Re: 6max nurgake
Viimasel ajal olen hakanud mitmete potentsiaali omavate kätega (QJs,A4s,ATo,KJo jms) SB'l completema, poti avamise asemel. Varem ei limpinud absoluutselt pmst, aga tundub et vähesel määral see halba ei tee, OOP ju kehv mängida broadwaysid jms kaarte.
Viimasel ajal olen hakanud mitmete potentsiaali omavate kätega (QJs,A4s,ATo,KJo jms) SB'l completema, poti avamise asemel. Varem ei limpinud absoluutselt pmst, aga tundub et vähesel määral see halba ei tee, OOP ju kehv mängida broadwaysid jms kaarte.

, J
, 8
, Q
Comment