Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4246
    Re: Leits - elu on lill

    see on ammu olemas daaaa

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #4247
      Re: Leits - elu on lill

      Heh sa räägid nagu ta poleks coachi abi saanud kunagi :D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4248
        Re: Leits - elu on lill

        Ja obv KK vs AA ka kerge otsa ... tundub, et mind on välja valitud saamaks 500k downor .. kõogest -8,5bi t2nane p2ev, AA ja KK vist pole yhtegi stacki koju toond .. aa yhe on ..mingitest pluss kuudest võib ainult unistada .. ma poodi ostan mingi 2k joogi ja joon nii umbnes end kui voimalik prolly

        olge õnnelikud inimesed .. niikaua kuniks seda kaardijooksu on

        KUi mastile pihta ei saa, siis rida ikka utleb. kas sett kunagi imporveb FH? Noup

        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1004378
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        UTG: $105.05
        UTG+1: $148.25
        MP: $118.65
        CO: $100.00
        Hero (BTN): $140.50
        SB: $69.00
        BB: $134.25

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T T
        3 folds, CO raises to $3.50, Hero calls $3.50, 2 folds

        Flop: ($8.50) K 2 T (2 players)
        CO bets $6, Hero raises to $19, CO raises to $96.50 all in, Hero calls $77.50

        Turn: ($201.50) Q (2 players - 1 is all in)

        River: ($201.50) 5 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $201.50
        CO shows J A (a straight, Ace high)
        Hero shows T T (three of a kind, Tens)
        CO wins $198.50
        (Rake: $3.00)
        Last edited by leits; 31.10.10, 10:26.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #4249
          Re: Leits - elu on lill

          Ma ei julgeks üldse mängida ku iteaks et selline jooks peale pandud

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #4250
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Ma ei julgeks üldse mängida ku iteaks et selline jooks peale pandud
            mis sa tead enne mängima hakkamist, kuidas sa jooksma hakkad?

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #4251
              Re: Leits - elu on lill

              Elu on näidanud, et halvasti jookse n:D

              Comment

              • groams
                Grinder
                • Dec 2008
                • 683

                #4252
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                Heh sa räägid nagu ta poleks coachi abi saanud kunagi :D
                Minu arust leits räägib niimoodi, nagu ta poleks coachi abi saanud kunagi.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #4253
                  Re: Leits - elu on lill

                  kell 11:30 on hea jooma hakata?

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #4254
                    Re: Leits - elu on lill

                    Leits hakkas jooma või?
                    Ta sõimas mul hommikul näo täis MSN's, et ma olen idioot kes ainult luckboxib ja tema saab aina swongi ja siis kadus offline. Ma hakkasin muretsema...

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #4255
                      Re: Leits - elu on lill

                      siis raudselt joob

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #4256
                        Re: Leits - elu on lill

                        obv joob, teeme siin praegu stud hi lo sng-sid , rumm aint otsas

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #4257
                          Re: Leits - elu on lill

                          Leits oli minu peale ka msnis kuri :(.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #4258
                            Re: Leits - elu on lill

                            bljät, siis ta ei läinudki offline vaid blokkis mu ära. FML:(

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #4259
                              Re: Leits - elu on lill

                              kohe kui jooma kukub läheb msnis härga täis suht tavaline laks

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #4260
                                Re: Leits - elu on lill

                                MSN ka hea väljaelamise koht!

                                Comment

                                Working...