Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1231
    Re: Leits - elu on lill

    mnja yle pika aja tuli @nl25 kerge tilt .. 4 top setti kr2kiti ja hakkasid ATC AI lendama .. õnneks mõni tuli ära ka ja -1.5BI ... 5bb/100'le hetjkel ja ca 600$ protid see kuu ... kandsin 1/3 oma rollist välja ka kuna peod tulemas seega ma ie tea .. ausalt öeldes on pokkerist siiber..ei viidsi enam m2ngida

    ja standard doomswitch peale cashauti .. no idea aga see on juba starsis nii tavaline ..

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1232
      Re: Leits - elu on lill

      ship 10$
      Starsis Timpz18

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1233
        Re: Leits - elu on lill

        Quiti Stars, see on värdjas sait.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1234
          Re: Leits - elu on lill

          Jei bemmil ülevaatus olemas 2ks aastaks. Ainuke asi mis kartsin oli, et kontorllivad esimesi klaase, mul tehase toon + kõige heledam toon ka peale kütetud. aru ei saa, aga kui mõni v2rd kontorllib on maha kakkumise ringid, muid vigasid obv polnud. Väideti et amordid on "nats" jäigad, no shit sherlockid kui need on Blisu B6'd (ehk nats spordid, mitte midgai ajuvabat) .. 2a rahulik nüüd .. reede ommiku riiga ja let the fun begin :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1235
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            Jei bemmil ülevaatus olemas 2ks aastaks. Ainuke asi mis kartsin oli, et kontorllivad esimesi klaase, mul tehase toon + kõige heledam toon ka peale kütetud. aru ei saa, aga kui mõni v2rd kontorllib on maha kakkumise ringid, muid vigasid obv polnud. Väideti et amordid on "nats" jäigad, no shit sherlockid kui need on Blisu B6'd (ehk nats spordid, mitte midgai ajuvabat) .. 2a rahulik nüüd .. reede ommiku riiga ja let the fun begin :)

            ;D

            Comment

            • goldec

              #1236
              Re: Leits - elu on lill

              Solid, nüüd mindset korras kindlasti :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1237
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas goldec
                Solid, nüüd mindset korras kindlasti :D
                OBV :D ilmselt täna m2ngin veel, nv jääb vahele .. mõtlesin riias nats napsutada ja siis pyuhap - jaanipäev tsykkel teha ja juuli kainena võtta :D:D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #1238
                  Re: Leits - elu on lill

                  elusees ei suuda sa kuu aega kaine olla, küll mina juba tean seda

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1239
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    OBV :D ilmselt täna m2ngin veel, nv jääb vahele .. mõtlesin riias nats napsutada ja siis pyuhap - jaanipäev tsykkel teha ja juuli kainena võtta :D:D
                    Sa PokkeriProd.com Suveturniirile ei tulegi vä?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1240
                      Re: Leits - elu on lill

                      oi ***** .. sain kaineks ... tra ma olen nii l2bi omadega ... viimane öö 45 minti magamist ja otse autoga eesti ... riia kõik baarid ja litsimajad k2isime ilmselt l2bi ... budget l2ks kordades plaanitust lõhki >:(

                      Obv minnes oli nii kiire, et mina ei teagi 90 v 100 ala, mis seal oli.. sinna sai 158 sisse lennatud :D 20 latti ja pidu võis jätkuda, läti ruulib altkäemaksu kohalt .

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1241
                        Re: Leits - elu on lill

                        obv tyrka sugused munnid on maal .. ja ma joon lakku täis end again ...

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1242
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          obv tyrka sugused munnid on maal .. ja ma joon lakku täis end again ...
                          küll mina juba tean millal on aeg lõpetada, mul kõrgharidus ikkagi

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1243
                            Re: Leits - elu on lill

                            Head jaani kõigile .. hakkaisn vana tallinna vennaks see kord .. 13 pudelit vana tallinnat 3 peale ... kui ära suudame laksida need, siis isiklik rekord olemas :D

                            Comment

                            • Matzet
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 74

                              #1244
                              Re: Leits - elu on lill

                              good luck

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1245
                                Re: Leits - elu on lill

                                ilmselt suvel soome ei lähe .. v2ga ei motiveeri .. hetkel on nl25 roll fine again .. siin suuremad peod tegid suuri kulusid -... üritan terve juuli kuu grindida nii palju kui jõuan, eesmärk on 80K kätt ning VÄHE PIDUSID ... samas kui mingi great pakkumine soomest tuleb peab vast kuuks ikka minema, aga 11 euri ei motiveeri tunni eest.

                                hem n2itab hetkel 64k käe peale 16$ per hour, seega kinda rohkem kui seal hhuiates

                                Comment

                                Working...