6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #631
    Re: 6max nurgake

    Aga ütleme, et sama versioon, aga nüüd on Herol käes AKs

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #632
      Re: 6max nurgake

      Kui vastase kohta käsi on ja 3bet% näed ning see maru madal, siis fold ei ole halb. Küllalt AK-ga broke mindud. Madalates limiitides niisama ei 3betita, neil on minu arust alati käsi.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #633
        Re: 6max nurgake

        AQo foldin vs 3bet enamuse ajast.

        Vahel harva flatin IP või 4 betin OOP kui on vastase kohta piisavalt statistikat ntx, et tegu on patoloogilise 3-bettijaga (n2iteks 3-bet üle 8).

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #634
          Re: 6max nurgake

          88/0/0, miski 30 kätt.
          Kui ainult 4 beativat kätt on seal, siis ei foldi eks?
          Paljud foldivad muidugi utg'lt minu käe.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Madis_89; 21.04.10, 20:37.

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #635
            Re: 6max nurgake

            Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
            88/0/0, miski 30 kätt.
            Kui ainult 3 beativat kätt on seal, siis ei foldi eks?
            Paljud foldivad muidugi utg'lt minu käe.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Jah ise ei mängiks sellist kätt nl10s kindlasti utg positsioonist. Põhimõtteliselt võid sellise tüübi random käe peale küll panna, blindilt callib iga käega, Ükski kaart mis boardile tuli ei teinud sinu kätt halvemaks.Flopis oled 80% ees, riveris oled 90% ees kui ta sind randomiga callis. Neliku tõenäosus üliväike, võib-olla omab emandat ja on split-pot, vb on madalam pocket. Ise paneks sellise venna aga möödaläinud flushitõmbe peale ja riveri bluffi peale. Regulari vastu ma foldiks antud juhul aga fishi vastu call.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #636
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
              Regulari vastu ma foldiks antud juhul
              Miks? Regil sb ranges ainule beativ käsi oleks 55 ehk, muu 3betib mind.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #637
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                Miks? Regil sb ranges ainule beativ käsi oleks 55 ehk, muu 3betib mind.
                Tõsi et 55 või siis ka 34suited oleks regi puhul ainukesed käed mis sellise mängukäigu puhul võiksid olla. AA KK QQ välistaks sest hea regular 3betiks pre neid käsi kuid oleneb regularist.
                Kui mina nüüd paneks end vastase positsiooni peale (seekord regularina mitte fishina) ja ma hoian käes näiteks KQ ja tean et sul on ka emand või kõrgem paar käes, siis ma riveris ei lükkaks all-in. Juba reigi pärast kasvõi kui tuleb split pot enamvähem kindlalt.
                NL25s ja NL50s olen nii käitunud kui tean et on kindel split või on ka parema käe oht siis on call mitte allin. Seda nüüd sinu vastase positsioonist.

                E: Põhimõtteliselt kui reg antud situatsioonis allinn lükkab siis on tal kas nuts või on ta halb regular lihtsalt. Selle ivani tahtsin jõuda
                Last edited by Liquicity; 21.04.10, 21:27.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #638
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  88/0/0, miski 30 kätt.
                  Kui ainult 4 beativat kätt on seal, siis ei foldi eks?
                  Paljud foldivad muidugi utg'lt minu käe.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Kui mängija paneb su täpselt sellise käe peale, nagu sul on, siis oleme me taga. Neid olukordi ei ole väga tihti, aga callides olen ma 80% taga olnud. Ma leiaks foldi küll.

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #639
                    Re: 6max nurgake

                    Kuna flush ja A tulid lauda, siis foldisin.
                    Kas see käik oli õige?

                    Vastane 17/5/0.4 riveri agg 1.0 ja 64 kätt.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #640
                      Re: 6max nurgake

                      Hea fold minu arust, vaevalt ta siin riveris bluffima hakkas, usun, et ta oleks sinust kehvema käe ka järgi checkinud...

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #641
                        Re: 6max nurgake

                        Kas hero teeb väga valesti? Ainult 3beti call oleks õigem?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #642
                          Re: 6max nurgake

                          väga vale, sa paned 30% sisse et foldida?

                          tee siis sama moovi juba 83o-ga kui foldid niikuinii

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #643
                            Re: 6max nurgake

                            Call on parem seega? või nii palju 3betiva vastase vastu broke minna?

                            Comment

                            • mahe
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 89

                              #644
                              Re: 6max nurgake

                              Vastane suht tight regular,statse ei ole.

                              No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP ($197)
                              CO ($203.10)
                              Button ($265.95)
                              SB ($124.75)
                              BB ($210.65)
                              Hero (UTG) ($199)

                              Preflop: Hero is UTG with 5, 5
                              Hero bets $6, 1 fold, CO calls $6, Button calls $6, 2 folds

                              Flop: ($21) A, 5, J (3 players)
                              Hero checks, CO checks, Button bets $14, Hero calls $14, 1 fold

                              Turn: ($49) J (2 players)
                              Hero checks, Button checks

                              River: ($49) 6 (2 players)
                              Hero checks, Button bets $37, Hero raises $98.50, Button raises $184.50, Hero ???

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #645
                                Re: 6max nurgake

                                Milleks raised riveri, kui ületõste korral midagi teha ei oska?

                                Comment

                                Working...