Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #1051
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas ranka
    Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su **** mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.
    Suht BS talk imo. Meenutab nõukaaja suvalise sporditreeneri suhtumist, et tuleb ainult inimest igatpidi, füüsiliselt ja ERITI vaimselt tümitada, et küll siis tulemused ka tulevad. Stiilis "sa oled ikka nii sitt!!!". Sinu jutu järgi peaks siis pokkerimängija mõtlema, et "ma olen täielik idioot, ma ei oska mängida ja ei hakka kunagi oskama ka. Mõnikord kui võidan, siis lihtsalt hullult joppab. Muidu olen pask." Väga vale suhtumine. Nagu Codecci ütles - enesekindlus on väga vajalik ja seda enda pideva halvustamisega ei arenda.

    Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #1052
      Re: Leits - elu on lill

      inimesed on erinevad

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #1053
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas LuuK
        inimesed on erinevad
        nõus

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1054
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas CTXrix
          .....
          Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?
          *BINGO* aga swingide-swongide-beatide juurde lisaksin veel sõna "joonekesed".

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1055
            Re: Leits - elu on lill

            Nonii, NL50 pole enam kaugel ütleme nii, paar 2-3 päeva veel head mängu ja hoppa NL50.

            Graph

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1056
              Re: Leits - elu on lill

              kõva graff!
              näha on, et NL25 sulle küll raskusi ei valmista.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1057
                Re: Leits - elu on lill

                Pinguta täiest väest, nägin kuskil su hullu mõtet Soome tööle minna ma paneks ennem 24h arvutis, kui sinna oma varba tõstaks.

                Edu laudades.

                Comment

                • goldec

                  #1058
                  Re: Leits - elu on lill

                  Mitu lauda mängid?

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1059
                    Re: Leits - elu on lill

                    lol, unreal graph :)

                    Ma ju rääkisin, et NL25 on lõbus :D

                    Mul oli Mai kuus NL50's sama tunnihinne mis NL25's, pmst olexin võinud NL25 pingevabamalt grindida terve maikuu :)
                    Kuigi jah, kahekordselt tulevad FPP'd annavad siiski NL50'le selle vajaliku lisa!
                    Aga nuh, peab lootma, et juunis õnnestub siiski ületada see tunnihinne :P

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #1060
                      Re: Leits - elu on lill

                      Väga tubli ja NL50 vaata, et kohe tagasi ei kuku :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1061
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas goldec
                        Mitu lauda mängid?
                        12-15

                        e:
                        tuli kerge cashout teha .. seega ilmselt nl50 on järgmise, ülejärgmise nädala alguse plaan :)

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #1062
                          Re: Leits - elu on lill

                          novott, saad hakkama kyll ju

                          edu edaspidiseks :)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1063
                            Re: Leits - elu on lill

                            FUUCKING CASHOUT = INSTA HYPER DOOMSWITCH
                            Starsi roheline koll kes sa keldris kinni oled ning nuppe vajutad, otsi nyyd databaasit leits nimi nind l2hme tagasi normali peale. unusta see roheline switch nupp :D

                            3x kk vs aa, must like it
                            AA vs QQ no good ...

                            uskude või mitte, ma olengi nii ebausklik et peale igat cashauti on insta doomswitch, siit j2reldus, ei või raha v2lja võtta :D:D

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1064
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tee nii, et enne miljonit ei võta. :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1065
                                Re: Leits - elu on lill

                                FH vs QUADS ka pbv, polndki ammu saand, üldiselt otsustas starsi jumal mu kaardijoksu külmutada ja biitidea yle kylvata, ei viidsi m2ngida enam 2.5k kätt ja -0.5BI, on n2ha et ei tule täna ehk omme on parem

                                Comment

                                Working...