6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mihkel785
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 113

    #196
    Re: 6max nurgake

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($4.05)
    SB ($6.31)
    BB ($3.30)
    UTG ($9.50)
    MP ($4.39)

    Preflop: Hero is Button with 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, MP raises to $0.75, 1 fold

    Total pot: $0.57 | Rake: $0


    Oleks pidanud nupud sisse lykkama või õige play?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #197
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas Mihkel785
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Hero (Button) ($4.05)
      SB ($6.31)
      BB ($3.30)
      UTG ($9.50)
      MP ($4.39)

      Preflop: Hero is Button with 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
      1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, MP raises to $0.75, 1 fold

      Total pot: $0.57 | Rake: $0


      Oleks pidanud nupud sisse lykkama või õige play?
      Nuppe võid siis lükata, kui sa tead, et ta seda väga laia rangega teeb. Kui mitte, siis minu jaoks clear fold. Unknowni vastu mängiks JJ+;AK selle koha pealt, kuna see l/rr on pigem AK või keskmine-paar, kui AA(minu kogemusel). Ja vist ei läheks all-inni, arvan et 4-betiks $1.9-$2-le ja calliks shove'i.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #198
        Re: 6max nurgake

        easy fold, on paremaid situatsioone ilmselt

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #199
          Re: 6max nurgake

          Hakkan ka vaikselt 6max taguma, triobetis raha seisab ja BR majandamise tabel on järgmine:
          15BI'd ja kui kukun 5BI'd, siis limiidis alla.
          [img width=500 height=113]http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_5478.gif[/img]
          Peamine tähelepanu jääb Towerile ja STT'dele, seega väga tihti Trios mängida ei plaani, aga enne bustoks minemist võiks kuhugi ikka jõuda.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #200
            Re: 6max nurgake

            See mitmel rindel sõdimine on mõttetu IMO, sest pärast ei ole mitte kuskil mitte kusagile jõudnud Pigem on see H-stakes vendade teema, kes erinevates tubades ringi sobravad ja fishi laudu otsivad.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #201
              Re: 6max nurgake

              Ise ka kirun ennast vahel. On olemas starsis konto - seal tahaks midagi korda saata. Siis sain bankroll mobi kaudu 40$ action pokerisse. Toweris raha, triobet/unibet. Tilti ajab erinevate tubade vahel jooksmine. Kuskil korralikult ei edene niimodi. Õnneks sain viimane kuu sellele jamale piiri pantud ja mängin ainult toweris. Õhtuti vahest saab action pokersi Nl25 6maxi mängitud kõvasti üle bankrolli :D aga seal nii fishised lauad et nutt tuleb peale -korja ainult raha ära.

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #202
                Re: 6max nurgake



                tra, tilti ajas veits see käsi. oli see nüüd regi poolt blokker v valuebet? ainuke käsi mida ma ei biiti on JcQc + teised setid mis on suva tegelikult. raise river all day long?

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #203
                  Re: 6max nurgake

                  Call on hea seal. Ise oleks kah vast callinid. Et ennem callis terve tee ja järsku bettis. Samas natuke semibluffi mulje jäi. Ise oleks callinud.

                  Comment

                  • your_naked_mom
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 212

                    #204
                    Re: 6max nurgake

                    nüüd sa paned nats võsa. mis mõte on riveri semibluffil?:P

                    ei, ikka raise on. ja ikka olen tiltis.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #205
                      Re: 6max nurgake

                      Algselt postitas your_naked_mom


                      tra, tilti ajas veits see käsi. oli see nüüd regi poolt blokker v valuebet? ainuke käsi mida ma ei biiti on JcQc + teised setid mis on suva tegelikult. raise river all day long?
                      Lükkaks veidi otsa ja võtaks omakorda valuet 8)
                      Kui ta lükkab kõik sisse, siis üsna lihtne fold IMO

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #206
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas your_naked_mom


                        tra, tilti ajas veits see käsi. oli see nüüd regi poolt blokker v valuebet? ainuke käsi mida ma ei biiti on JcQc + teised setid mis on suva tegelikult. raise river all day long?
                        Mina raisin siin alati.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #207
                          Re: 6max nurgake

                          paneks turnis 24 ja riveris geiraise

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #208
                            Re: 6max nurgake

                            6max ruulib

                            Comment

                            • your_naked_mom
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 212

                              #209
                              Re: 6max nurgake

                              6max ruulib jah



                              konverteriga ei näinud hände lõpus. kui see ei ole skill siis mis veel on?

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #210
                                Re: 6max nurgake

                                ma oleks selle käe puhul broke olnud. seega skill, obv.

                                L.

                                Comment

                                Working...