Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1246
    Re: Leits - elu on lill

    A tööl käid 8h päevas. Päevas 8h pokkerit ka viitsid taguda?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #1247
      Re: Leits - elu on lill

      Jah selles ongi jama, et päevas 8h ei suuda kvaliteetselt pokkerit mängida

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1248
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        ilmselt suvel soome ei lähe .. v2ga ei motiveeri .. hetkel on nl25 roll fine again .. siin suuremad peod tegid suuri kulusid -... üritan terve juuli kuu grindida nii palju kui jõuan, eesmärk on 80K kätt ning VÄHE PIDUSID ... samas kui mingi great pakkumine soomest tuleb peab vast kuuks ikka minema, aga 11 euri ei motiveeri tunni eest.

        hem n2itab hetkel 64k käe peale 16$ per hour, seega kinda rohkem kui seal hhuiates
        Paku seda tööd siis kellelegi teisele, kellel raha rohkem vaja.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1249
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas marguzz22
          Jah selles ongi jama, et päevas 8h ei suuda kvaliteetselt pokkerit mängida
          Täpselt. Peale selle ei ole pokkeris tööajaks ainult pokkerimängimine. Võib-olla vaatad üle oma käsi, loed raamatut või artiklit, arutad sõbraga pokkerist või kasvõi käid siin pokkerifoorumis lugemas. Selle võid vabalt oma töötundidele otsa liita ning tihti võivad päevad olla pikemad, kui 8 tunnised tööpäevad.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1250
            Re: Leits - elu on lill

            Eks näis, kui mingi 12-13 peale ära räägin eks siis tuleb minna ka,
            kuu aega peaks kõvasti sahmima seal .. 10h päevas ja mingi 23 tööpäeva on korralik nuts olemas .. tõmbaks kuhugi välismaale tripile again :D see kord turgutaks leedu majandust

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1251
              Re: Leits - elu on lill

              set % ... 3
              w$sd%... 19

              ühesõnaga, mina ei biidi nl25 enam .. peale jaanip2eva on kõik yber prodeks saanud..järelikult vut vut soome poole jooksma
              90% drawdest hitivad .. siis v2ga ei mängi seda mängu

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1252
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                set % ... 3
                w$sd%... 19

                ühesõnaga, mina ei biidi nl25 enam .. peale jaanip2eva on kõik yber prodeks saanud..järelikult vut vut soome poole jooksma
                90% drawdest hitivad .. siis v2ga ei mängi seda mängu
                wtf lol ? tegid mingi 300 kätt ? :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1253
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas vennike
                  wtf lol ? tegid mingi 300 kätt ? :D
                  3.9k

                  kes te mõtlete et runnite sitasti, siis ärge olge nii kurvad... vaataisn hemi

                  Viimasest 38st FD'st flopist .. on minu vatsu tõmmatud kokku 35...
                  26 open endedist on tulnud kokku lausa 24

                  Turnist AI minnes, kui mul on rida or flush, ning vastasel on olnud set ning river on paardunud .. 11'st 10... seega stars on nii tore nagu ta ikka on

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #1254
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    3.9k

                    kes te mõtlete et runnite sitasti, siis ärge olge nii kurvad... vaataisn hemi

                    Viimasest 38st FD'st flopist .. on minu vatsu tõmmatud kokku 35...
                    26 open endedist on tulnud kokku lausa 24

                    Turnist AI minnes, kui mul on rida or flush, ning vastasel on olnud set ning river on paardunud .. 11'st 10... seega stars on nii tore nagu ta ikka on
                    ps nick Kivisaba

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #1255
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      3.9k

                      kes te mõtlete et runnite sitasti, siis ärge olge nii kurvad... vaataisn hemi

                      Viimasest 38st FD'st flopist .. on minu vatsu tõmmatud kokku 35...
                      26 open endedist on tulnud kokku lausa 24

                      Turnist AI minnes, kui mul on rida or flush, ning vastasel on olnud set ning river on paardunud .. 11'st 10... seega stars on nii tore nagu ta ikka on
                      I hear whining.

                      Ma ei tea mis see võlusõna oli mille eest pappi sai.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1256
                        Re: Leits - elu on lill

                        busto olen, pole millegi eest maksta enam

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1257
                          Re: Leits - elu on lill

                          omfg need sng'd on mingi eriti haigetele inimestele .. need ajavad syame lausa pahaks.. cash on rohkem "inimestele"

                          omfg 5 80K satikat ka tehtud, ei saand yhtegi piletit ... **** see stars on mingi eriti värdjate urgas

                          33 vs AQ .. hui tuleb
                          AK vs AJ .. ruver J
                          QQ vs AK ... obv river A
                          66 vs 55 ..turn 5
                          99 vs AJ - river J
                          KK vs Ak ... river A


                          **** enamus olukordi olen ees osad coinflipid ja MITTE YHTEGI EI TULE ÄRA ... SEE VITUNE STARS VÕIB END JA OMA SERVERID PÕLEMA TOPPIDA, **** KEEGI VÕIKS SELLE SITAURKA ÕHKU LASTA TÕSISELT .. nahui cashaut ja soome nahhui, sitaaguni nendest n2rvide põletamistest .. 3 päevaga 21 bi below ev cashis .. kergeöt hea run again .. nahui


                          ja nahhui ärge siia raha enam kysinma tulge, busot ammu juba

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1258
                            Re: Leits - elu on lill

                            ütleme nii et elu parim run on mind nl25's ka tabanud. graphi võite ise vaadata



                            Huvitavat statistikat ka ... Kunne sain 17x, 4bettida ei õnnestunud ... 11x nägin floppi, 9x oli A flopis.
                            AA'd sain 18x .. 3bettida ei õnnestunud kordagi, floppi nägin 3x.


                            stars on mind kõvema hiiteri peale tõmmanud

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1259
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ma ei näe whinemiseks põhjust?

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #1260
                                Re: Leits - elu on lill

                                osta bemmile uus lõhnakuusk ja kõik probleemid lahenevad

                                Comment

                                Working...