Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wousha
    FPP Pro
    • Oct 2009
    • 268

    #2881
    Re: Leits - elu on lill

    Mis seal 2878 postis lugeda on ? Et ta võib teha seda ja toda ja võibaolla võib ka teha nii ? Mida sa seal keeruliseks ajad flopil checkiga ?

    arusaamatu täielikult ..

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2882
      Re: Leits - elu on lill

      perfect spot on see fishile shovemiseks oma kr2piga, JJ-Ax ..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2883
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        perfect spot on see fishile shovemiseks oma kr2piga, JJ-Ax ..
        Sama rangega ta callis ju su beti...

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #2884
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas ok2aa
          4bet potis pole väga tähtis olla balanced
          see arvamus mulle eriti ei meeldi, foorumis sa ju vaatadki ühtainsat kätt täielikus vaakumis.

          Käest endast - miks cbettida? For value obviously, aga villaini callingrange on ju nii väike(mida see 43o hästi näitab), teine põhjus on siis dead money korjata, aga seda dead money pole ju palju - JJ-l on täpselt 8,788% equityt ehk $1.74 on tema osa potist, pole kuigi kõva võit arvestades praegust poti suurust. Siin ei saa mingit stamp "omg shove, sul on TPTK" ju vastata, nii palju loeb flopi tekstuurist, A72r ja ATh9h flopil on väga suur vahe, ühega connectivad vastasel ainult top-paarid ja setid, teisega on igast med-paare(millega antud villain stackib end), drawsid(sama) jms paska nii palju, et juba kvalifitseerub valuebetina.

          Turn as played - esimese asjana regular vaatab ja noogutab: "vat sellel vennal on tableninja", fishi vastu ma teen sellise bold-statementi, et shovedes on sul vaat et vähem fold-equityt kui sellise betiga, aga see on juba täielik nitpicking, mulle tundub lihtsalt naljakas 80% oma stackist sisse lasta ja istuda see $6 ninaees. Seda, kas turn on parem checkida või shoveda ma praegu ei suuda välja mõelda :(

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #2885
            Re: Leits - elu on lill

            keeruliseks l2heb asi sellega, kui seal hakata m6tlema yle level 1 ja loota
            vastaselt bluffshovesid saada, sest bettides v6ib samamoodi leida mitu
            plussi, mis on yle level 1 m6tlemise.
            aga nagu me aru saame, hero l2heb NIIKUINII allini, milleks anda neid tasuta
            oute.

            kordan ennast, ei arva, et kumbki variant seal halb oleks, yks tundub lihtsalt
            rohkem ABCna ning ABCst piisab dongi vastu. pole vaja ABCDd.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #2886
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas ok2aa
              4bet potis pole väga tähtis olla balanced
              nojah, nüüd mulle see statement juba meeldib, selliste kätega võite special olympicsile minna

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #2887
                Re: Leits - elu on lill

                imo võib siin 1/3 pot beti panna flopil "infobetina" vastase jaoks, tegelikkuses puhas valuebet, ning sellise beti peale tuleb üpriski tihti raise(AI üldiselt). Kuid see on minu(madala tasemelise grinderi) arvamus.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2888
                  Re: Leits - elu on lill

                  mis asi on infobet? olen 2+2 kaua eemal olnd, mingi uus fancy termin?

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #2889
                    Re: Leits - elu on lill

                    Isegi täieliku donki vastu, kui Sa 4 betid ja sellist A dry boardi checkid, siis nad checkivad behind ning raha Sa sisse ei saa unless kui neil Ad pole. Mõtle peaga veidi. Kui Sul on TT-KK ,kas siis check foldid seda floppi või check callid? *****.

                    Ühesõnaga, tee mis tahad, aga nad ei shipi siin JJ-KKd eriti tihti, kui cbetid siis aga võivad end leveldama hakata, sest preflop on nad juba nii palju sisse pannud ja mõtlevad, et mis seal ikka. Kui hittisid siis WP sir.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2890
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Rigged
                      Tra mida Sa mölised leits, isegi täieliku donki vastu, kui Sa 4 betid ja sellist A dry boardi checkid, siis nad checkivad behind ning raha Sa sisse ei saa unless kui neil Ad pole. Fuck raisk. Mõtle peaga veidi. Kui Sul on TT-KK ,kas siis check foldid seda floppi või check callid? *****.
                      mina ei ole mölisenud, vabandust kui härra ärritus

                      Comment

                      • wousha
                        FPP Pro
                        • Oct 2009
                        • 268

                        #2891
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Rigged
                        Tra mida Sa mölised leits, isegi täieliku donki vastu, kui Sa 4 betid ja sellist A dry boardi checkid, siis nad checkivad behind ning raha Sa sisse ei saa unless kui neil Ad pole. Fuck raisk. Mõtle peaga veidi. Kui Sul on TT-KK ,kas siis check foldid seda floppi või check callid? *****.
                        hahaha, sellise posti peale ütleks kohe MIS SUL VIGA ON ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2892
                          Re: Leits - elu on lill

                          Leic palun postita üks bad biit ka või KK vs AA. Liialt palju tarka juttu räägitakse siin viimasel ajal :P Kui biite ei ole kas siis pihustid bemmil korras?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #2893
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Rigged
                            Tra mida Sa mölised leits, isegi täieliku donki vastu, kui Sa 4 betid ja sellist A dry boardi checkid, siis nad checkivad behind ning raha Sa sisse ei saa unless kui neil Ad pole. Fuck raisk. Mõtle peaga veidi. Kui Sul on TT-KK ,kas siis check foldid seda floppi või check callid? *****.
                            no it depends, isegi donke saab gruppidesse määrata, ühed on need 60/10/0.2 vennad, aga on ka igasuguseid teisi - issanda loomaaed on kirju

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #2894
                              Re: Leits - elu on lill

                              Kui ma õigesti mäletan, siis Harringtoni ühes raamatus räägib ta kuidas Sammy paneb 2003 aasta WSOP FTl infobeti nutsiga(99 trips). Võib-olla ma panin terminiga puusse, sel juhul andestage, aga beti eesmärk on üldiselt info saamine, et teada saada kus asud(OOP on see eriti kasulik).

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2895
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas ranka
                                Leic palun postita üks bad biit ka või KK vs AA. Liialt palju tarka juttu räägitakse siin viimasel ajal :P Kui biite ei ole kas siis pihustid bemmil korras?
                                2 tykki on nats kehvkesed :(

                                Comment

                                Working...