Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.
Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.
Kirjutaks siis natukene pokkerist ka. On ta läinud nii ja naa, alati tahaks ju, et läheks paremini. Midagi katastroofilist pole, samas midgai ilusat ka pole.
Ca 66k kätt ja ca 1k daala, lootsin ise BBd 3-4 vahel näha, kuid ei :/ Tulemus siis hetkel migni hmm ~5bb i gess, kontrollida ei viidsi, kuid sinna kanti ta peaks olema. Asjalood on mu silmas nii, et jaanuari viimastel päevadel või veebruari esimestel päevadel tuleb NL100 shot. Ja see ei jää shotiks vaid ma hakkan seda limiiti eest ja tagant biitima :D
Mängu isu on imekombel pretty high, üritan siin eksamite vahel maksiumumi võtta.
Edu ka teilegi!
endal umbes sama, aint nl100 asemel üritan nl50 eksamite vahel mängida :D
Comment