Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1741
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Ghost0
    c/f turn?
    3bet flop meil on TPTK ... ma ei tea ... aga TT'ga floatida seda floppi on debiilsuse tipp imo

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1742
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      3bet flop meil on TPTK ... ma ei tea ... aga TT'ga floatida seda floppi on debiilsuse tipp imo
      imo ta lootis sind turnis bluffida peale sinu checki.. sest mis iganes sul 3betiranges ei oleks, on see flop ka sulle scary, aga turn tuli talle sobiv kaart.. nii et lükkas nupud sisse...

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #1743
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        3bet flop meil on TPTK ... ma ei tea ... aga TT'ga floatida seda floppi on debiilsuse tipp imo
        imo on ainuke käsi mida sa beadid turnis KxK

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #1744
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas Ghost0
          imo on ainuke käsi mida sa beadid turnis KxK
          JxJ ka

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1745
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            mis ma pean turni chekima ja talle tasta kaardi andma? fish callib nii ehk naa kui ta callib ju.
            Nagu öeldud, ei meeldi mulle tolle käe puhul ükski asi. Alustades pre-flopist ja lõpetades turniga.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1746
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas taipupole
              Nagu öeldud, ei meeldi mulle tolle käe puhul ükski asi. Alustades pre-flopist ja lõpetades turniga.
              pf on ju standard isolation`?????

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #1747
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                pf on ju standard isolation`?????
                Mida sa SBst ehk OOP J10siga isoleerid?

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #1748
                  Re: Leits - elu on lill

                  JTs on täiesti korralik käsi seal limperite isoleerimiseks, samuti on täiesti ok ka lihtsalt completeda. Käsi ise on ka hästi mängitud imo.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #1749
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Fortune
                    Käsi ise on ka hästi mängitud imo.
                    Kui pre-flop kõrvale jätta, mis on minu arvates endiselt väga halb, siis mis kätega limper flopi sisuliselt pot beti maha callib ja kui palju on nendest kätest 10x, kus x on JQKA? Jättes täiesti kõrvale mingid tobedused nagu 22, JJ jms. Ja siis turn shoveda?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1750
                      Re: Leits - elu on lill

                      wtf sa mängid ainult premium k2si? .. suht standrd mastiost on see .. vahet selle palju ma turnis panen, fish callib ii ehk naa oma flushi jku .. +ev on see

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1751
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        wtf sa mängid ainult premium k2si? .. suht standrd mastiost on see .. vahet selle palju ma turnis panen, fish callib ii ehk naa oma flushi jku .. +ev on see
                        Kui fish oleks avanud 10K, kas sa siis ka postitaksid siia?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1752
                          Re: Leits - elu on lill

                          Vat niimoodi tehakse t2nap2ev rhaa ... kui öeldakse et i knew it will come siis pole midgai teha.,.
                          PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG ($50)
                          UTG+1 ($50.25)
                          MP1 ($62.50)
                          Hero (MP2) ($50)
                          CO ($20)
                          Button ($51.05)
                          SB ($10)
                          BB ($50)

                          Preflop: Hero is MP2 with K, A
                          2 folds, MP1 calls $0.50, Hero bets $2.75, 4 folds, MP1 calls $2.25

                          Flop: ($6.75) 10, A, 7 (2 players)
                          MP1 bets $1, Hero raises to $5, MP1 raises to $9, Hero calls $4

                          Turn: ($24.75) 8 (2 players)
                          MP1 bets $1, Hero raises to $22, MP1 raises to $43, Hero calls $16.25 (All-In)

                          River: ($101.25) J (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $101.25 | Rake: $3

                          Results:
                          MP1 had K, 4 (flush, Ace high).
                          Hero mucked K, A (one pair, Aces).
                          Outcome: MP1 won $98.25

                          flopis oleks juba otsa pidanud panema .. see flopi call on sitt

                          Comment

                          • vinney
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 473

                            #1753
                            Re: Leits - elu on lill

                            täiesti koomas. pwnd.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1754
                              Re: Leits - elu on lill

                              fucking haige on see nl50 .. kohe -3bi ,,. rygan 2h ... tõmban nuli .. ja siis insta against any odds callitrakse öra ja turni ai ja 3st 3 masti obv hitivad riversse.

                              **** valus lakbox on neil debiilikutel, ime et raha ei teeni

                              **** KAS NEED NL50 REGULARID ON DEBIILIKUDV ... 3BET FLOP, FUCKING TAMBIN 2 TÄNAVAT POT POT, IKKA INSYTA CALL JA OBV RIVER ON FLUSH JA MUL 4$ CAJA J2RGI CALLIDA

                              **** IME MIKS EI BIIDI MÄNGU KUI 20ST FDST TÕMMATAKSE SULLE 18 KOKKU .. **** ime saua fucking stars


                              set % on 3k käe peale 2.9 .. great run obv .. **** k2ige *****

                              kõik potid AA ja KK'dega on kas bad beadid või saan blinde .. no mida ***** toimub


                              ja tere tulemast tagasi nl25 .. see kordsed shoti koku võtted ..

                              esimene sess nuts .. +6bi vms ..
                              ja eile hakkas tulema ... KK vs AA .. lugematud korrad ... enda ässad mul 3/4 bet flopid .. KÕIK KÄRKKED ... munnmikari leiavad ju oddsid 2 audiseid hittida ... set % kogu ürtiuse peale ... 3.4 .... 20k kätt vms ... running hot ..

                              standrad overpaar mul .. tambain 2 tänavat pot pot ... obv ju meil flushi tõmbamis eoddsid kui ma turnis panen 20$ potti 19 ... ja obv alati tuleb ... mastitõmmetest siis 84% tõmmati kokku ... variatsiooni kuldne pool obv j2lle .. õhesõnaga doomswitch on again tagasi ... tyra see on mingi fucking lillade lakbox limiiti

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1755
                                Re: Leits - elu on lill

                                leits,

                                miks sa mängid starsis? sul jääb nt saamata suur kogus rakebacki.
                                tean, et teed maximallnõi multitablemist. Proovi nt Pacificut. Soft on kyll kõvasti sitem, kui Starsis ning laudu on max 8, aga fishe küllalt ja usun et sa teeksid puhta töö seal

                                Comment

                                Working...