Re: Leits - elu on lill
Suht BS talk imo. Meenutab nõukaaja suvalise sporditreeneri suhtumist, et tuleb ainult inimest igatpidi, füüsiliselt ja ERITI vaimselt tümitada, et küll siis tulemused ka tulevad. Stiilis "sa oled ikka nii sitt!!!". Sinu jutu järgi peaks siis pokkerimängija mõtlema, et "ma olen täielik idioot, ma ei oska mängida ja ei hakka kunagi oskama ka. Mõnikord kui võidan, siis lihtsalt hullult joppab. Muidu olen pask." Väga vale suhtumine. Nagu Codecci ütles - enesekindlus on väga vajalik ja seda enda pideva halvustamisega ei arenda.
Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?
Algselt postitas ranka
Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?
ma paneks ennem 24h arvutis, kui sinna oma varba tõstaks.
Comment