6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #1096
    Re: 6max nurgake

    as played jah foldiks lihtsalt riveril ära shove peale

    Comment

    • Engels
      Julm Donk
      • Oct 2010
      • 31

      #1097
      Re: 6max nurgake

      Nojah, ise ka foldisin! Aga kripeldama jäi veidi!
      Eriti peale seda kätt ca 30 kätt hiljem:
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP ($50)
      CO ($48.90)
      Button ($73.25)
      SB ($77.65)
      Hero (BB) ($67.05)
      UTG ($25.90)

      Preflop: Hero is BB with K, K
      3 folds, Button bets $1.25, SB calls $1, Hero raises to $3.50, 1 fold, SB calls $2.25

      Flop: ($8.25) J, 5, 8 (2 players)
      SB bets $5.50, Hero calls $5.50

      Turn: ($19.25) 10 (2 players)
      SB bets $13, Hero calls $13

      River: ($45.25) 5 (2 players)
      SB bets $55.65 (All-In), Hero calls $45.05 (All-In)

      Total pot: $135.35 | Rake: $3

      Results:
      SB had 9, J (two pair, Jacks and fives).
      Hero had K, K (two pair, Kings and fives).
      Outcome: Hero won $132.35

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1098
        Re: 6max nurgake

        No kuule, need on ju täiesti võrreldamatud käed. Aga tavaliselt squeezedki oop 2,5bb->7bb?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1099
          Re: 6max nurgake

          Täitsa võrreldavad käed ju?
          Note:hindab TP tüüpi käsi üle.

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #1100
            Re: 6max nurgake

            flopil,oh bläät mul top pair ,call.turnil oh blät mul OE lisaks ,call. River,bläät kyll, aga äkki ikka blufib:D

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #1101
              Re: 6max nurgake

              Paneks pf 5 peale ..muidu hiljemalt turnis raiseks ikkagi.

              Comment

              • Engels
                Julm Donk
                • Oct 2010
                • 31

                #1102
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Täitsa võrreldavad käed ju?
                Note:hindab TP tüüpi käsi üle.
                Seda minagi mõtlema jäin! Kui ta TP-ga shoveb, siis tripsiga ju veel kindlam shove?

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #1103
                  Re: 6max nurgake

                  Mida teete. NL 100 , CU reg avab ma olen BU JJ ja oleme regiga 150 bb deep, callin ainult. Fish paneb SB 40bb nuppe ja CU callib. Mis nyyd?

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #1104
                    Re: 6max nurgake

                    raske spot t6epoolest, ilmselt ahastusega calliks
                    range v6ib tegelt suht lai olla 88 + AQ +
                    flopis overcardide puhul c-betile vist peaks foldima ma eeldan
                    tihtipeale trapitakse nii ka AAd ka KKd, et sind kaassa meelitada

                    aga kui sul on overpair flopile ja regular shoveb? keegi teine targem v6iks siin s6na sekka 6elda

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1105
                      Re: 6max nurgake

                      Ma tahaks foldida. AA-KK on päris suur tõenäosus seal. Miskipärast usun, et AK paneks ise nuppe, kuna ei taha calli.
                      Väga raske on callides JJ edasi mängida seal, mis sellest, et meil on positsioon. Lisaks ei pruugi me fishi rangest ka ees olla.
                      Ja lõppude lõpuks oleme investeerinud väga vähe. Ma foldiks QQ samuti vist.

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #1106
                        Re: 6max nurgake

                        call on küll viimane asi seal spotis. Calli puhul on variant A: üks või rohkem overcardi ja sa sisuliselt loodad selle maha checkida regi vastu. Overpair flopil - sisuliselt loodad sa ikka seda maha checkida või väikselt vbettida. Iga regi action protected potis tähendab sisuliselt, et oled beat.
                        Ilma infota ma foldiks, see koht oleneb väga regist. Kui tead, et tegu on tightima regiga, siis paremat kui flippi sa seal ei näe, vahel harva TT. Osad regid mängivad seal nii ka nõrgemaid käsi: AJ, 77-TT. Samas viimastega on pigem tavaks üle shoveda fishi shove.

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #1107
                          Re: 6max nurgake

                          Miks peaks CO seal shippima AK-d. imo herol ei saa olla calling range-i. sest nende oddsidega ei lähe never seal setminema või callima Ax-ga et floppi näha ja siis foldida. Kui hero ka calliks oleks pot ca 120bb ja herol järel 110bb.
                          Aga mis rangega ise seal CO asemel jätkaksite peale fishi shovet?
                          ise jätkaks arvatavasti sellisega, vb isegi laiemalt olenevalt kui agro fish on. TT+,AQs+,AQo+ mille vastu on JJ-l 47% ja shove peaks olema kasumlik JJ-ga. Ja villane peaks ka selle rangega callima kuna meie omame AA,KK maru harva.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1108
                            Re: 6max nurgake

                            Ma arvan, et seal peaks foldima.

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #1109
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Ma arvan, et seal peaks foldima.
                              Kui nii, siis äkki põhjendad miks sa nii arvad.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1110
                                Re: 6max nurgake

                                Sest ma ei usu, et mõtlev reg seal 40bb callib lihtsalt mingi AKga.. veel vähem TTga.. Muidugi variant on shippida ja loota flippi, aga imo fold nii deepilt.
                                Last edited by emmimees; 09.12.11, 02:58.

                                Comment

                                Working...