Re: 6max nurgake
Esimeses käes mina raiseks... ja turni bet võiks natuke suurem olla, 1$ või kuskile sinnakanti
Teises käes oleks flopil teinud pigem check-raise kui check-call, sest ilmselgelt sa seal maha panema kätt ei hakka ja tõmme lauas...aga see ei pruugi õige olla
Ja statsidest ma vaataksin flop cBeti ja turn cbeti statse, nii fold kui raise jne
ja ka agro faktorit
Esimeses käes mina raiseks... ja turni bet võiks natuke suurem olla, 1$ või kuskile sinnakanti
Teises käes oleks flopil teinud pigem check-raise kui check-call, sest ilmselgelt sa seal maha panema kätt ei hakka ja tõmme lauas...aga see ei pruugi õige olla
Ja statsidest ma vaataksin flop cBeti ja turn cbeti statse, nii fold kui raise jne
ja ka agro faktorit
A
2
K
(3 Players)
Comment