Re: Leits - elu on lill
wut? :)
Ranka - ohhh shit, oh my gooooood says (4:46 PM):
ei leia ühtegi põhjust sulgemiseks
Algselt postitas leits
Ranka - ohhh shit, oh my gooooood says (4:46 PM):
ei leia ühtegi põhjust sulgemiseks
Comment