Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1951
    Re: Leits - elu on lill

    näha on et türgi ei toonud luckboxi ... joon yli mutta end täna . ehk see p22stab

    l2hen maci ka .. võtan big maci .... see on vana teada tuntud karma parandaja

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #1952
      Re: Leits - elu on lill

      ma tean, et ma olen jube n00b, aga lihtsalt kahju hakkab leitsist ;D

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #1953
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        näha on et türgi ei toonud luckboxi ... joon yli mutta end täna . ehk see p22stab

        l2hen maci ka .. võtan big maci .... see on vana teada tuntud karma parandaja
        on. proovisin ükskord ka seda delux royal või midaiganes einet. big mäkiga võrreldes ikka pabul.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1954
          Re: Leits - elu on lill

          burger on elustiil

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1955
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas ESTPatrick
            burger on elustiil
            +1

            krt aga nad võiksid nende Happy Mealide mänguasjade valikut suurendada, varsti ei ole sealt enam midagi võtta.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1956
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              näha on et türgi ei toonud luckboxi ... joon yli mutta end täna . ehk see p22stab

              l2hen maci ka .. võtan big maci .... see on vana teada tuntud karma parandaja
              ma käin ca korra aastas macis, et meelde tuletada, miks ma tavaliselt Hesburgeris käin.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #1957
                Re: Leits - elu on lill

                Hessu on rõve

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #1958
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas Lutzky
                  Hessu on rõve
                  kanaburks = best

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1959
                    Re: Leits - elu on lill

                    Hesburger ise on ka hea.. kahe pihviga ja juustuga väga hea burks.. + tegelt ma söön jummala tihti seal kreveti wrapi.. see on ka hea kui majonees juurde osta..

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #1960
                      Re: Leits - elu on lill

                      ei

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1961
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Lutzky
                        ei
                        noob...

                        maitse üle ei vaielda.. öeldakse lihtsalt.. Lutzky sul on sitt maitse!

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1962
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Rage
                          noob...

                          maitse üle ei vaielda.. öeldakse lihtsalt.. Lutzky sul on **** maitse!
                          ei vaidle ;D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1963
                            Re: Leits - elu on lill

                            eile sai normaalselt võetud .. kergelt sitt olla ... 19.45 lõppeb self exclusion .... ennem ujuma ... JA TYRA NYYD HAKKAB TULEMA JÄLLE!

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1964
                              Re: Leits - elu on lill

                              Go go! Hiiter tulgu.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1965
                                Re: Leits - elu on lill

                                Mac aitas? JAH
                                Joomine aitas? JAH
                                Tüdruk aitas? JAH

                                1,7k kätt ... 20.5bb/100'le ... hakkan end taas leidma ... b2hem agrotsesin ja laisn kinda nitti ...
                                AK vs KK kr2kkisin ka ära .. tyybi 3bet oli 11%, 4bet 4% vms .. ma ei uskunud ka ... bvb ka obv


                                PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                BB ($21.85)
                                UTG ($8.60)
                                UTG+1 ($26.55)
                                Hero (MP1) ($30.20)
                                MP2 ($24.15)
                                CO ($33.25)
                                Button ($24.30)
                                SB ($27.35)

                                Preflop: Hero is MP1 with 4, 4
                                2 folds, Hero bets $0.75, 1 fold, CO raises to $1.25, Button calls $1.25, 2 folds, Hero calls $0.50

                                Flop: ($4.10) J, A, 4 (3 players)
                                Hero checks, CO checks, Button checks

                                Turn: ($4.10) 3 (3 players)
                                Hero bets $3.25, CO calls $3.25, 1 fold

                                River: ($10.60) 6 (2 players)
                                Hero bets $6, CO raises to $12, Hero raises to $25.70 (All-In), CO calls $13.70

                                Total pot: $62 | Rake: $3

                                Results:
                                Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
                                CO mucked 4, 5 (one pair, fours).
                                Outcome: Hero won $59



                                TY FISH =)

                                Comment

                                Working...