Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2776
    Re: Leits - elu on lill

    Lamba vastu pole mõtet.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2777
      Re: Leits - elu on lill

      obv oli eesmärk turn c/r, ei tulnd v2lja ning tahtsin riveris rohken valuet

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #2778
        Re: Leits - elu on lill

        turn bet on kasumlikum, keegi ei foldi väikses potis A ja siis riveris c/r isegi easym

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2779
          Re: Leits - elu on lill

          Täna on viimane õlu mis ma tarbin, kuu aega no alkohol

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #2780
            Re: Leits - elu on lill

            tunnen kaasa
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #2781
              Re: Leits - elu on lill

              lollakas. tõsiselt räägid. niiet nüüd jood ainult kanget`?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2782
                Re: Leits - elu on lill

                Krr kolmest kolm sakaduiti mu aabitsad, alati leitakse superoddsid callida OOP 3 or 4betid nende haigete litsidega

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2783
                  Re: Leits - elu on lill

                  ära aja mulle sitta :D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #2784
                    Re: Leits - elu on lill

                    õnnejumal leits ei valeta iial, kõik mida õnnejumal leits räägib on ainuke tõde

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #2785
                      Re: Leits - elu on lill

                      :D kahjuks, ma ei usu seda :S:D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2786
                        Re: Leits - elu on lill

                        Äitähh eesti teede sool. Kaks äärtmist parkimisandurit läbi, homme vahetama :/

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2787
                          Re: Leits - elu on lill

                          Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
                          Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
                          Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.

                          Edu ka teilegi!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2788
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
                            Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
                            Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.

                            Edu ka teilegi!
                            Õnn sind saatku!

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #2789
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
                              Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
                              Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.

                              Edu ka teilegi!
                              endal umbes sama, aint nl100 asemel üritan nl50 eksamite vahel mängida :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2790
                                Re: Leits - elu on lill

                                Ja mis cashoutisse puutus, siis obv täna oli vaja teha suuremat sorti cashout .. fcking elu imeb :D

                                Ja obv,mis tegi täna auto .. tore :D

                                Comment

                                Working...