Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1981
    Re: Leits - elu on lill

    keirge *****

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($49.70)
    MP1 ($25)
    MP2 ($57.25)
    CO ($25)
    Button ($28.10)
    Hero (SB) ($25)
    BB ($70.50)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    3 folds, CO bets $1, 1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, CO calls $3

    Flop: ($8.25) 6, 9, 4 (2 players)
    Hero bets $6.75, CO calls $6.75

    Turn: ($21.75) 3 (2 players)
    Hero bets $14.25 (All-In), CO calls $14.25 (All-In)

    River: ($50.25) K (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $50.25 | Rake: $2.45

    Results:
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    CO had K, K (three of a kind, Kings).
    Outcome: CO won $47.80

    ainult sakaudid ongi ... **** 57k kätt ja asjal ei tundu lõppu olevat .. no wtf?
    teeks ma kuskil yhe sakaudi vatsui ??????????? hui .. tyra mingied pederastid ainult lakboxivad

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1982
      Re: Leits - elu on lill

      oi jahh

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1983
        Re: Leits - elu on lill

        pics or it didnt happen.. ehk siis paluks viimase 57k graafik koos EV joonega..

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1984
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas Rage
          pics or it didnt happen.. ehk siis paluks viimase 57k graafik koos EV joonega..
          tra fucking k2i *****. mia asja sulle see ev joon ni2tan klui ma 4bet flopis l2hen Ai oma KK ja minfi r22bis callis pf ja hittis seti?

          sinu ees ma kyll midagi tõestama ei epa :1

          sööge sitta

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Button ($15.60)
          SB ($12.45)
          BB ($14.45)
          UTG ($5.90)
          UTG+1 ($6.20)
          MP1 ($25.85)
          MP2 ($4.55)
          Hero (CO) ($25)

          Preflop: Hero is CO with 9, J
          UTG bets $0.75, 1 fold, MP1 calls $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, 3 folds

          Flop: ($2.60) 5, J, 9 (3 players)
          UTG bets $5.15 (All-In), MP1 calls $5.15, Hero raises to $24.25 (All-In), MP1 calls $19.10

          Turn: ($56.25) 8 (3 players, 2 all-in)

          River: ($56.25) 10 (3 players, 2 all-in)

          Total pot: $56.25 | Rake: $2.80

          Results:
          UTG mucked 10, Q (straight, Queen high).
          MP1 had K, A (flush, Ace high).
          Hero mucked 9, J (two pair, Jacks and nines).
          Outcome: MP1 won $53.45

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1985
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            tra fucking k2i *****. mia asja sulle see ev joon ni2tan klui ma 4bet flopis l2hen Ai oma KK ja minfi r22bis callis pf ja hittis seti?
            sinu ees ma kyll midagi tõestama ei epa :1
            sööge sitta
            heh.. mul on lihtsalt tunne, et sa tood viims ekui ühe bad beati siia topicusse välja ja halad nagu maailmalõpp oleks käes.. maitea.. me kõik saame bad beate.. kus tõmmatakse cutshote kokku või hititakse sete või callitakse AT'ga ja hititakse fh jne.. see on mängu loomulik osa.. rebuy ja grindime edasi.. pikas perspektiivis peaks graafik ikka tõusvas joones olema.. või mis su suckoutide postitamise eesmärk on? tõestada, et su kehvad tulemused on bad lucky ja suckoutide põhjustatud? või on see lihtsalt tildi maandamine siin?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1986
              Re: Leits - elu on lill

              Inimesed, mis Teil viga on? Käite silmaklapid peas ringi või on Teil haugimälu? Siin blogis on 67 lehte sama juttu (täpselt sama! :P) ja ma olen postitanud seda kommentaari vähemalt 2 korda ning postitan kolmandat ja viimast korda:

              Algselt postitas leits
              Dudes, leits leveldab Teid kõike :)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1987
                Re: Leits - elu on lill

                tohoh kus nyyd võeti sõna ... ma arvan et ma olen pika sperspektiivis võitev i gess ... või pea nseda ka graph n2ol tõestama hakkama?

                loodaks tõsisrelt et saad next 60k handi sama perssekeppi, ma ütlen sulle et grindiedadsi .. aga ups sa oleksid juab busto siis

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1988
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  loodaks tõsisrelt et saad next 60k handi sama perssekeppi, ma ütlen sulle et grindiedadsi .. aga ups sa oleksid juab busto siis
                  tekib kiusatus hemist lasta viimase 50k käe bad beadid välja filtreerida ja siis hunnikus siia topida:-D

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1989
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Rage
                    tekib kiusatus hemist lasta viimase 50k käe bad beadid välja filtreerida ja siis hunnikus siia topida:-D
                    inimene kas sa saad aru, yks asi on downswing teine asi bad beat .- suudad eristada seda? yks on pikema ajaline protsess, tiene on 1 k1si .. jeez

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1990
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      inimene kas sa saad aru, yks asi on downswing teine asi bad beat .- suudad eristada seda? yks on pikema ajaline protsess, tiene on 1 k1si .. jeez
                      kõik saavad bad beate.. ma aint ei saa aru miks sa nii väga complainid nende üle? you aint so special

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1991
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kerge example sulle ..
                        eelmine kuu



                        See kuu



                        rough kess et sa m2ngid pea sama palju kuus kui ma praeguseks hetkeks


                        Ja tänasele päevale võin lisada ka ev -. kuna täna ta reaalselt näitas ka midgai




                        ja nüüd think again

                        sa pole donswingi veel n2inudki

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1992
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          ja nüüd think again

                          sa pole donswingi veel n2inudki
                          nojahh.. maitea.. ju ma siis pole downswingi näinudki kuna sa võtad kogu foorumi downswingi enda kanda?

                          või ma lihtsalt tõmbun räigelt tagasi oma tavaliselt stiililt niipea kui mingeid kaotuse märke on tulemas.. nt eelmine kuu ma ei olnud kahjumis.. aga ma ei olnud mänguga rahul... võtsin kaks limiiti allapoole.. ja tegelesin mitte kasumi ajamisega vaid uuetsi mängu ja stabiilsuse leidmisega... ühesõnaga ma drastiliselt sekkun oma mängustiili ja analüüsi, mitte ei lase samamoodi edasi mõeldes et krt need donkid hitivad ikka haigelt..

                          samas ega vist pole mõtet jahuda ja arutada sel teemal.. tõeni me ei jõua..

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1993
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Rage
                            nojahh.. maitea.. ju ma siis pole downswingi näinudki kuna sa võtad kogu foorumi downswingi enda kanda?

                            või ma lihtsalt tõmbun räigelt tagasi oma tavaliselt stiililt niipea kui mingeid kaotuse märke on tulemas.. nt eelmine kuu ma ei olnud kahjumis.. aga ma ei olnud mänguga rahul... võtsin kaks limiiti allapoole.. ja tegelesin mitte kasumi ajamisega vaid uuetsi mängu ja stabiilsuse leidmisega...

                            samas ega vist pole mõtet jahuda ja arutada sel teemal.. tõeni me ei jõua..
                            ma ei viidsi suga vaielda .. pointless pask mida sa ajad .. mis see annab mulle et ma mingi nl10 l2heksin? mitte sittagi .. m2ng on samasugne .. grindi edasi and dont touch my topic anymore


                            Nagu näha on tohutult muret avaldatud, et ma vingun oma biitide üle, oma enda teemas .. siis otsustan selle siin sulgeda ... peace ... v2hemalt rage ei pea nii palju silmi enam koormama ja lugema

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1994
                              Re: Leits - elu on lill

                              Kui ma võin küsida ja see saladus pole, siis kas su NL25 lifetime bb/100'le on 6,5 kanti (3,25 PTBB/100), nagu sa ühes teises teemas postitasid, või teistsugune?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1995
                                Re: Leits - elu on lill

                                Ei kahjuks enam ei ole ... koos selle ca 60k bjad runiga on see muutunud 5,54bb/100'le, ennem seda oli ta tõesti 6,46bb/100le

                                Ja rääkisin rankaga ... ta peaks teema lukustama, on kõigil rahulikum .. ise nüüd tlna ..

                                ja kätearv on 290k

                                Comment

                                Working...