Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1156
    Re: Leits - elu on lill

    olen starsit nii palju õppind etkui esimese 400 käega +3bi, siis insta lauad kinni, kuna järgmine 300 on intsa -3 :) standard set vs se setid lendavad :D soulreadin starsi

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1157
      Re: Leits - elu on lill

      elu esimene 24 table sess, meeldis väga. korra l2ks kiireks, kuid talutav. leidsin et PL lauad on eriline kuulaauk.
      lasen nädal aega ilmselt 24 tablet ja vaatan tulemusi. tänane sess ..

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1158
        Re: Leits - elu on lill

        nice ja edu sulle

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1159
          Re: Leits - elu on lill

          omme koolis 2 viimast eksamiy ka. loodame et tuleb ära
          Ahjaa ma arvan mingi 35BI'ga proovib Nl50 vb 40BI'ga ühesõnaga l2hi päevil :)


          e: mõtlesin, et paneks oma 2 nädala Nl25 graphi üle. Mu nl25 regulariks algamisest on möödas täpselt 2 week .. ise lootsin "nats" paremat, kuna siin oli "kerge" break evean aeg, kuid eks ikka juhtub.

          bb/100'gaolen suht rahul, olen suutnud hoiida 9.2

          Statid on: 13.8/10.9/3.4, 3bet - 2.6%, flop cbet 73.5%, w$wsf - 41,2, steal - 32.9, 4et - 1,1, call 3bet% - 28, fold 3bet -. 61,7
          ise arvan et sama suguselt saaks enam v2hem ka nl50 hakkama .. 3beti peaks vb veids "laiemaks" muutma, kuid muu tundub siuke standard TAG

          ja graph



          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #1160
            Re: Leits - elu on lill

            ja peale k6ike neid l2hiaja bad ja cooler storysid...


            graph on ju nuts, mida veel elult tahta.

            Comment

            • goldec

              #1161
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas lebovend
              ja peale k6ike neid l2hiaja bad ja cooler storysid...


              graph on ju nuts, mida veel elult tahta.
              Ma ka ei saa aru, mida sa vingud siin koguaeg... Täiesti standard ju :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1162
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas goldec
                Ma ka ei saa aru, mida sa vingud siin koguaeg... Täiesti standard ju :D
                kuss, mine mängi teises toas nii kaua barbiga

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1163
                  Re: Leits - elu on lill

                  tegelt saab HEM graafikust ka lihtsamalt pilti teha kui tervest desktopist print screen ;D

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1164
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Tarmonator
                    tegelt saab HEM graafikust ka lihtsamalt pilti teha kui tervest desktopist print screen ;D
                    ei hakka ajurakke kulutama .. .ja ma ei viidsit alt+ctrl+fn+prnt scrn vajutada, et ainult hem'st teha

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1165
                      Re: Leits - elu on lill

                      Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1166
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Oliverk
                        Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.
                        veel kõvemad vennad ei tee yldse pilte :)

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #1167
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Oliverk
                          Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.
                          sellele ma just vihjasin

                          üks pokkeripro peaks seda teadma 8)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1168
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Tarmonator
                            sellele ma just vihjasin

                            üks pokkeripro peaks seda teadma 8)
                            milleks teha asju lihtsamini, kui saab teha keerulisemalt?
                            ma ei olegi pokkeripro, pole kunagi end pidanuks selleks :D pigem freelancer :)

                            btw müügiks mu praegused xenon D2S Philips pirnid siis, kasutatud 2 kuud. 1100 eeku hind on 2 eest, tellin endale uued .. tahan 5000K saada, kui kellelgi huvi lemme know :D

                            Comment

                            • goldec

                              #1169
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              veel kõvemad vennad ei tee yldse pilte :)
                              See ranka graph tuleb meelde, mille ta joonistas tähemärkidega :D

                              // http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg48573

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1170
                                Re: Leits - elu on lill

                                Järgmine kord graafikut postitades teen pildi hoopis digikaga.

                                Comment

                                Working...