6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #751
    Re: 6max nurgake

    Ship obv.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #752
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas lennuk Vaata postitust
      sihuke käsi siis ja flopi tegevuse kohta kommentaare palun ,SB siis mul notetitud kui suht fish mida aitavad 53/13/1,7 statid ca. 60 kätt
      peale sihukest raise sihukesel flopil oleme arvatavasti taga aga Qd annab meile võimaluse ikkagi parim käsi riveriks ette näidata. kas call ja tegutseme turnil edasi ,või easy shove ? ise küll ei näe palju käsi mis meist kehvemad ja shove calliksid.


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      villain näitas siis AKo ehk kaks paari
      täna täpselt samasugune käsi ainult et minul 2paari ühe überagro villaini vastu ja tema sai oma flushi kokku
      ei oska seda mängu kohe.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #753
        Re: 6max nurgake

        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        BB ($15.57)
        UTG ($10.90)
        MP ($3.09)
        CO ($10.37)
        Button ($6.84)
        Hero (SB) ($10.05)

        Preflop: Hero is SB with K, K
        2 folds, CO bets $0.30, Button calls $0.30, Hero raises $1.20

        OOP 3betin 3x + 2bb ja kas siis selline sqz size on normal? või 1.3 oleks parem?

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #754
          Re: 6max nurgake

          Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          BB ($15.57)
          UTG ($10.90)
          MP ($3.09)
          CO ($10.37)
          Button ($6.84)
          Hero (SB) ($10.05)

          Preflop: Hero is SB with K, K
          2 folds, CO bets $0.30, Button calls $0.30, Hero raises $1.20

          OOP 3betin 3x + 2bb ja kas siis selline sqz size on normal? või 1.3 oleks parem?
          1.4 oleks hea

          Comment

          • chrosmos
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 340

            #755
            Re: 6max nurgake

            üldine küsimus rahvale: kui palju te jälgite oma 3beti protsente positsioonidelt? kas üritate hoida ühtlasena? nt CO, BTN, SB, BB on 6 protsendi kandis kõik? kas keegi üritab MP 3beti protsenti ka teiste positsioonidega sama hoida või on UTG 3bettimine nii laialt ohtlik?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #756
              Re: 6max nurgake

              Ei ole ju mõtet oop potte väga suureks ajada. Raske mängida, pot on suur ja me oleme turniks commited ( eeldades, et mängime 100bb deep ) ehk siis 3bet UTG peaks olema ikkagi väga kitsa rangega (top range). Ja ei ole võimalik hoida neid ühtlasena. 3betitakse for value ja for bluff või et 3bet range balanseerida, kuid nagu ma juba ültesin siis oop ei ole seda väga kasulik teha.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #757
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                Ei ole ju mõtet oop potte väga suureks ajada. Raske mängida, pot on suur ja me oleme turniks commited ( eeldades, et mängime 100bb deep ) ehk siis 3bet UTG peaks olema ikkagi väga kitsa rangega (top range). Ja ei ole võimalik hoida neid ühtlasena. 3betitakse for value ja for bluff või et 3bet range balanseerida, kuid nagu ma juba ültesin siis oop ei ole seda väga kasulik teha.
                No aga neid mehi, kes stealivad palju ja foldivad 3betile veel rohkem. Neid saab ju BB pealt kõvasti kiusata.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #758
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas antnx Vaata postitust
                  Ei ole ju mõtet oop potte väga suureks ajada. Raske mängida, pot on suur ja me oleme turniks commited ( eeldades, et mängime 100bb deep ) ehk siis 3bet UTG peaks olema ikkagi väga kitsa rangega (top range). Ja ei ole võimalik hoida neid ühtlasena. 3betitakse for value ja for bluff või et 3bet range balanseerida, kuid nagu ma juba ültesin siis oop ei ole seda väga kasulik teha.
                  Kui me 3betime MP pealt UTG-d, siis me oleme IP.

                  Comment

                  • chrosmos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 340

                    #759
                    Re: 6max nurgake

                    seda mõtlesingi, et MP vs UTG

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #760
                      Re: 6max nurgake

                      OBV. ma mõtlesin the other way around spotte pigem. Kui UTG-d 3bettida siis peab villaini range suhteliselt hästi tundma. Aga IP olles fire away, lihtsalt peab arvesse võtma, et UTG avavad villainid tavaliselt kitsamalt.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #761
                        Re: 6max nurgake

                        Liiga NIT?

                        NL6
                        6max

                        Stats:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #762
                          Re: 6max nurgake

                          ei

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #763
                            Re: 6max nurgake

                            vpip ja pfr vahe võiks väiksem olla ~2-3
                            limbid liiga palju sb pealt.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #764
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                              vpip ja pfr vahe võiks väiksem olla ~2-3
                              limbid liiga palju sb pealt.
                              Soovitan Pacifikus NL6 6maxi proovida
                              Lihtsalt kõik limbivad ja 0.5bb callida on suht cool.(NT QTs,65s jne).

                              üks lahe pildike oleks veel näidata ja ootaks mingit infi...
                              Kas Pacifik ka selle raha arvelt maha kantis,seda ma ei tea:

                              Aam...ja ilmselge mislick...pole pacifikus harjunud selle uue süsteemiga,kus suht lampi laudu ette loobib ja vales lauas asju foldid/raised...
                              E:vaikselt juba harjun!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              ja pilt ka:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              mul suht esimest korda selline kala

                              Comment

                              • I R Baboooon
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 235

                                #765
                                Re: 6max nurgake

                                Paar handi, mis pikemat arutelu ei vaja ma arvan.

                                Vastane 24/19/2, 64 käe peale, river agg inf ja agg freq 25% (4), ma ei tea üldse mis statse sellises olukorras tuleks vaadata, valgustage mind palun.:D
                                Igastahes küsimus selline siis, et kas raisete siin või ainult callite?

                                No-Limit Hold'em, $0.10 BB (3 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                BB ($15.97)
                                Hero (Button) ($10.40)
                                SB ($10)

                                Preflop: Hero is Button with 5, 6
                                Hero bets $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

                                Flop: ($0.65) 4, 9, A (2 players)
                                BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

                                Turn: ($1.45) J (2 players)
                                BB checks, Hero bets $0.80, BB calls $0.80

                                River: ($3.05) 2 (2 players)
                                BB bets $1.85

                                Total pot: $3.05



                                Vastane 15/15/inf, 14 käe peale, flop, turn ja river aggressionit ega agg freq ei tea veel. Millise liini oleksite teie selles handis võtnud?




                                No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP ($10)
                                CO ($11.47)
                                Button ($10.21)
                                Hero (SB) ($10)
                                BB ($10.69)
                                UTG ($12.85)

                                Preflop: Hero is SB with Q, A
                                1 fold, MP bets $0.40, 2 folds, Hero calls $0.35, 1 fold

                                Flop: ($0.90) 2, A, K (2 players)
                                Hero checks, MP bets $0.70, Hero calls $0.70

                                Turn: ($2.30) K (2 players)
                                Hero checks, MP bets $1.80, Hero calls $1.80

                                River: ($5.90) 4 (2 players)
                                Hero checks, MP bets $4, Hero calls $4

                                Total pot: $13.90

                                Tänud ette ära kõigile, kes aidata viitsivad.

                                Comment

                                Working...