Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2701
    Re: Leits - elu on lill

    pigem ei kaota ..

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2702
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      ei eta 6max kinda agro mu jaoks .. ma ei suuda adjustida end selles nii palju kui vaja oleks
      Vastupidi, Sa oled Full Ringi jaox liiga agro, 6maxi peax Sinu stiil just sobima!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2703
        Re: Leits - elu on lill

        Kerge homminune grind .. obv et ei viidsi täna rohkem ... ja las pidu jätkub :D (pool pohmas peaga sessid ongi tavaliselt hiiterised olnud)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #2704
          Re: Leits - elu on lill

          tubli, jätka samas vaimus

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #2705
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas RudiTurbo
            Vastupidi, Sa oled Full Ringi jaox liiga agro, 6maxi peax Sinu stiil just sobima!
            Imo leits lasi kõige nitimate statsidega üldse nl25 FR kui ma pelasin.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2706
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Oliverk
              Imo leits lasi kõige nitimate statsidega üldse nl25 FR kui ma pelasin.
              12/10/2.5 olen ... väga nit just pole, aga lagist ka asi kaugel :D
              ok edu teile ja las pidu j2tkub :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #2707
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                12/10/2.5 olen ... väga nit just pole, aga lagist ka asi kaugel :D
                ok edu teile ja las pidu j2tkub :D
                minu arust on need väga nitid statid

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2708
                  Re: Leits - elu on lill

                  nit on mingi 9/8 .. pigem on see TAG .. ma ei saa aru mis teema inimestel nende stattide ymber k2ib ...ega statistika ei mängi, lõpuks m2ngib siiski inimene. ma ei pea nl25s olema 16/13/3 or smth .--

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #2709
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    nit on mingi 9/8 .. pigem on see TAG .. ma ei saa aru mis teema inimestel nende stattide ymber k2ib ... ega statistik ie 2mngi, lõpuks m2ngib siiski inimene. ma ei pea nl25s olema 16/13/3 or smth .--
                    ma ei öelnud et see halb on, lihtsalt ise ei suuda kuidagi statte nii alla saada ka parima tahtmise juures. Liiga fish olen selleks.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2710
                      Re: Leits - elu on lill

                      Soovitage mignit head alkohoolset jooki, millega oleks hea tiksuda.. Viin, rumm, õlu, siider - neid ärge pakkuge

                      Sooviks siis mignit kanget alkot, millest kokse teha .. ja mis naisterahvale ka sobiks .. pisangi ka plz mitte pakkuda

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #2711
                        Re: Leits - elu on lill

                        Gin+toonik. kui magusamat tahad siis Sprite. Väga hea tiksumise rüübe ja maitseb väga hästi.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #2712
                          Re: Leits - elu on lill

                          meeliköör.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2713
                            Re: Leits - elu on lill

                            Minttu mineraalvee või spraidiga + laimiviilud.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #2714
                              Re: Leits - elu on lill

                              wtf sul hiiter ?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2715
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Oliverk
                                Imo leits lasi kõige nitimate statsidega üldse nl25 FR kui ma pelasin.
                                Ma ei mõtlegi tema preflop mängu, see peax olema loogiline, et 6maxis Sa tõmbad loosemaks enda mängu üxkõik kui tight Sa oled. Ma mängin FR'i samade stattidega 12/10.
                                6maxis olin 16/14

                                Aga leitsi postflop agressiivsus sobib 6maxi rohkem.

                                Comment

                                Working...