Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1996
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    Ei kahjuks enam ei ole ... koos selle ca 60k bjad runiga on see muutunud 5,54bb/100'le, ennem seda oli ta tõesti 6,46bb/100le

    Ja rääkisin rankaga ... ta peaks teema lukustama, on kõigil rahulikum .. ise nüüd tlna ..

    ja kätearv on 290k
    wut? :)

    Ranka - ohhh shit, oh my gooooood says (4:46 PM):
    ei leia ühtegi põhjust sulgemiseks

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1997
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas ranka
      wut? :)

      Ranka - ohhh shit, oh my gooooood says (4:46 PM):
      ei leia ühtegi põhjust sulgemiseks
      põhjus on mu enda soovis ... rääkisin ka tigranoga .. ma nahhui

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1998
        Re: Leits - elu on lill

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #1999
          Re: Leits - elu on lill

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #2000
            Re: Leits - elu on lill

            wow wow rahvas rahu....Leitsi teema jääb püsima

            Ette tänades :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2001
              Re: Leits - elu on lill

              Mu meelest on hea, et Leits siin end välja elab. Just õige koht selleks. Kurvem oleks, kui näiteks naine seda kõike vastu võtma peaks. Pane edasi ja las rahvas ägiseb!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2002
                Re: Leits - elu on lill

                leitsi teema PEAB olema. tra kus ma muidu oma tilti ravin.

                Comment

                • lenn17
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 163

                  #2003
                  Re: Leits - elu on lill

                  Just nii, ka mina käin siin biite lugemas ja rahustamas ennast.

                  Aga 60k kätt downswingi pole küll midagi erilist:) ise elasin 120k käese downswingi üle, kus mu käed põlesid 2 kuud järjest. Face it, variatsioon paneb näkku, oli standard kui päevas sain 4 korda oversetti ja 1 korra mu oversett suri mingi väikse setti läbi kes riverdas oma 1 audise and shit. AA ja KK põlesid koguaeg.

                  Loe http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1899.new.html äkki minu downswingi lugu aitab, eriti leheküljel number 2 paiknev kokkuvõte.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2004
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas lenn17
                    Just nii, ka mina käin siin biite lugemas ja rahustamas ennast.

                    Aga 60k kätt downswingi pole küll midagi erilist:) ise elasin 120k käese downswingi üle, kus mu käed põlesid 2 kuud järjest. Face it, variatsioon paneb näkku, oli standard kui päevas sain 4 korda oversetti ja 1 korra mu oversett suri mingi väikse setti läbi kes riverdas oma 1 audise and shit. AA ja KK põlesid koguaeg.

                    Loe http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1899.new.html äkki minu downswingi lugu aitab, eriti leheküljel number 2 paiknev kokkuvõte.
                    Sry, aga ma ei ütleks, et see ainult downswing. Mõni käsi oli veits kehvasti ka mängitud IMHO, kuna käsi nii palju siis ei viitisinud neid kõiki kommenteerima hakata.
                    Leitsile: äkki tasuks vahe peal natukene vähem laudu vahe peal mängida. Saad rohkem table selectionile keskenduda ning miinuspäevad pole nii suured jne..

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #2005
                      Re: Leits - elu on lill

                      mulle ka virisemine eriti ei istu, AGA, see on ju leitsi nurk siin ja ta võib teha siin mida tahab ja kellele ei meeldi, see ei pea ju lugema.

                      ma tüüpilise õela eestlasena käis siin ja näen, et kellegil läheb veel sitemini/ sama sitasti ja mu närvid saavad kohe rahu.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #2006
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas FreakyJason
                        No see käsi ikka sick küll. Mind on Vapsiku nõuanded table selectioni kohta väga aidanud. Üks vend 80/0 istus täna hommikul kella 6 ajal NL25 lauas 175 daalaga ja just minust paremal käel :) Sain AA-ga talt ühe BI. Callis kõik tänavad potsize bettidega K10o-ga. Turn siis K.
                        Minu käest? Millal see veel oli.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2007
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Vapsik
                          Minu käest? Millal see veel oli.
                          kaudselt noh

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #2008
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas pikk28
                            kaudselt noh
                            just just

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #2009
                              Re: Leits - elu on lill

                              kui maale lähed, ära unusta tubakat :D

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #2010
                                Re: Leits - elu on lill

                                obv 3x kk vs aa, 1.1k käe joksul .. no t2iesti haige
                                set vs set nagu tavaks saand
                                set vs open ended .. obv riveriga saab


                                ma ei saa aru,kuidas sa saad nii palju vinguda,need on täiesti standard teemad ju.
                                keegi teine peale sinu ei maini neid biite,kõigil iga päev samad teemad ,mul vähemalt on ning teistel samuti
                                ja see open ended obv riverisse.see ongi nl25 teema,tõsta palju tahad,callivad tõmmetega riverini välja.
                                ulme vend oled ikka,teiste vastu väheke respekti ka,oled kõva suuvärgiga küll siin foorumis

                                Comment

                                Working...