Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1186
    Re: Leits - elu on lill

    põhmst kyll jah .. a tho päeva kaupa ma ei oska seda kyll eraldi v2ja võtta

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1187
      Re: Leits - elu on lill

      Mul oli ka alles hiljuti periood, kus ma sain vist 10k käe jooxul keskmiselt 1x 1000 käe kohta KK vs AA.

      KK peaks tulema siis iga 221 käe tagant ning kui mul peas on õige number, Harringtoni raamatust nagu mäletan, et iga 21 kord kui Sul KK on, siis on Sul AA vastas. Seega umbes 4641 käe kohta korra peaks olema keskmiselt. Ning iga kuues kord sellest peaxid AA'le oma Kunnidega kotid taha tõmbama :)

      Aga , kas keegi võib kinnitada seda arvu nr 21?


      Miljoni käe jooxul saame siis 215 korda KK vs AA?? :)
      NL50's on see siis 9000$ raha kaotust, mille vastu me ei saa halligi teha :P

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1188
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas RudiTurbo


        Miljoni käe jooxul saame siis 215 korda KK vs AA?? :)
        NL50's on see siis 9000$ raha kaotust, mille vastu me ei saa halligi teha :P
        Aga täpselt samamoodi tõmbad AA vs KK

        edit: kui sa just leits pole

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1189
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas lenC
          edit: kui sa just leits pole
          Vastus:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1190
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas lenC
            Aga täpselt samamoodi tõmbad AA vs KK

            edit: kui sa just leits pole
            Päris samamoodi ei tõmba NL50's. Enamus sitapeadest flativad 3Beti KK'ga ning foldivad ära oma KK mingi hirmsa boardi peale :P

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1191
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas RudiTurbo
              Päris samamoodi ei tõmba NL50's. Enamus sitapeadest flativad 3Beti KK'ga ning foldivad ära oma KK mingi hirmsa boardi peale :P
              Kuidas Sa seda tead?

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #1192
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas ranka
                Vastus:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ROFL
                vot ma just täna(või siis eile), kui ma veel kaine olin, mõtlesin samamoodi otsida yles seesama graafik ja postitada siia, peale neid coolerite ja beatide storysid, aga võta näpust, ma ei jõudnud oma eesmärgini. Sa tegid selle minu eest!

                "10bb/100le, alati saaks ju paremini"

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1193
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas Vapsik
                  Kuidas Sa seda tead?
                  Kõvasti näinud neid regulare seal oma KK'si mängimas, nii, et junn jahe poistel

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1194
                    Re: Leits - elu on lill

                    daily 80'l hoos j2lle t2na ...
                    5k daala suudan hittida siis järgmine nädal on aasiasse reisile kuhugile minek ka .. no idea kuhu .. ilmselt kambodza vms :D seega god plz be with me :D

                    Comment

                    • Johnny Jazz
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 336

                      #1195
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      daily 80'l hoos j2lle t2na ...
                      5k daala suudan hittida siis järgmine nädal on aasiasse reisile kuhugile minek ka .. no idea kuhu .. ilmselt kambodza vms :D seega god plz be with me :D
                      Fakk, pärast mingil WSOP satikal hävimist võtsin kohe tildi-inertsist mingi suvalise algava turniiri ette, milleks osutus siis Daily 80k hyper-turbo satikas.

                      Brag: Pilet tuli obv ära
                      Beat: Mul polnud VÄHIMATKI tahtmist seda mängida. Kell on minu aja järgi 3 öösel, uni niidab juba totaalselt jalust ning homme hommikul on tarvis jõhkralt asju ajada. Ilmselgelt aga 'Unregister' varianti enam keegi mulle ei pakkunud.
                      Variance: Külmkapis on Red Bulli 4-pack

                      Aga noh, eks heads-upis kohtume.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1196
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Johnny Jazz
                        Fakk, pärast mingil WSOP satikal hävimist võtsin kohe tildi-inertsist mingi suvalise algava turniiri ette, milleks osutus siis Daily 80k hyper-turbo satikas.

                        Brag: Pilet tuli obv ära
                        Beat: Mul polnud VÄHIMATKI tahtmist seda mängida. Kell on minu aja järgi 3 öösel, uni niidab juba totaalselt jalust ning homme hommikul on tarvis jõhkralt asju ajada. Ilmselgelt aga 'Unregister' varianti enam keegi mulle ei pakkunud.
                        Variance: Külmkapis on Red Bulli 4-pack

                        Aga noh, eks heads-upis kohtume.
                        ma rahulduks 8k daalaga ja diiliga, esi koha võid endale j2tta .. btw mis riigis pesitsed, et kell on 3 öösel .. tai, malaisia? t´aiga oli 4h vist ajavahe

                        Comment

                        • Johnny Jazz
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 336

                          #1197
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          ma rahulduks 8k daalaga ja diiliga, esi koha võid endale j2tta .. btw mis riigis pesitsed, et kell on 3 öösel .. tai, malaisia? t´aiga oli 4h vist ajavahe
                          666. postitus sul see.

                          Austraalias olen hetkel, aga siit muidugi igasugused Taid-Malaisiad ka head, lähedal käia. Mõned sajad dollarid ning käidud :D

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1198
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Johnny Jazz
                            Austraalias olen hetkel
                            Business or pleasure?

                            Comment

                            • Johnny Jazz
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 336

                              #1199
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Tarmonator
                              Business or pleasure?
                              Nii üht kui teist. Mul muidu plaanis lähipäevil blogis sel teemal pikemalt kirjutada.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1200
                                Re: Leits - elu on lill

                                hävisin AK vs qq
                                sain ellu tagais A7s vs JJ vs QQc:D

                                Comment

                                Working...