6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #736
    Re: 6max nurgake

    Foldi ma küll ei näe.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #737
      Re: 6max nurgake

      Vastane tundmatu. Shove'me siin ?


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lennuk
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 298

        #738
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Vastane tundmatu. Shove'me siin ?


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        shove tundub päris hea, 3bet pot ja meil pm nuts ,ta võib sind callida oma mastitõmbega ,mõni üksik Ax (hakkab arvama et tahad teda potist välja bettida) , setti ei karda üldse nii et ok shove minu arust.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #739
          Re: 6max nurgake

          Villain hoidis JT obv. :D

          Comment

          • Blackbirds
            FPP Pro
            • May 2010
            • 206

            #740
            Re: 6max nurgake

            flopi raise veits suurem imo, siis turnis lihtsam shoveda ka:P

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #741
              Re: 6max nurgake

              Betiks 4.50 - 5.25 turni ja calliks shipi

              Comment

              • Rando
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 316

                #742
                Re: 6max nurgake

                Kommenteerige käsi palun. Händ sample küll väike aga midagigi peaks ju andma?


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by Rando; 21.07.10, 11:18.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #743
                  Re: 6max nurgake

                  Standart mõlemad. WP.

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #744
                    Re: 6max nurgake

                    esimene foldi

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #745
                      Re: 6max nurgake

                      esimene foldi?..hmm..me peame seal 26% kordadest võitma, et call oleks vähemalt BE. Arvestades seda donki, siis seal võib vastas olla võitvatest kätest flush, auku ostetud runner-runner rida (ei usu, aga possible). Aga sellistele fishidele kohe õudsalt meeldib seal niimoodi bluffida ja kuna seal on tavaliselt seega nuts või mitte midagi (või seekord ka 2paari ja fish käitub nii, et näida übertugevana) siis seega leiaksin seal call nupu üles küll.

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #746
                        Re: 6max nurgake

                        minu viga :D. ma vaatasin, et laual oli 4 flush kaarti. kõik standard.

                        Comment

                        • lennuk
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 298

                          #747
                          Re: 6max nurgake

                          sihuke käsi siis ja flopi tegevuse kohta kommentaare palun ,SB siis mul notetitud kui suht fish mida aitavad 53/13/1,7 statid ca. 60 kätt
                          peale sihukest raise sihukesel flopil oleme arvatavasti taga aga Qd annab meile võimaluse ikkagi parim käsi riveriks ette näidata. kas call ja tegutseme turnil edasi ,või easy shove ? ise küll ei näe palju käsi mis meist kehvemad ja shove calliksid.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #748
                            Re: 6max nurgake

                            Mai tea, ma vist shoveks, kuna turnis ta shoveb niikuinii, kui vaadata ta flopi mängu juba.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #749
                              Re: 6max nurgake

                              Ma ei tea, kas minu range on väga hea eelneva käele aga panin suhteliselt tight range.
                              Settid, 2paari, AJd, combodraw QJd ja tehtud mastid. 6% käsi

                              Kood:
                              	equity 		win 	tie 	      pots won 	pots tied	
                              Hand 0: 46.360%  	45.81% 	00.55% 	         18594 	      223.50   { AsQd }
                              Hand 1: 53.640%  	53.09% 	00.55% 	         21549 	      223.50   { KK+, 88, AKs, A8s, K8s, JdTd, Jd9d, Jd7d, Jd6d, Jd5d, Jd4d, Jd3d, Jd2d, AKo, AcJd, AhJd, A8o, K8o, QcJd, QhJd, QsJd }
                              PFR 13 range vastu oled sa 80:20 fav


                              Clear ship?

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #750
                                Re: 6max nurgake

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas minu range on väga hea eelneva käele aga panin suhteliselt tight range.
                                Settid, 2paari, AJd, combodraw QJd ja tehtud mastid. 6% käsi

                                Kood:
                                	equity 		win 	tie 	      pots won 	pots tied	
                                Hand 0: 46.360%  	45.81% 	00.55% 	         18594 	      223.50   { AsQd }
                                Hand 1: 53.640%  	53.09% 	00.55% 	         21549 	      223.50   { KK+, 88, AKs, A8s, K8s, JdTd, Jd9d, Jd7d, Jd6d, Jd5d, Jd4d, Jd3d, Jd2d, AKo, AcJd, AhJd, A8o, K8o, QcJd, QhJd, QsJd }
                                PFR 13 range vastu oled sa 80:20 fav


                                Clear ship?
                                ise ka natuke vaatasin stoves ja suht nõustun su rangega ,va Jd5d-Jd2d ,kahtlen kas need on tema ranges kui käed millega raiseda ,PF action ja VPIP lubaks arvata et need käed ta pigem limbib. mis ikkagi jätaks 70-75/25-30 olukorra .nüüd aga see et pot on 3$ ja mul alles 4 ,tal natuke alla 3$ ,tõenäoliselt ta enam ei foldi ehk siis shoven 3 et võita 6 (3$potis ja 3$tema stackis) peaks olema ok moove ?
                                100x3$=300shoven kokku
                                70x6$ =420võidan
                                30x3$ =90kaotan
                                420-300-90 = +30$
                                kas mu matemaatika on õige ?

                                Comment

                                Working...