Re: 6max nurgake
ma foldiks enamasti, kui flushdrawd välja jätta ei biidi me midagi. AJ (halvematest kätest tugevaim) prolly nii ei mängiks, küll aga 2pairid, read, setid....
ma foldiks enamasti, kui flushdrawd välja jätta ei biidi me midagi. AJ (halvematest kätest tugevaim) prolly nii ei mängiks, küll aga 2pairid, read, setid....
6
A
3
6
, J
K
Comment