Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #3496
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    X5, nagu wtf?

    Kujutad ette ka Fabulous kui madalalaubalise mulje Sa nii jätad endast?

    Muidu edu leits, vähem tiltamist ja $$$
    Ma ise ei tolereeri ka vägivalda ja otseloomulikult mõtlesin ma seda oma eelmist posti pigem naljaga. Arvasin lihtsalt, et enamus inimesi hammustavad asja läbi, aga tundub, et ei.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #3497
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Ma ise ei tolereeri ka vägivalda ja otseloomulikult mõtlesin ma seda oma eelmist posti pigem naljaga. Arvasin lihtsalt, et enamus inimesi hammustavad asja läbi, aga tundub, et ei.
      No ma mõtlesin ka, et äkki naljaga, aga noh, sellised naljad pole päris sobivad, võib vale mulje jääda

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3498
        Re: Leits - elu on lill

        Mnja mingi maki ja mingi futomaki(ööseks) tellitud .. k2in järel ära ja migni pool 9- 9 peab grindi käima tõmbama .. 4-5k kätt ja min +5bi oleks tore p2ev

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #3499
          Re: Leits - elu on lill

          waka waka on küll hea!
          Ise ka eile otsisin a ei leidnud.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #3500
            Re: Leits - elu on lill

            maki ja futomaki? wat?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3501
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Dogers Vaata postitust
              maki ja futomaki? wat?
              n2ha on et poiss pole sushimees :D

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #3502
                Re: Leits - elu on lill

                ma for real mõtlesin, et kuna futomaki tellid ööseks siis on see mingi vaikne asi, kuna öösel peab vaikselt olema :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3503
                  Re: Leits - elu on lill

                  Tra kus ma avokaadot vihkan aga sushi vahel on ikka nuts ... Proovin ise ka paar x sushisid teha. Ehk õpib ära

                  OK nyyd grind k2ima

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #3504
                    Re: Leits - elu on lill

                    lähme laivi parem tähe piljardisse

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3505
                      Re: Leits - elu on lill

                      ei, live=joomapidu ... Shipisin oma examid täna ära .. puhkan homseks ürituseks

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3506
                        Re: Leits - elu on lill

                        fortune pidi ka oma 2ssi siia vedama, motiverrib mind grindfima .. mudu ei viidsi yksi rsk

                        elu suurim pot tuli just ante deep lauas. avastasin ante lauad t2na oma jaoks :/

                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players - View hand 748742
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        MP2: $198.75
                        CO: $111.55
                        Hero (BTN): $186.40
                        SB: $507.20
                        BB: $223.40
                        UTG: $202.70
                        UTG+1: $274.90
                        UTG+2: $316.25
                        MP1: $200.80

                        Pre Flop: ($3.30) Hero is BTN with A T
                        6 folds, Hero raises to $3, SB calls $2.50, BB calls $2

                        Flop: ($10.80) 5 A 9 (3 players)
                        SB bets $26, BB folds, Hero calls $26

                        Turn: ($62.80) 9 (2 players)
                        SB bets $59, Hero calls $59

                        River: ($180.80) T (2 players)
                        SB bets $1, Hero raises to $98.20 all in, SB calls $97.20

                        Final Pot: $377.20
                        Hero shows A T (two pair, Aces and Tens)
                        SB mucks 2 A
                        Hero wins $374.20
                        (Rake: $3.00)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #3507
                          Re: Leits - elu on lill

                          Ilus deep pot :D

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3508
                            Re: Leits - elu on lill

                            Viimases käes vastase flopi ja riveri mäng meenutab meie foorumi staari liine...

                            Nh!

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #3509
                              Re: Leits - elu on lill

                              river väga standard ju

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #3510
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                                river väga standard ju
                                aa ok, sry

                                Comment

                                Working...