Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2686
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    didnt hapen obv .. tambin tuimalt
    midagi kindlasti juhtus, aga väike liialdamine ka raudselt sees

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2687
      Re: Leits - elu on lill

      leitsil alati ilged EV jutud ja 16 korda järjest jutud, aga kui keegi EV graafikut või käsi küsib, siis vaikus :P

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #2688
        Re: Leits - elu on lill

        Salapärane pokkeriproo :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2689
          Re: Leits - elu on lill

          Selline jooks ei ole set vs overset, ässade kräkkimine jms:

          http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/leits'][/URL]

          http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/leits'][/URL]

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #2690
            Re: Leits - elu on lill

            leppisime kokku. leits ei biidi mängu. nüüd tead leits.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2691
              Re: Leits - elu on lill

              h2id jõule ..

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #2692
                Re: Leits - elu on lill

                nice leits on back:P
                sulle kh häid pühi

                Comment

                • goldec

                  #2693
                  Re: Leits - elu on lill

                  Tühja see pokker, räägi bemmist!

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #2694
                    Re: Leits - elu on lill

                    Häid pühi kamraad!!!!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2695
                      Re: Leits - elu on lill

                      Nojah .. bmw on korras olnd, suurte külmadega läks isegi iga kord käima .. natukene rahulik.
                      pokkeri eesmärk oli nädalas 20bi .. ja täna sain tehtud .. võob ka sellega rahule j22da

                      Panen yhe poolnaljaka käe ka sessist. Mõtlesin et mul nuts, aga olin hoopis flopis drawing dead .. :D Olin juba royali ootustes aga mitte seekrod veel
                      Vastane obv mõõkvaal

                      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 439998
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BB: $25.00
                      UTG: $11.60
                      UTG+1: $16.65
                      Hero (MP): $25.80
                      CO: $25.00
                      BTN: $19.60
                      SB: $9.75

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with A K
                      2 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.25, 2 folds, Hero raises to $7.75, BTN calls $5.50

                      Flop: ($15.85) T Q J (2 players)
                      Hero bets $6.50, BTN calls $6.50

                      Turn: ($28.85) 8 (2 players)
                      Hero bets $6, BTN calls $5.35 all in

                      River: ($39.55) T (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $39.55
                      Hero shows A K (a straight, Ten to Ace)
                      BTN shows A 9 (a flush, Ace high)
                      BTN wins $37.65
                      (Rake: $1.90)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #2696
                        Re: Leits - elu on lill

                        hidden whine

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2697
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Codecci
                          hidden whine
                          pigem ei

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #2698
                            Re: Leits - elu on lill

                            miks sa üldse seda full ringi siiani taod? ma pigem mängin 6 max 6 -8 table. laudades rohkem tähelepanu, arenen rohkem, kui full ringis nittidega 12+ table mängu tehes.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2699
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas qjet
                              miks sa üldse seda full ringi siiani taod? ma pigem mängin 6 max 6 -8 table. laudades rohkem tähelepanu, arenen rohkem, kui full ringis nittidega 12+ table mängu tehes.
                              ei eta 6max kinda agro mu jaoks .. ma ei suuda adjustida end selles nii palju kui vaja oleks

                              Comment

                              • qjet
                                Grinder
                                • Apr 2009
                                • 806

                                #2700
                                Re: Leits - elu on lill

                                6maxis saab väga hästi hakkam mingi 18/15 statsiga. sa ei pea olema sama agro, kui teised ju. vaata mingi 6max videosi natuke ja siis proovi mingi 20k kätt 6 table lasta. vaata, mis juhtuma hakkab. sa oled praegu üks järjekordne tüüp, kes vingub, et kaotab, aga ei taha mitte midagi juurde õppida ja et teised sind aitaks.

                                Comment

                                Working...