Re: Leits - elu on lill
Ma ise ei tolereeri ka vägivalda ja otseloomulikult mõtlesin ma seda oma eelmist posti pigem naljaga. Arvasin lihtsalt, et enamus inimesi hammustavad asja läbi, aga tundub, et ei.
Algselt postitas Rigged
Vaata postitust
T 
9
Comment