Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2731
    Re: Leits - elu on lill

    Kui tõesti kange isu täis juua, siis on tehtud selleks parim jook - viin.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2732
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas pastilaa
      Kui tõesti kange isu täis juua, siis on tehtud selleks parim jook - viin.
      its bad ...

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2733
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        its bad ...
        Vale tehnika korral kindlasti.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #2734
          Re: Leits - elu on lill

          jõhvika nipernaadi

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #2735
            Re: Leits - elu on lill

            Joo parem siis jõhvika morssi, ei saa vähemalt tuumapohmelli.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2736
              Re: Leits - elu on lill

              Hakkab NL25 biitimis tunne tagasi tulema, nagu seda oli suvel ... 11 päevaga 30bi+ .. hakkab looma. Cash oudid minimaalseks ning NL100 ei olegi kaugel (fuck that nl50 .. ma passin selle sitase limiidi, meta karma bs :D)

              Eesmärk on 1k+daala veel teha selle aasta sees .. Next month eesmärk on obv 1,5k+

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #2737
                Re: Leits - elu on lill

                Assa raisk!Sellist jutu pole leitsilt ammu kuulnud Mis seal ikka,edu!

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #2738
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  Hakkab NL25 biitimis tunne tagasi tulema, nagu seda oli suvel ... 11 päevaga 30bi+ .. hakkab looma. Cash oudid minimaalseks ning NL100 ei olegi kaugel (fuck that nl50 .. ma passin selle sitase limiidi, meta karma bs :D)

                  Eesmärk on 1k+daala veel teha selle aasta sees .. Next month eesmärk on obv 1,5k+
                  tundub, et biidid mängu

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2739
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Lutzky
                    tundub, et biidid mängu
                    voi siis unreeal hiiter

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2740
                      Re: Leits - elu on lill

                      Poker Stars $5+$0 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 443297
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Schemgan (UTG+1): t12506 M = 10.17
                      truskas (MP1): t5780 M = 4.70
                      mitche666 (MP2): t8173 M = 6.64
                      georgie1976 (CO): t16653 M = 13.54
                      Saucler4ever (BTN): t18640 M = 15.15
                      Hero (SB): t13341 M = 10.85
                      Kretzleff (BB): t3942 M = 3.20
                      Karculya (UTG): t15293 M = 12.43

                      Pre Flop: (t1230) Hero is SB with A A
                      1 fold, Schemgan raises to t1250, 4 folds, Hero raises to t3050, 1 fold, Schemgan calls t1800

                      Flop: (t7080) 6 2 6 (2 players)
                      Hero bets t3280, Schemgan raises to t9396 all in, Hero calls t6116

                      Turn: (t25872) Q (2 players - 1 is all in)

                      River: (t25872) 9 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: t25872
                      Schemgan shows 9 9 (a full house, Nines full of Sixes)
                      Hero shows A A (two pair, Aces and Sixes)
                      Schemgan wins t25872






                      jätkub tõsi asi et turniire biidivad pedekad ... no ma ei saa aru, voimatu on seal midagi korda saata kui k2ed ei pea ... mõttetu, ma ei puudu turniire j2rgmised 5 kuud .. ma ei saa aru mis moodi need turna prod elavad ..

                      Obv sain 4k peale tagasi .. siis A9 pushin saan calli KK, flop A93, turn obv K ja bye bye ,,, normaalsetele inimestele need turniirid pole, see on slege

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #2741
                        Re: Leits - elu on lill

                        Võtan vastu bette, et leits feilib oma eesmärgid ;D ;D ;D st ma betin failimise poolt

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #2742
                          Re: Leits - elu on lill

                          Mängi 1000 turniiri, ja siis ütle, kas oled plussis või ei... Sest suure fieldiga turnadel võivad olla mõnusad 200-300sed downswingid...

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2743
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas seep
                            Mängi 1000 turniiri, ja siis ütle, kas oled plussis või ei... Sest suure fieldiga turnadel võivad olla mõnusad 200-300sed downswingid...
                            for real?

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #2744
                              Re: Leits - elu on lill

                              For real jah! aga see kasum mis lõpuks saad, kaalub üle need kaotused. Võta aga harrington on hold'em kätte ja läheb minna...

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2745
                                Re: Leits - elu on lill

                                aga p2riselt ka on nii? või sa mõtled ise selle v2lja? ma ei ole midagi selle kohta kuulnud ..

                                Comment

                                Working...