6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #91
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas marguzz22
    targutav vastus , ma panin selle hand charti siia ülesse,et keegi keda huvitab saaks mängida,katsetada ja rpoovida karta on et sõltub vastastest. see sama hea kui kõik need algajad siin ,kes FR püüavad õppida, ranka ütleb mängige käsi, mis kasumit teenivad
    Hand selection peab olema dünaamiline. Pimesi katsetamisel ja proovimine toob algajale ainult hukatust. Tuleb alustada tight rangedega ning sealt edasi liikuda kui oskused lubavad. UTG ja MP tuleb olla väga tight, CO range sõltub otseselt sellest kes on button, sest sa ei taha nõrga lehega OOP sattuda või preflop 3betti saada vms vms. Buttonil on jällegi oluline, millised mängijad on blindides jms + veel miljon asja, mida tuleb jälgida enne kui oma kaarte mängida. Kellegi teise preflop mängu ülevõtmine ei ole lahendus. Iga kätt tuleb mängida mingi eesmärgi ja plaaniga ning "preflop raise, sest ma olen positsioonil X ja mul on kaardid Y" ei ole eesmärk. Seda illustreerib hästi sinu mängitud A6s.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #92
      Re: 6max nurgake

      standard

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #93
        Re: 6max nurgake

        A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

        Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.



        6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #94
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas marguzz22
          A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

          Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.


          6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.
          +1. Kuigi kloonike räägi ka õigust, obv. Algajad peavad ju millestki lähtuma - kloonikese jutust jääb aga mulje, et nad ei tohigi selliseid charte järgida ja peavad ainult premiume mängima - 6maxis see imo küll kasulik pole. Loogišš, et kõiki neid asju, millele kloonike viitas, tuleb arvestada, aga see tuleb automaatselt juba kogemustega. Kõigepealt peab algajatele mingid norm juhised andma. Küll nad hiljem ise aru saavad, keda võib IP abusida ja keda võib OOP abusida ja kes kohe üldse ennast abusida ei lase.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas marguzz22
            A6 on õigesti mängitud vana sai oma viimase kaardiga flushi, ta callis lõpuni flush drawga. Ma ei tea, kas sa mängid 6max või mida, aga see range, mis ma andsin on algajale täiesti ok. See ei ole FR , kus mängid oma premium käsi ja kõik ok. Esiteks, ei calli sind keegi kui sa oled mingi 15/12 tüüpi mees 6max ja koguaeg foldid ja järsku reisima hakkad, teiseks varastatakse sult koguaeg blinde. Mängu dünaamika on hoopis teine. FR inimesed (algajad) mängivad premiume 12 laual.

            Muide DC videode seeria, algajatele 6max õppimiseks annab samuti hand charti, räägib, mida kuidas ja miks mängida, et inimene saaks "tunnetuse" kätte, ja siis pärast avanema hakkaks. Mina isiklikult leidsin küll sellest kasu kui 2p2 lugesin seda kunagi kui mängima hakkasin.

            6max raisime me buttonilt alati Axs kui meieni on folditud.
            Nats LOLLEd olen, sest full-ringi hand chart on enam-vähem samasugune (blindid, BTN, MP3, MP2, MP1) vahega, et ees on 3 positsiooni, mis teevadki su "tightiks" ja tihti sealt võib tulla raise, millega oled sunnitud muckima osad käed, millega oleksid muidu raisenud ja see omakorda viib üldise VPIP alla.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: 6max nurgake

              Ja tahtsin veel lisada, et FR-is saad näiteks buttoni ja CO range tunduvalt loosemaks ajada, kui 6maxis seda põhjusel, et keskmine mängija on tightim võrreldes teiste pokkerimängudega ning foldib tunduvalt tihedamini blindile. Ehk teisisõnu nitid peavad FR-is kauem vastu, sest blind tiirleb harvemini ning seetõttu saad ka rohkem röövida.

              Aga blind kaitse on jällegivastupidi, sest erinevat 6maxis varastab keskmine full-ringi mängija tunduvalt vähem (seega ka tunduvalt tightima rangega) ning seega saad ka blindi vähem kaitsta.

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #97
                Re: 6max nurgake

                Cashi ei mängi praktiliselt, aga igal pool, kuhu lähen, otsin alati 6-handed MTT-sid (kahjuks neid suht vähe :(). Seal saab minu meelest tihedamini selle tunde, et üritate vastasega mõlemad teineteist üle mängida, rohkem BSB olukordi ka, selline metagame on mõnus minu jaoks. Lisaks olen tähele pannud, et 5 vastasel suudan paremini silma peal hoida, tekib selline lauakontrolli või "in-the-zone" tunne, 8-9 vastase korral seda nii kergelt ei juhtu. Seni ka minu jaoks sobivaim pokkerivorm olnud, kui Triobetis veel mängisin, sain 3$-stel paar korda finaali, ükskord öisel rebuy omal 2. koha ka.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #98
                  Re: 6max nurgake

                  Ma ei soovita kellelegi MITTE MÄNGIMIST. Ma lihtsalt ütlen, et mängige kui te teil on soodne olukord ning vajalikud teadmised. Hoiduge mängimast, kui teil puudub teoreetiline põhi, millele tugineda keeruliste postflop olukordade tekkimisel, sest te kaotate oma raha lihtsalt ära. Tark alustab vaikselt ning liigub samm sammu haaval edasi.

                  PS Marguzz, ma arvan, et see A6s on ülisitt, aga see on puhtalt subjektiivne arvamus.

                  Mängige kuidas tahate, ma üritan vaid hea nõu anda lähtudes enda vigadest.

                  peace.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #99
                    Re: 6max nurgake

                    tal olid overcardid A Q ,


                    ei tasu nüüd vägivaldseks muutuda me niisama arutame ju strateegia üle, ja see chart samamoodi, et inimesel tekkiks mingi ettekujutus mängust... See on NL holdem mitte LIMIT, kus saab mööda handcharti joosta,aga mingid guidelinid on ikka abiks ära ole nii agressiivne kloonike. me võiks teha ka mingi 6max study groupe, artikleid vms. Kloonike ma vaatan, et sa asja jagad, oleksid ka käpp?

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #100
                      Re: 6max nurgake

                      Minu hinnangul algaja võiks ikkagi alustada FR-iga ning kui tõesti peaks lõpuks tulema aeg, kus FR on end ammendanud ja oled muutunud LAG-iks ja naudid pidevalt stealimist jms. siis võiks minna 6-maxi. Ma arvan, et neid jõuluvanasid on 6-maxis ikka tunduvalt kergem tühjendada 8)
                      Ise sinna küll ei kipu veel! Tunnen end FR-is liigagi hästi.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #101
                        Re: 6max nurgake

                        ma jällegist olen niipalju 6max kohta lugenud ja videosid tõmmanud/vaadanud ja vaatan edasi, et leian, kuI FR minna siis kaotan kõik raha kuna sisse ehitatud see 6max strateegia juba, või mida arvate?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas Keiss
                          Minu hinnangul algaja võiks ikkagi alustada FR-iga ning kui tõesti peaks lõpuks tulema aeg, kus FR on end ammendanud ja oled muutunud LAG-iks ja naudid pidevalt stealimist jms. siis võiks minna 6-maxi. Ma arvan, et neid jõuluvanasid on 6-maxis ikka tunduvalt kergem tühjendada 8)
                          Ise sinna küll ei kipu veel! Tunnen end FR-is liigagi hästi.
                          Täpselt ja ma tunnen, et ma ise tunnen, et FR on "ammendunud" (nii vaimselt olen läbi põlenud ning ka füüsiliselt ei ole enam laudu) minu jaoks ning vist tuleb kodinad kokku pakkida ning uutele jahimaadele minna.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #103
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas marguzz22
                            ma jällegist olen niipalju 6max kohta lugenud ja videosid tõmmanud/vaadanud ja vaatan edasi, et leian, kuI FR minna siis kaotan kõik raha kuna sisse ehitatud see 6max strateegia juba, või mida arvate?
                            Minu arvates ja minu kogemuste põhjal (olen näinud 6max mängijad FR ja vastupidi) võin öelda, et 6maxist FR on raskem minna, kui FR-ist 6maxi. Sest FR mängija on loomult tightim ning see aitab tal raha mitte välja bleedida ning odavamalt kohaneda. 6maxi mängija aga vastupidi võib olla FR liiga loose ning raha neile kiirelt välja bleedida.

                            Samuti 6max mängija on harjunud rohkem actioniga ning võib FR "lolliks" minna ning läheb seega kiiremini tilti. FR mängija 6maxis aga vastupidi võib tunda "rohke actioni" tunnet ning jääda mängu juurde süveneult kauaks.

                            Näiteks minul isiklikult tundusid enamus 6max regularid liiga spewyd

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #104
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas ranka
                              Minu arvates ja minu kogemuste põhjal (olen näinud 6max mängijad FR ja vastupidi) võin öelda, et 6maxist FR on raskem minna, kui FR-ist 6maxi. Sest FR mängija on loomult tightim ning see aitab tal raha mitte välja bleedida ning odavamalt kohaneda. 6maxi mängija aga vastupidi võib olla FR liiga loose ning raha neile kiirelt välja bleedida.

                              Samuti 6max mängija on harjunud rohkem actioniga ning võib FR "lolliks" minna ning läheb seega kiiremini tilti. FR mängija 6maxis aga vastupidi võib tunda "rohke actioni" tunnet ning jääda mängu juurde süveneult kauaks.

                              Näiteks minul isiklikult tundusid enamus 6max regularid liiga spewyd
                              Täiesti nõus! Ise tunnen, et pean end vägisi FR-i mängides tagasi hoidma, kuna nii harjunud mediocre kätega möllama. Olen viimasel ajal teinud sesse, kus on lahti kaks FR lauda ja kaks 5-max lauda ja see on kasulik, kuna millegipärast mõjutavad need FR lauad mind ka 5-maxi natuke reserveeritumalt mängima...mis on hea, sest mul on kalduvus kohati hulluks minna agrotsemisega. Samamoodi olen teinud ka 2 lauda PLO-d ja 2 lauda holdemit...kuigi kardan, et sellepärast olen paar valet laydowni teinud holdemis.

                              Comment

                              • your_naked_mom
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 212

                                #105
                                Re: 6max nurgake

                                mixing up on -ev. v mitte?

                                Comment

                                Working...