Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1171
    Re: Leits - elu on lill

    Siis prindi välja ja skänni sisse.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1172
      Re: Leits - elu on lill

      põhmst l2bisin selle semstri siis edukalt .. omme pean yhe kursaprojekti veel ära näitama ja oukei ongi .. pl22d see mat. statistika sakib ikka eest ja tagant

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1173
        Re: Leits - elu on lill

        kusjuures mul hakkas so fucking funny juba laudades
        4x KK vs AA
        2x AA vs KK

        obv kaotaisn kõik aga see selleks

        need kaotused on ma ei eta .. pohhui, ei ajand tilti ega midagai vaid lõpus ajas naerma juba, seda kõike siis 3k käe jooksul
        nii iivil asja ei olnudki ennem kogenud ;D

        ATs 5bet AI on vist nats spewy nl25 jaoks :D?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1174
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          kusjuures mul hakkas so fucking funny juba laudades
          4x KK vs AA
          2x AA vs KK

          obv kaotaisn kõik aga see selleks

          need kaotused on ma ei eta .. pohhui, ei ajand tilti ega midagai vaid lõpus ajas naerma juba, seda kõike siis 3k käe jooksul
          nii iivil asja ei olnudki ennem kogenud ;D

          ATs 5bet AI on vist nats spewy nl25 jaoks :D?
          lol, see on undercover whinemine!
          Saada mulle 5$
          :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1175
            Re: Leits - elu on lill

            krt see juuni on kuidagi unkarma kuu, siuke tunne, et 2 sammu tagais ja 1 edasi, kuigi plussis, kuid mina ei tea, midgai nagu oleks mäda

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1176
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              krt see juuni on kuidagi unkarma kuu, siuke tunne, et 2 sammu tagais ja 1 edasi, kuigi plussis, kuid mina ei tea, midgai nagu oleks mäda
              Dude, sa biidid 10BB/100. Palju sul vaja on!?

              http://www.youtube.com/v/lTHCwU9rUdY&hl=en&fs=1&

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1177
                Re: Leits - elu on lill

                nop see kuu on 4.4bb/100
                ei okei peaks ujuma minema
                e: see 24table ei anna v2ga midgai juurde .. tõmban ilmselt tagasi 14-15 peale .. liiga palju vigu tuli sisse viimane sess
                NL25 on vist suht mystika platinium kuuga teha ... t2na sain goldiks. samas 4 vpp 20 päevaga suht tehtav kui 24 tableda .. samas tulemus on kehva siis

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #1178
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  nop see kuu on 4.4bb/100
                  ei okei peaks ujuma minema
                  e: see 24table ei anna v2ga midgai juurde .. tõmban ilmselt tagasi 14-15 peale .. liiga palju vigu tuli sisse viimane sess
                  NL25 on vist suht mystika platinium kuuga teha ... t2na sain goldiks. samas 4 vpp 20 päevaga suht tehtav kui 24 tableda .. samas tulemus on kehva siis
                  ma eelmine kuu tegin platinumi NL25-s kuskil 60k käsi läheb

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1179
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas kivisaba
                    ma eelmine kuu tegin platinumi NL25-s kuskil 60k käsi läheb
                    tho hetkel see suht ebaoluline .. oluline oleks cashi saada

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1180
                      Re: Leits - elu on lill

                      tundub et see uiea mõju on tund ajuba nl25 lauad on ikka nii sitad .. vaevalt suudan br even m2ngu n2idata

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1181
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        tundub et see uiea mõju on tund ajuba nl25 lauad on ikka nii sitad .. vaevalt suudan br even m2ngu n2idata
                        shippi starsi $$$ aitähh.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1182
                          Re: Leits - elu on lill

                          Huvi pärast küsin, palju keegi on saanud korraga päevas KK vs AA .. ? Keegi võiks öelda mis see % on et KK satub AA vastu vms ... Ise lugesin endal kokku, sain HEM'st 6 kk vs AA 5400käe jooksul ja 2x AA vs KK.. Enamus sjoortide vastu, kuid see ei ole oluline palju $ tuli või läks lihtsalt huvitab konkreetne arv

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1183
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            Huvi pärast küsin, palju keegi on saanud korraga päevas KK vs AA .. ? Keegi võiks öelda mis see % on et KK satub AA vastu vms ... Ise lugesin endal kokku, sain HEM'st 6 kk vs AA 5400käe jooksul ja 2x AA vs KK.. Enamus sjoortide vastu, kuid see ei ole oluline palju $ tuli või läks lihtsalt huvitab konkreetne arv
                            Mul miski 6

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1184
                              Re: Leits - elu on lill

                              kuida ma vaatan seda kuskilt hea lihtne vaadata?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1185
                                Re: Leits - elu on lill

                                Kõige kergem vast HEM'is filtritega mässata ja kiskuda välja KK'd, mis läinud preflop allinni.

                                Comment

                                Working...