Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1201
    Re: Leits - elu on lill

    olin 9k peal .. nyyd 6k AKo vs TT again no hui ma saan seda endale

    Comment

    • Johnny Jazz
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 336

      #1202
      Re: Leits - elu on lill

      Ma sealt ammu väljas, ei mäletagi millega lendasin. Samuti väljas $33+R WSOP satikalt, kus lihtsalt olingi shortiks jäänud. Hetk tagasi lendasin aga 55+R $35k Gtd'lt, kuhu olin liiga faking palju re-buysid ka ladunud. Käsi oli meeldiv, FML.

      Panin ta tegelikult õhu peale. Olime mitu kätt järjest madistanud ning mina võitnud ilma showdownita. Aga njah, standard 70/30.

      Poker Stars $50+$5 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 8 players - View hand 150939
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      MP2: t24300 M = 81
      CO: t5675 M = 18.92
      Hero (BTN): t8960 M = 29.87
      SB: t10800 M = 36
      BB: t7635 M = 25.45
      UTG: t6635 M = 22.12
      UTG+1: t4450 M = 14.83
      MP1: t3200 M = 10.67

      Pre Flop: (t300) Hero is BTN with A J
      3 folds, MP2 calls t200, 1 fold, Hero raises to t800, 2 folds, MP2 calls t600

      Flop: (t1900) 3 7 5 (2 players)
      MP2 checks, Hero bets t1400, MP2 raises to t3200, Hero raises to t8160 all in, MP2 calls t4960

      Turn: (t18220) 9 (2 players - 1 is all in)

      River: (t18220) 6 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t18220
      MP2 shows Q 6 (a pair of Sixes)
      Hero shows A J (high card Ace)
      MP2 wins t18220

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1203
        Re: Leits - elu on lill

        teine money level ... A7s vs AQo häving
        A8o vs 28o häving sick

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1204
          Re: Leits - elu on lill

          Ilmselt see nädal ei jõua mängida rohkem .. kuna täna maale ära (ja seal on nii toredad sõbrad, kellega 3 päeva jooksul kaineks ie saa :(), kool läbi selleks aastaks siis :) Täna sain siis 1000$ piiri ületatud NL25's. See kuu on aga kurati ****, olgem ausad, ma ei tea, no ei saa kuidagi mängu käima .. tean et suudan paremini, kuid ei teagi mille taha jäänud on.

          1k graph:



          8,51bb/100'le on see gprah siis .. Obv saaks paremini, kuid olen selle tulemusega rahul .. 10+bb/100äle on päris keeruline hoida ma kujutan ette, non variation game tuleb mängida ilmselt .. a noh mulle väga AK'd ei meeldi foldida :) Stattid on pretty standard nii et neid ei viidis välja kirjutama hakatgi.

          See nädla sai siis sunday millil 1k hitiud ja eile 80K'l teise money levelisse jõutudu ... 30BI+ on juba Nl50 jaoks olema, kohe kohe varsti ka 40BI .. ilmselt lähen siis Nl50 lõhkuma :)

          Selle kuu graph ... total ameerika mäed.




          Ehk saab selle foorumi tegelastea varsti siis NL50s maid jagada .. kui nii edasi löäheb, siis hui ma suvel tööle l2hen vaid grindin lolliks end :)

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #1205
            Re: Leits - elu on lill

            kae kae nii saab sinust veel asja kui külm(NL50) ära ei võta

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #1206
              Re: Leits - elu on lill

              Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1207
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas BuildUp
                Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;D
                Mulle on alati vähe ;D ;D ;D
                Homme vist kalaretk tulemas jõe äärde .. tonkad sisse ja õlu kaas. .. its gonna be fun

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1208
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas BuildUp
                  Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;D
                  Algselt postitas leits
                  ...
                  See kuu on aga kurati ****, olgem ausad,
                  ...

                  ...
                  ma ei tea, no ei saa kuidagi mängu käima .. tean et suudan paremini, kuid ei teagi mille taha jäänud on.
                  ...

                  ...
                  Obv saaks paremini, kuid olen selle tulemusega rahul ..
                  ...

                  ...
                  Selle kuu graph ... total ameerika mäed.
                  ...
                  imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1209
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Rage
                    imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala
                    best player sooviks sinu graphi siis näha :)?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1210
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      best player sooviks sinu graphi siis näha :)?
                      ma pühapäeval oma pokkeripäevikut arvatavasti uuendan ka graafikutega, siis saad näha... jäävad kordades su graafikutele alla.. eile alles jõudsin see ku kasumisse.. ja FTP downswingist pole midgai head rääkida.. aga ma ei öeld midagi halba su graafikute kohta.. kõik on OK, ausõna :D
                      lihtsalt su kommentaarid on alati emotsioonirikkamad kui muidu tuimade eestlaste kommentaarid

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #1211
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Rage
                        imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala
                        Ma rääkisin positiivsetest emotsioonidest. Need on pigem negatiivsed.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1212
                          Re: Leits - elu on lill

                          leits kuidas tsükkel edeneb? öösel tuli ka niiii palju kõnesid peale.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1213
                            Re: Leits - elu on lill

                            ename i jooo... tyra ma murdusin .. vanad panevad veel edasi .. pl2t ma ei taha enamn >:(

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1214
                              Re: Leits - elu on lill

                              sama siin :D

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #1215
                                Re: Leits - elu on lill

                                leits mis su ps screenname oN?

                                Comment

                                Working...