Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #1696
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas -andres-
    Ma olen viimase kuu jooksul igal ajal ja päris palju mänginud. Kordagi pole Starsi poolset katkestust olnud ja ei mingeid probleeme :/.
    +1

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1697
      Re: Leits - elu on lill

      **** ma olen niele 100 l ogi faili saatnud .. ikka ei midgai .. ei sa amina aru mina viga on
      firewall maas .. kaspersky ei sega ... netiraadio mängib edasi ja stars lihtsalt crashib .. kaboom .. minig pool minti ja ärkab ellu again .. üli wierd .,. ma ei usu et see segab, et mul on nats katki netijuhe .. sest sellega on nii kas on nett v ei .. muu töötab ja stars crashib .. tra mul mõistus otsas

      Comment

      • McFoldberg
        Grinder
        • Nov 2008
        • 731

        #1698
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        **** ma olen niele 100 l ogi faili saatnud .. ikka ei midgai .. ei sa amina aru mina viga on
        firewall maas .. kaspersky ei sega ... netiraadio mängib edasi ja stars lihtsalt crashib .. kaboom .. minig pool minti ja ärkab ellu again .. üli wierd .,. ma ei usu et see segab, et mul on nats katki netijuhe .. sest sellega on nii kas on nett v ei .. muu töötab ja stars crashib .. tra mul mõistus otsas


        Enne kui hakkad Starsi kõiges süüdistama, lahenda endapoolsed vead ära. Siis kui oled kõik muu välistanud, hakka Starsi sõimama.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #1699
          Re: Leits - elu on lill

          mul oli täna starsi poolne katkestus. vaatasin, kõik muud serverid respondisid, aussie oma crashis korra. 2 min umbes oli see. nii et leidub ikka

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1700
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas Helmps
            mul oli täna starsi poolne katkestus. vaatasin, kõik muud serverid respondisid, aussie oma crashis korra. 2 min umbes oli see. nii et leidub ikka
            Mul oli ka, viskas lauast lihtsalt välja, aga nett ja kõik oli olemas.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1701
              Re: Leits - elu on lill

              nahhui ma räägin et see pole ainult mul .. mul paaril tuttaval ka see jama olnd

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1702
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas McFoldberg


                Enne kui hakkad Starsi kõiges süüdistama, lahenda endapoolsed vead ära. Siis kui oled kõik muu välistanud, hakka Starsi sõimama.
                mida sa hoghlitid neti raadiot .. obv seal on vast 10 sekki bufrit ees .. aga see j22b insta seisma kui nett on kadunud ... olin ka wireless kaudu täna m2ngus täna .. sama keiss ... mingi porr on neil toimumas

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1703
                  Re: Leits - elu on lill

                  Võtsin vastu otsuse .. enam graphe ei postita siia ... liiga palju "inimesi" kolab juba siin ringi ning kõigile on kõik niisama nähtav. Oli üks natukene "ebameeldiv" olukord täna ..

                  Aga tundub et doomswitch on raugemaks .. homme võiks molu juba kätte saada .. teen oma uuest grindhousist pilti ka siis

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1704
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    **** ma olen niele 100 l ogi faili saatnud .. ikka ei midgai .. ei sa amina aru mina viga on
                    firewall maas .. kaspersky ei sega ... netiraadio mängib edasi ja stars lihtsalt crashib .. kaboom .. minig pool minti ja ärkab ellu again .. üli wierd .,. ma ei usu et see segab, et mul on nats katki netijuhe .. sest sellega on nii kas on nett v ei .. muu töötab ja stars crashib .. tra mul mõistus otsas
                    Eile crashis ka PokerStars mul. Tuli ette too väike Network aken, kus üritab PokerStarsiga taasühenduda ja nii minut-paar. Selle aja sees sit outisin enamustes laudades :( Net oli olemas ja peokuningal juhtus samal ajal täpselt sama asi.

                    Netikaabli võiksid ikkagi ära parandada või õigemini uue osta

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1705
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ranka
                      Eile crashis ka PokerStars mul. Tuli ette too väike Network aken, kus üritab PokerStarsiga taasühenduda ja nii minut-paar. Selle aja sees sit outisin enamustes laudades :( Net oli olemas ja peokuningal juhtus samal ajal täpselt sama asi.

                      Netikaabli võiksid ikkagi ära parandada või õigemini uue osta
                      same shit here

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1706
                        Re: Leits - elu on lill

                        +1. Kell 23.30 orienteeruvalt.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1707
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          Võtsin vastu otsuse .. enam graphe ei postita siia ... liiga palju "inimesi" kolab juba siin ringi ning kõigile on kõik niisama nähtav. Oli üks natukene "ebameeldiv" olukord täna ..
                          räägid veidi täpsemalt? keegi tuli chati kilkama?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1708
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Rage
                            räägid veidi täpsemalt? keegi tuli chati kilkama?
                            midagi sarnast ... tegu on siiski avaliku foorumiga ning kõik näevad kõike ..

                            Blaah molu saan ka alles järgminse nädala keskpaigul kätte :/ Kuskilt kuradi saksamaalt tuleb, masu ajal ei hoita vist midgai
                            laos :D

                            Ca 5k vpp pärast on reload boonus ka lahti, ei tea kas suudan nii kõvat grindi see kuu teha, et see lahti grindida .. kui mingi nädala pärast saaks nl50 shoti pidama, siis why not ilmselt.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1709
                              Re: Leits - elu on lill


                              95/5 flopist .. naiss

                              2k käe jooksul standard kk vs aa ka 2 v 3x ..
                              aga p2ev plussis obv ... kuigi oleks maheda +170 p2ev tulnd vist

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1710
                                Re: Leits - elu on lill

                                Mängisin nl50 täna ja sain 1.5k käe jooksul hommikul 3 korda full stackiga KK vs AA ja korra veel 30$ venna vastu KK vs AA. Täiendan sind veidi, kuigi mul veel nii ulmeline seis pole kui sul see kuu.

                                Comment

                                Working...