Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2746
    Re: Leits - elu on lill

    see harrington päris ea raamat on!!11
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2747
      Re: Leits - elu on lill

      Tegin ka kerge erilisema söögi.
      Täistera nuudlid ning rannakarbid ja krevetid ale coq premium ja toorjuustu kastmes :)
      Fancy pasta yhesonaga. Kõrvale Hollandi õlu: bavaria .. n2mm

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2748
        Re: Leits - elu on lill

        ma jooksin vist hetkel vedelikust tühjaks :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2749
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas hotcocacola
          ma jooksin vist hetkel vedelikust tühjaks :D
          Mina ka. Aga minu vedelikud tulid küll suukaudu aga veitsa kaugemalt, kui süljenäärmete tööulatus ja sedagi soojajutina mööda söögitoru.

          Algselt postitas ok2aa
          jõhvika nipernaadi
          IRW see on ju nostalgia jook. Vist oli ka jõhvika nipekas, mida jõin tol õhtul, kui olin veel 100NL ja samuti PN foorum oli peamine foorum. Siis tiltasin ja olin nii närvis ning peksin midagi puruks :) Vihast leidsin venna nipernaadi mille suht lonksuga tiltis peaga sisse lasin. Elu on lill!

          EDIT: pidin googeldama ikkagi

          Sa püha parm! No viimased 14 kätt ~ 4 päeva mitte ühtegi pluss päeva. Tegelt oli isegi aga no kui 4k käsi mängid päevas ja tracker näitab 0.17$ - SIIS TRA SEE EI OLE PLUSSPÄEV! Ainult halvad otsused halbade otsuste järel. Cold deck ja muu sitt. Eile oli viimane piisk ja läksin alla, et mõtsin panen täieliku nitti, et ei riski niikaua kui asjad ok. Kütsin 24 lauda lahti, et nii või naa lasen robotlikult, kui ei riski. Ja hakkas jälle pihta, viimane käsi KK vs QQ oli viimane piisk, kui Q shinys riveris viskasin niipaljudes laudades allin kui sain ja pokerstars.com kinni. Ühe käe resulti nägin: ees raise, mul Q4s, ma allin, ta callis, tal AA ja maha 9tj8. PAras sitale ja ma loodan, et talle kunagi telliskivi pähe kukub ja 2 x!

          Aa ja olete kella neljast hommikult tõusnud arvuti tagant püsti, vaadanud baarikappi ja siis ohoo, nipernaadi viin. See tuleb ju ära juua. Keevitasin pool pudelit vihast sisse ja nüüd siis ärkasin. Ja tra marru ajab ka see, et pohmakat ei ole ja see sitt pähe ka vist ei hakanud.

          Ja tra enne seda oli ka 1 haige swing. See oli eriti haige, just siis kui nl100 shotte võtsin reede õhtul... Ei soovita reede õhtul shotte võtta...


          Aga mis teha... kui ei oska mängida siis ei oska ning siis tuleb õppida ja kui on bad luck siis see möödub... aga ainuke jama ongi selles, et see sitane fucking bad luck tra muudab mängu stiili ja pärast tra on kõik nii vale.


          Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #2750
            Re: Leits - elu on lill

            Hullem kui leits. :D
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #2751
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas vsiu100
              äkki ikka võtab.
              :-] minu bk on 5 daala. selle kaotus oleks nagu saaks rusikaga kõhtu.
              lol sealt teemast

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2752
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas kivisaba
                lol sealt teemast
                nuts

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2753
                  Re: Leits - elu on lill

                  Käisin siis õlaga arstil ära. Üks hea uudis ja üks halb uudis. Hea on see et opile ei l2e, paha on see, et õla liigese ümbrus on põletikust vedelikku t2is ... See tähendab siis 9 tabletti 200mg ibuprofeni ja 2 nädalat, kui ei aita siis systid tere tulemas tagasi .. haige pask ... vat see on rigged river :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2754
                    Re: Leits - elu on lill

                    ära inise :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2755
                      Re: Leits - elu on lill

                      Aasta viimane päev peab ikka põnev olema .. 3 set vs seti, 2x KK vs AA ja 2 setti kräkitud .. seda kõike siis 1k käe pohjakl .. tpre on nii aasta lopetada. . tnx stars hiiteir eest

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #2756
                        Re: Leits - elu on lill

                        tundub, et ikkagi ei biidi mängu

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2757
                          Re: Leits - elu on lill

                          Jäi siis 2 nädala peale mingi ~815 daala starsis ... napilt alla 6bb/100le ei midagi ilusat .. aga tyeistele head vana lõppu ja seeya in next year :)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2758
                            Re: Leits - elu on lill

                            Teen siis siia ka aasta kokkuvõtte ära:

                            Overall graph:



                            Kohuttav suht, aga v2hemalt pole miinus.

                            Turnade ja rakebackidega ning cash kokku:

                            Kokku: 10042.

                            Isegi ise imestan et lakboxisin 10k piiri äram järgmine aasta on eesmärk obv 20k :D

                            edu

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #2759
                              Re: Leits - elu on lill

                              nuts graph imho.
                              ylej2rgmine aasta teen samasuguse.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2760
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas lebovend
                                nuts graph imho.
                                ylej2rgmine aasta teen samasuguse.
                                nutsist on asi ikka v2ga kaugel

                                Comment

                                Working...