6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #991
    Re: 6max nurgake

    Oleme UTG AKo, standard avang 3x. Button 3betib, erilisi reade ei ole.
    Kas callime, 4betime või foldime ja miks?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #992
      Re: 6max nurgake

      Mingid algelised statid on tavaliselt ikka olemas. Aga no su antud inf on sellele vaatamata puudulik - nt kes blindidel on? Kui suur BTNi stack on?
      Aga 4b-call on standard täiesti tundmatu BTNi vastu.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #993
        Re: 6max nurgake

        Blindid foldivad, seepärast ma ka neid ei maininud.

        4bet calli puhul me üldreeglina näeme alati QQ+;AK; vastas seega heal juhul saame flip või spliti, või olen ma millesti valesti aru saanud. QQ+; AK+ vastu on 38% equitit.


        Ma ise olen preagu jubedalt improviseerinud sellised spotte ja see nagu ei tööta väga

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #994
          Re: 6max nurgake

          No suht raske on nii adekvaatset nõu anda, kuid calli jätaks kindlasti 95% ajast välja, sest oleme oop ja kui ei hiti, siis pole eriti midagi teha ning vastane saab suht easylt poti meie käest ära võtta.

          Pigem siis kas 4b või fold ja see sõltub ka juba sellest kas tahad variatsiooni suureks ajada või mitte. Mõlemad on imo suht okeid, sest shippides on meil piisavalt palju equityt ja 6maxis vastasete 3b ranged on suuremad kui fris. Samas pole hull ka foldida ning vastase kohta infot koguda.

          E: kui 100bb effective
          Last edited by BuildUp; 28.07.11, 16:07.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #995
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            ... omavaheline history on olemas, kus sai suht lightilt ära stackitud.
            Stackime siin samamoodi ära.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #996
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Blindid foldivad, seepärast ma ka neid ei maininud.

              4bet calli puhul me üldreeglina näeme alati QQ+;AK; vastas seega heal juhul saame flip või spliti, või olen ma millesti valesti aru saanud. QQ+; AK+ vastu on 38% equitit.
              AA & KK vastu on blockerid ning sa ei arvesta surnud raha, mis tuleb sulle siis, kui ta foldib su 4b peale.

              Comment

              • vass
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 181

                #997
                Re: 6max nurgake

                Üks suur Tartu pokkeriguru ütles ka, et 6maxis AKo sisse ajamine ei saa olla suur viga:). Kuigi mul AKo pf all in põrutab korraliku sämpli peale kenasti kuristikku.

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #998
                  Re: 6max nurgake

                  NL100/NL200 4betin AK-ga, sample 265. Kahjum -92bb/100. Seega foldimise suhtes on + EV.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #999
                    Re: 6max nurgake

                    tundub, et foldimine kõige halvem, kuna avades 3bb oleks winrate -300bb/100
                    mul call 3beti sample 59 ja 711bb/100, 4betimise sample olematu(12) aga 1180bb/100
                    Last edited by mortalvombat; 28.07.11, 21:02.

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #1000
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                      tundub, et foldimine kõige halvem, kuna avades 3bb oleks winrate -300bb/100
                      mul call 3beti sample 59 ja 711bb/100, 4betimise sample olematu(12) aga 1180bb/100
                      foldimine on 0 ev

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #1001
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                        foldimine on 0 ev
                        Ta mõtles 3betile foldimist.
                        Mina täiesti lambika 12 tableva venna vastu kelle kohta samplet pole ei julge UTG vs BTN 3bet ära stackida. Foldin, kui vastane tundub decent ja statse pole (stacksize ja laudade arvu järgi kasvõi). Igasugustes steal/sqz olukordades on obv enamus regide vastu standard stackoff.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1002
                          Re: 6max nurgake

                          Superhead vastused, aga eks ta üks situatsioonline olukord ole vist ikka kõige rohkem ja tuleb adjustida vastasega ning otsus kuidagimoodi ära teha. eniveis, järgmine küsimus oleks ka suurele ringile.

                          Hero = Button (oleme võrdlemisi fit or fold, iseasi kas villan aru saab sellest)
                          Villain = SB (VPIP: 27, PreRaise: 8, 30 käe peale, korra slowplays OOP flopatud nutsi kui checkis flopi ja turni)

                          Meil on käes AKo ja teeme 4x raise blindide vastu, SB flatcallib seal, BB foldib.
                          Pot 9bb
                          Flop: 2 5 T o
                          Villain donkbetib 3bb

                          Kas raiseme, callime või foldime ja miks?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1003
                            Re: 6max nurgake

                            Raise seal küll hea ei tundu ilma riidideta. Callin, kuna mul on ülekaardid + backdoor draw-d ja mingi % ajast ta checkib turni ning ma saan stabida. Enamasti tehakse selline donkbet mingi tõmbega/madala paariga/täis õhuga ja sellise range jaoks läheb board enamus ajast koledaks.

                            Pmst sul on ~24% equitit flopil, mis tähendab, et see on ilma igasugu jututa call, kuna pot oddsid on 20%
                            Last edited by virukunn; 29.07.11, 01:06.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1004
                              Re: 6max nurgake

                              Ma raisen seal peaaegu alati.

                              Comment

                              • Kosmonaut
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 584

                                #1005
                                Re: 6max nurgake

                                Viimases spotis on raise suht hea mõte. FE on olemas ja ka pot equity.
                                See AK UTG vs BU on minu jaoks stackoff tundmatu vastu. Foldimiseks on seal readi vaja.

                                Comment

                                Working...