Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2491
    Re: Leits - elu on lill

    lol mul mingi 18-19 neid alles on :D:D otsustasin et teen 25 ära .. ostan endale ahjuvormi

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #2492
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      lol mul mingi 18-19 neid alles on :D:D otsustasin et teen 25 ära .. ostan endale ahjuvormi
      teemasse sobiv artikkel

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #2493
        Re: Leits - elu on lill

        fish napsu kah võtame?

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #2494
          Re: Leits - elu on lill

          ma reedel tartu tagasi, kellegi pool laivi oleks teha?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2495
            Re: Leits - elu on lill

            ei tarbi alkohoolseid jooke, pean olema grinder

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #2496
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              ei tarbi alkohoolseid jooke, tahan olla grinder
              vaba tahe, mitte kohustus

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2497
                Re: Leits - elu on lill

                davai lendan arsti juurde .. loodame et dr Tein kütab mulle korraliku vigastuses (õlg on obv putsis) ja slelega ma 1. dets sealt pedekarjast sõjav2est pääseks

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2498
                  Re: Leits - elu on lill

                  Nonii arstil käidud .. detsembris mingi MRT uuring ja 98% tõen2osusega olen lakboxind endale parema õla operatsiooni, AGA SIIS JU EI SAA GRINDIDA, grinder ei saa lubada endale selliseid asju :D:D:D:D

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #2499
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    Nonii arstil käidud .. detsembris mingi MRT uuring ja 98% tõen2osusega olen lakboxind endale parema õla operatsiooni, AGA SIIS JU EI SAA GRINDIDA, grinder ei saa lubada endale selliseid asju :D:D:D:D
                    Grindisin vasaku käega vahepeal, sest paremal oli karpaalkanali sündroom. Paar päeva läks aega, et ära harjuda, aga vasak käsi väsis kähku, sest iga teine klikk läks mööda.

                    A mis õlaga juhtus?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2500
                      Re: Leits - elu on lill

                      A´mmune vigastus .. mingi ~7a tagasi ilma sooja tegemata sai võrkpalli tampima hakatud ... k2is mingi imelik tunne l2bi .. sain mingi ~aasta jooksul neid syste igasuguseid, võtsid valu paariks kuuks ära ja j2lle tagasi .. vahepeal nagu ei andnud tunda eriti kuid nyyd j2lle hullumaja .. ei saa puuhalgu ka üles tõsta ...

                      Ja tulemus: lihaste osaline taandareng, 2 kõõlust ilmselt puruks osaliselt .. eks kui kompuutri all ära k2ib saab t2psemalt teada ..a ilma nuga n2egamata vist ei pääse .. rigged river ..

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2501
                        Re: Leits - elu on lill

                        sõbral sama asi kossuga oli,võeti lauapall ja löödi vastu kätt,algul arstid leidnud mmigi kuid hiljem avastati et õlg on luukilde täis ja need kõõluste ja liigeste vahele jäidki!

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2502
                          Re: Leits - elu on lill

                          eks kuuleb kui uuringutel 2ra k2ib .. loodame parimat tho

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2503
                            Re: Leits - elu on lill

                            Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 377758
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            SB: $45.95
                            BB: $29.20
                            UTG: $65.80
                            UTG+1: $10.10
                            Hero (MP1): $51.40
                            MP2: $63.10
                            CO: $50.00
                            BTN: $27.05

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with A A
                            2 folds, Hero raises to $1.50, MP2 calls $1.50, CO requests TIME, 3 folds, BB calls $1

                            Flop: ($4.75) 6 8 K (3 players)
                            BB checks, Hero bets $3.50, MP2 calls $3.50, BB folds

                            Turn: ($11.75) J (2 players)
                            Hero checks, MP2 bets $7, Hero calls $7

                            River: ($25.75) 8 (2 players)
                            Hero checks, MP2 bets $14, Hero calls $14

                            Final Pot: $53.75
                            Hero mucks A A
                            MP2 shows J J (a full house, Jacks full of Eights)
                            MP2 wins $51.10
                            (Rake: $2.65)



                            **** ma ei oska seda muud moodi m2ngida
                            mingi lambi 18/9/4 omaarust mingi lag harrasaja, aga 2ga ei kipu v2lja tulema see tal

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #2504
                              Re: Leits - elu on lill

                              miks sa turnis bettimise järele jätad?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2505
                                Re: Leits - elu on lill

                                Tra ma ei tea ise ka ... fcking ma olen nei nö standard k2si nii wierdilt m2ngima hakkand. .. non 3bet k2ed siis --- peaks turni bettima ja kui saan otsa siis fold? tudub mõistlikum ja odavam?

                                Comment

                                Working...