Re: Leits - elu on lill
ma mäletan et starsis ronisin NL5st NL50 peale FRis ja seda krdima NL50 nitiringi ei suutnud beatida.. siis hakkasin esimest korda 6maxi õppima.. ja lendasin NL10st NL200 peale..
Algselt postitas leits


K
Q
Comment