Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #2716
    Re: Leits - elu on lill

    Vana Tallinn keefiriga või piimaga

    Comment

    • Tohman
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 297

      #2717
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas Svenza
      Vana Tallinn keefiriga või piimaga
      also known as the NUTS

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #2718
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Tohman
        also known as the NUTS
        ON!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2719
          Re: Leits - elu on lill

          jaa vana tallin piimaga on nuts.. tho mõned joovad kohvikoorega vms, see on liiga sicko imio .. aga 0.5l vana tallinnat kerre endale keerata, siis järgmine p2ev on ka v2ga nuts olla :D

          Comment

          • poolakas
            Julm Donk
            • Sep 2009
            • 67

            #2720
            Re: Leits - elu on lill

            Mismoodi te seda vanakat piimaga joote, segate kokku? Mis suhtega?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2721
              Re: Leits - elu on lill

              Mina joon peale .. mulle segatult ei meeldi ... aga keefiriga olen küll seganud, siuke pärisomamoodi värk ... suht tudne järgi panna .. 1/3 vanakat ja 2/3 keefiri vms .. Ise pead maitsma .. 1/2 ja 1/2 on imo liiga raju .. siis v2ga pikka pidu pole :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2722
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                Mina joon peale .. mulle segatult ei meeldi ... aga keefiriga olen küll seganud, siuke pärisomamoodi värk ... suht tudne järgi panna .. 1/3 vanakat ja 2/3 keefiri vms .. Ise pead maitsma .. 1/2 ja 1/2 on imo liiga raju .. siis v2ga pikka pidu pole :D
                ja siis ma pean su hala kuulama msnis :"Traaa kui sitt on olla" :D :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2723
                  Re: Leits - elu on lill

                  Õuna või vaarika baccardi.

                  Comment

                  • carpc
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 44

                    #2724
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ranka
                    Õuna või vaarika baccardi.
                    baccardi apple + sprite läheb tõesti hästi naistele peale
                    sama beefeeter (ei mäleta kuidas kirjutatakse) + sprite meeldib neile
                    ja siis igasugused lögad nagu bealis jne.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #2725
                      Re: Leits - elu on lill

                      tume rumm nuts muud sitt ei joo

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #2726
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas ranka
                        Õuna või vaarika baccardi.
                        +1

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2727
                          Re: Leits - elu on lill

                          see ouna ja vaarika rumm on kopa ette visand ... tume on hea jah ... valge on ka suht hea .. viimasel ajal on see old captain meeldima hakand tume ... ma ei tea, jube bueno maitse ka .. 2xx on liiter ka põhmst puhta muidu ..

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2728
                            Re: Leits - elu on lill

                            Valge rumm on asi, mis ei ole mulle kunagi koppa ette visanud aga kahjuks tume rumm endale üldse ei maitse. Miski imelik kõrvalmaitse, meenutab natuke seenemaitset...

                            Magusad koksid (ala pisang, õuna baccardi jne) on head, kui neid tarbida harva aga kui juua mitu pidu järjest samat magusat jooki, siis kopa viskab väga kiirelt ja väga pikaks ajaks ette.

                            Aga üldiselt shotid on kõige paremad ja meeldivad kõige rohkem. Miinuseks, et pilt võib väga kiirelt ja ootamatult kaduda...

                            Comment

                            • carpc
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 44

                              #2729
                              Re: Leits - elu on lill

                              Küsiti mis ju naisterahvale meeldida võiks??
                              Kui lihtsalt siis ofcorse tume rumm/viski + coca (nt old captain, casino 60 jne) ja metaxa (5*+, kes ütlevad et vahet pole, siis jah juues ei ole vahet tärnidel, aga rsk hommikul on suur vahe:D) + coca.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2730
                                Re: Leits - elu on lill

                                Metaxa on saatanast, ei kolba 5 ega ka see 7*. jubedus kuubis

                                Comment

                                Working...