Tegin ka kerge erilisema söögi.
Täistera nuudlid ning rannakarbid ja krevetid ale coq premium ja toorjuustu kastmes :)
Fancy pasta yhesonaga. Kõrvale Hollandi õlu: bavaria .. n2mm
Mina ka. Aga minu vedelikud tulid küll suukaudu aga veitsa kaugemalt, kui süljenäärmete tööulatus ja sedagi soojajutina mööda söögitoru.
Algselt postitas ok2aa
jõhvika nipernaadi
IRW see on ju nostalgia jook. Vist oli ka jõhvika nipekas, mida jõin tol õhtul, kui olin veel 100NL ja samuti PN foorum oli peamine foorum. Siis tiltasin ja olin nii närvis ning peksin midagi puruks :) Vihast leidsin venna nipernaadi mille suht lonksuga tiltis peaga sisse lasin. Elu on lill!
EDIT: pidin googeldama ikkagi
Sa püha parm! No viimased 14 kätt ~ 4 päeva mitte ühtegi pluss päeva. Tegelt oli isegi aga no kui 4k käsi mängid päevas ja tracker näitab 0.17$ - SIIS TRA SEE EI OLE PLUSSPÄEV! Ainult halvad otsused halbade otsuste järel. Cold deck ja muu sitt. Eile oli viimane piisk ja läksin alla, et mõtsin panen täieliku nitti, et ei riski niikaua kui asjad ok. Kütsin 24 lauda lahti, et nii või naa lasen robotlikult, kui ei riski. Ja hakkas jälle pihta, viimane käsi KK vs QQ oli viimane piisk, kui Q shinys riveris viskasin niipaljudes laudades allin kui sain ja pokerstars.com kinni. Ühe käe resulti nägin: ees raise, mul Q4s, ma allin, ta callis, tal AA ja maha 9tj8. PAras sitale ja ma loodan, et talle kunagi telliskivi pähe kukub ja 2 x!
Aa ja olete kella neljast hommikult tõusnud arvuti tagant püsti, vaadanud baarikappi ja siis ohoo, nipernaadi viin. See tuleb ju ära juua. Keevitasin pool pudelit vihast sisse ja nüüd siis ärkasin. Ja tra marru ajab ka see, et pohmakat ei ole ja see sitt pähe ka vist ei hakanud.
Ja tra enne seda oli ka 1 haige swing. See oli eriti haige, just siis kui nl100 shotte võtsin reede õhtul... Ei soovita reede õhtul shotte võtta...
Aga mis teha... kui ei oska mängida siis ei oska ning siis tuleb õppida ja kui on bad luck siis see möödub... aga ainuke jama ongi selles, et see sitane fucking bad luck tra muudab mängu stiili ja pärast tra on kõik nii vale.
Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
Käisin siis õlaga arstil ära. Üks hea uudis ja üks halb uudis. Hea on see et opile ei l2e, paha on see, et õla liigese ümbrus on põletikust vedelikku t2is ... See tähendab siis 9 tabletti 200mg ibuprofeni ja 2 nädalat, kui ei aita siis systid tere tulemas tagasi .. haige pask ... vat see on rigged river :D
Aasta viimane päev peab ikka põnev olema .. 3 set vs seti, 2x KK vs AA ja 2 setti kräkitud .. seda kõike siis 1k käe pohjakl .. tpre on nii aasta lopetada. . tnx stars hiiteir eest
Comment