Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2896
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    2 tykki on nats kehvkesed :(
    Palju maksma lähevad?

    PS! Biite ka täna said?

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #2897
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas lenC
      no it depends, isegi donke saab gruppidesse määrata, ühed on need 60/10/0.2 vennad, aga on ka igasuguseid teisi - issanda loomaaed on kirju
      See on jälle selline spot, kus võib igavesti vaielda, tegelikult ei saagi midagi soovitada, sest kõik oleneb mis vastasega on tegu.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2898
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas ranka
        Palju maksma lähevad?

        PS! Biite ka täna said?
        ma ei tea, ei nimeta KK vs AA enam biidiks .. hmm mõtlen 3 outereid v2ga ei olnd, seega ei, pigem ise olin pask ja olen väsinud pokkerist
        Pihustite kohapealt, hetkel on enam v2hem, plaan vahetada pole, aga kui hullemaks lähyeb, siis kakun kõik pihustid maha ning kontrolli. 4 pihustit on timmis, kuid 2 on natukese kehvakesed (diagnostikaga uuritud), variant on neil otsad vahetada, kui ei saa, siis 2 uus pihustit .. mmm mingi 12k vist :D Aga vaevalt et see juhtub .. üldiselt on hetkel hea, aint kalla ja talla :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2899
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas Rigged
          See on jälle selline spot, kus võib igavesti vaielda, tegelikult ei saagi midagi soovitada, sest kõik oleneb mis vastasega on tegu.
          Tegu oli 89/52/6 vastasega, kellea 3bet oli 24 over 9 kätt, seega statistikat me arvestada yldjuhul ei saa ..

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #2900
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            Tegu oli 89/52/6 vastasega, kellea 3bet oli 24 over 9 kätt, seega statistikat me arvestada yldjuhul ei saa ..
            c/c c/c shove for the win

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #2901
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              Tegu oli 89/52/6 vastasega, kellea 3bet oli 24 over 9 kätt, seega statistikat me arvestada yldjuhul ei saa ..
              No siis ma olen nõus, check flop ja fistpump

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #2902
                Re: Leits - elu on lill

                checkil pole midagi halba, aga bet tundub parem imo.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2903
                  Re: Leits - elu on lill

                  eile sia sõber 25, ei olnud mitt lihtne ürtius . .. pole 2 p2eva pokut ka lasnut, tekib kerge isu juba .. good

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #2904
                    Re: Leits - elu on lill

                    sa pole vist veel lihtsas olekus ka :D?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2905
                      Re: Leits - elu on lill

                      hakkab paranema, puhusin just 0.38 .. jess peaaegu kaine, nii veel siis 12ks kaineks :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2906
                        Re: Leits - elu on lill

                        kainus saabus majja

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #2907
                          Re: Leits - elu on lill

                          kauaks? me teeme sõbraga rummi shotte ja ilmselt maazu on tna koht kus maandub,oled ka huviline?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2908
                            Re: Leits - elu on lill

                            ei ma onneks olen maal ..

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2909
                              Re: Leits - elu on lill

                              Kerge grind ... peab mainima, et 2 p2eva puhkust teeb mindsetiga imesid ja kaardijooksuga ka obv ..
                              Loodame et cashout standard doomi ei too :) (ptui ptui ptui)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2910
                                Re: Leits - elu on lill

                                Oee,järgmine kord siis :D

                                Comment

                                Working...