Re: 6max nurgake
Oleme UTG AKo, standard avang 3x. Button 3betib, erilisi reade ei ole.
Kas callime, 4betime või foldime ja miks?
Oleme UTG AKo, standard avang 3x. Button 3betib, erilisi reade ei ole.
Kas callime, 4betime või foldime ja miks?
Comment