66, seega kui ta nutrange kokku võtta, siis tuleb see äärmiselt kitsas ja teine osa rangest on tal paarid ja flushdrawd, mida sa beadid.

    Samas pead mõtlema ka enda image peale: kui vastane on märgitud kui hea regular, siis ta ilmselt ei tambi niisama nuppe, vaid vaatab ka sinu statse ja kaalutleb enne liigutuse tegemist nii mõndagi. Siinkohal pean silmas seda, et kui sinu image on nitine, siis vaevalt ta siin väga muuvi teeb ja eeldabki seda, et su range antud spotis vs 2 villanit cbettimiseks on QQ+ ja AcQc/AcKc. Sellest lähtuvalt on täitsa võimalik, et tahab kohe näiteks 66(Või tõesti Jx käega) kohe nuppe panna, sest ta arvab, et sa arvad, et ta ei raiseks siin Jx või 66 praktiliselt kunagi.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #812
      Re: 6max nurgake

      Tore analüüs. Aga mitte midagi ütlev. Et sõltub sinu ja vastase imagest. Obv sõltub. Igas käes sõltub. As played oleme me siin enamuse ajast ees ja mina ehitaks konkreetses spotis nuppe. Kui on read, et villain raiseb paired boarde ja raiseb flushdrawsid siis on võimalik veel flattida ja any turni shippida. Siiski selleks, et liigitada villainit "hea regulari" alla on vaja ka korraliku samplit. Ja nagu eelnev kodanik ültes, et sõltub sinu imagest, sinu cbet % jne jne.

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #813
        Re: 6max nurgake

        Pre tõstaks kahe taala peale ja flopis paneks törts rohkem ja shipiks flopil.

        Comment

        • I R Baboooon
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 235

          #814
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas antnx Vaata postitust
          Siiski selleks, et liigitada villainit "hea regulari" alla on vaja ka korraliku samplit.


          "hea regulari" alla liigitasin ta sellepärast, et vaatasin PTRist on ta 155k käsi biitinud mängu 4bb/100le, see pole teab mis suur näitaja NL 10 kohta, aga päris BE regulariks ka panna ei saa ja midagi vahepealset ma veel välja möelnud pole.

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #815
            Re: 6max nurgake

            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($10)
            BB ($9.92)
            UTG ($10)
            MP ($21.90)
            CO ($18.86)
            Hero (Button) ($10.05)

            Preflop: Hero is Button with 10, 10
            2 folds, CO bets $0.30, Hero calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

            Flop: ($1) K, 2, 10 (3 players)
            SB checks, CO bets $0.50, Hero raises $1.80, 1 fold, CO calls $1.30

            Turn: ($4.60) 8 (2 players)
            CO checks, Hero bets $2.90, CO raises $9

            Total pot: $10.40

            Uus vastane, 3s hand temaga lauas, ei tea mitte midagi tema kohta.
            Pot oddsid saame 3:1 ja flushi vastu on equity umbes 3.7:1, kas saame ta rangesse panna ka mitte flush hande, näiteks AK, KQ, KJ ühe ristiga, 22, KT, et call oleks kasumlik või vähemalt BE?

            Vabandan tõesti kõigi ees, keda häirib see, kui ma siia iga päev 5 handi panen, aga mul pole ausalt ka võimalust mitte kellegi targemaga koos neid hande analüüsida ja siis panen need siia, et natukenegi oma vigu parandada.
            Last edited by I R Baboooon; 11.08.10, 20:07.

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #816
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
              Vabandan tõesti kõigi ees, keda häirib see, kui ma siia iga päev 5 handi panen, aga mul pole ausalt ka võimalust mitte kellegi targemaga koos neid hande analüüsida ja siis panen need siia, et natukenegi oma vigu parandada.
              See on väga hea, et sa käsi siia paned, sellega arendad ennast ja teised saavad ka pead murda. IMO easy ship, põhjendada ei oska.

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #817
                Re: 6max nurgake

                selle viimase käe ma osade regide vastu isegi foldiks..

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #818
                  Re: 6max nurgake

                  Ma ei näe väga palju vigu. Imo kui sa turnis nuppe teed ja villain tõesti flushi hittis siis on see standard cooler. Foldi ma ei näe (põhjust on arutatud juba x astmes x korda). Praegused käed on suht coolerid või mingid haiged setupid.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #819
                    Re: 6max nurgake

                    viimases käes võiks turnis panna natukene rohkem - 3,5$ äkki? aga foldi mina seal ei leiaks. kui vastasel flush, siis cooler. samas sul on veel fh oute ka.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #820
                      Re: 6max nurgake

                      Bodog - $1 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      SB: $86.50
                      BB: $133.00
                      UTG: $167.85 24\7\1 over 160
                      MP: $111.31
                      Hero (CO): $226.70
                      BTN: $282.44

                      SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                      Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has K J

                      UTG calls $1.00, fold, Hero raises to $4.50, fold, fold, fold, UTG calls $3.50

                      Flop: ($10.50, 2 players) Q 8 J
                      UTG checks, Hero checks

                      Turn: ($10.50, 2 players) J
                      UTG bets $5.25, Hero raises to $15.00, UTG raises to $24.75, Hero calls $9.75

                      River: ($60.00, 2 players) 6
                      UTG instabets $60.00, Hero..?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #821
                        Re: 6max nurgake

                        Fold, sa ei biidi midagi. Turni bet/min3b on reeglina monster selliste vendade esituses või väga harva turnatud combodraw, mis ka kohale jõudis. Ja ma betiks flopi.

                        Edit: turnist läksin kuidagi kiiruga üle ennist, olen Kloonikesega nõus.
                        Last edited by Spewmonkey; 14.08.10, 20:37.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #822
                          Re: 6max nurgake

                          Ma flatin turni, sest 24/7/1 ei beti drawe ja sa beadid väga väikese osa ta UTG rangest mis jätkab võitlust peale sinu raisemist (loe: su raisel ei ole valuet). Väikese osa all pean silmas mingit retarded AA/KK slowplayd ja enda leveldamist.

                          Võite mind passiivseks fishiks kutsuda :)

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #823
                            Re: 6max nurgake

                            BB 3b 22%(32), fold to 4bet0%(2)
                            Pre otsustasin callimise asemel 4betida for value, või callime OP ja hoiame halvemaid ässasid tal ranges sees?
                            Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 862528
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            BB: $37.24
                            UTG: $25.35
                            CO: $45.97
                            BTN: $29.41
                            Hero (SB): $54.59

                            Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K A
                            3 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.50, Hero raises to $6.50, BB calls $4

                            Flop: ($13.00) J J 5 (2 players)
                            Hero bets $8, BB raises to $30.74 all in, Hero folds

                            Final Pot: $29.00
                            BB wins $27.55
                            (Rake: $1.45)

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #824
                              Re: 6max nurgake

                              ei viitsi Cbetida. Iga mõtlev villain ei foldi paired boardil PP-sid. Eriti kui tema ranges on need väga tugevalt sees. OP callimine suhteliselt halb kui just pole mingeid riide, et tüüp 3betib palju sitemate kätega. Tema stacki vastu on jah sellisel laual suht c/f. Parandage kui ma eksin, sest praegu on endal leake palju ja pole täpselt aru saanud kuidas asjad käivad.
                              Last edited by antnx; 17.08.10, 09:00.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #825
                                Re: 6max nurgake

                                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                                OP callimine suhteliselt halb kui just pole mingeid riide, et tüüp 3betib palju sitemate kätega.
                                Kätt vaatasid? Hero 4bettis.

                                Comment

                                Working...