6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HBP
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 69

    #391
    Re: 6max nurgake

    rynno oli vist vales arvutis....igatahes see refu jutt oli tema kirjutatud

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #392
      Re: 6max nurgake

      emm, jah, my baaaad ;:D

      Comment

      • raunooo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 422

        #393
        Re: 6max nurgake

        No kuidas need paarid tehakse või peab ise kokku leppima kellegagi või mis värk on?

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #394
          Re: 6max nurgake

          panin paarid ära, vaadake eelnevat listi, nädal oleks aega .. kuna camu oli algul end nl25 kirja pannud, ja nl25 jäi yks inimene paariliseta, siis panin ta sinna.
          ALUSTAGEM

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #395
            Re: 6max nurgake

            Mind ei ole mõtet blizkaa-ga kokku panna. See ei anna ei mulle ega talle mitte midagi, kuna me tunneme üksteisi mängu niigi läbi ja lõhki. Seega paluks uut paarilist.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #396
              Re: 6max nurgake

              enam ei saa liituda?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #397
                Re: 6max nurgake

                Algselt postitas leits
                enam ei saa liituda?
                ei, 2012 jälle. ootame sind

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #398
                  Re: 6max nurgake

                  Algselt postitas leits
                  enam ei saa liituda?
                  idee järgi ju võiks, kui paarilise leiad, aga kes see ikka leitsiga olla tahab ;D

                  Comment

                  • 0ttt
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 444

                    #399
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas tristano00
                    Oleks ka käsi nl10. Alustasin eile 6maxiga ja väga muhe:).
                    Saada PM mulle või midagi oma MSN'i vms, et saaks sesse teha!

                    Comment

                    • raunooo
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 422

                      #400
                      Re: 6max nurgake

                      Saatsin pühapäeval AudiC5-le PM, aga ta pole siiani vastanud ja ühendust võtnud, seega minul paariline praegu puudub.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #401
                        Re: 6max nurgake

                        Algselt postitas raunooo
                        Saatsin pühapäeval AudiC5-le PM, aga ta pole siiani vastanud ja ühendust võtnud, seega minul paariline praegu puudub.
                        audi on bännitud, tegemist oli petturiga
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #402
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas nikitheone
                          audi on bännitud, tegemist oli petturiga
                          mis mõttes? mis ta tegi siis? diadema11?

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #403
                            Re: 6max nurgake

                            Algselt postitas pikk28
                            mis mõttes? mis ta tegi siis? diadema11?
                            Vaata petturite teemasse, seal miski inff üleval.

                            Comment

                            • Purz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 328

                              #404
                              Re: 6max nurgake

                              Otsustasin ka FRi 6maxi vastu vahetada kuna pacificus on FR laudadega nutused lood ja täna siis esimene sess NL10s tehtud. Panin endale enne ranged paika ja tekkis kohe küsimusi. Range siis järgmine:

                              UTG: 22+, ATs+, AJo+, KQs
                              MP: 22+, A9s+, ATo+, KJs+, KQ, QJs+,
                              CO: 22+, A5s+, A9o+, KTo, K9s+, Q9s+, QTo+, JTo+, 89s+ , J9s+,
                              BTN: 22+, A2s+, A2o+, K8s, K9o, Q9o+, J9o+, 98o+, 54s+, 64s+, 96s+, T6s+,

                              Kas punasega märgitud käed on selles positsioonis ok või peaks seal range koomale/laiemaks tõmbama? Mängu käigus sai tabelit veidi ümber tehtud ja ise tahaks just BTNi veel loosemaks teha, aga on sellel mõtet? Ja A2o BTNilt, algul mõtlesin A5 aga krdi raske on seda Ad seal maha panna.
                              Mis on optimaalne vpip/pfr ja 3bet range 6maxis?

                              Põhim tundub 6max huvitav olevat, 1 fast lauaga oli tegemist rohkem kui 4 FRi lauaga aga hetkel veel kõik väga toores ka muidugi. Ja see krdi agrotsemine, raske on harjuda sellega kohe.



                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #405
                                Re: 6max nurgake

                                Preflop ranged on ainult üks väike osa pokkerist ning see sind heaks veel ei tee. Kui postflop mängus ennast kindlalt tunned, siis võid väga laia rangega mängida.
                                Ma ei hakkaks siin antud hetkel kordama, et kõik sõltub laua dünaamikaks ja sellest kes on blindidel jne jne, aga see ülimalt tähtis. Seega mõttega asja juures olles, pead niikuinii ranget vastavalt laua dünaamikale näppima.
                                Aga ranged on fine.

                                Comment

                                Working...