Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1591
    Re: Leits - elu on lill

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1592
      Re: Leits - elu on lill

      nice going man. ootan huviga järgmiseid graafikuid

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #1593
        Re: Leits - elu on lill

        Tubli töö Leits. Et heater jätkuks.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1594
          Re: Leits - elu on lill

          ootan huviga järgmist quitimisüritust, ehk siis 4ndat kui ma ei eksi.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #1595
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas ESTPatrick
            ootan huviga järgmist quitimisüritust, ehk siis 4ndat kui ma ei eksi.
            ;D ;D ;D aga kolm pidi ju kohtuseadus olema?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1596
              Re: Leits - elu on lill

              ega jah .. ei tasu hõigata enne õhtut ... -4bi :/ .. kui saan käe .. siis ei maksta ning kui on käsi, siis kellelgi on ikka parem k2si ..:/ rigged

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1597
                Re: Leits - elu on lill

                **** see nl50 on tõsisellt nii haigelt rigged limiit, sellist sitta ei ole ... **** mul on nahhui nii kopp ees sellest pasast... kõik 4bet flopid obv on A hi9ghd .. ma oma kunnidega..nahhui 3 tämavat barreldan overpairiga .. see callib mingi 8639 boardil 22'äega lõpuni ja obv on river 2 .. no täitsa ****** .. mystika mis seal nl50 toimub .. nii kui -5bi roomad -1bipeale on insta coolerite ja bad beatide meri ..

                tra kk vs aa on ka sadades kordades tulnd.. ma ei biidi seda fucking nl550 värdjat lakboxi .. need fucking m2ngijad on 3x ullemad kui nl25 aga nii fucking luckyd on kõik

                mingitest AK vs TT ja AK vs JJ coinflippidest parem ärme r22gigi .. neid ei ole võimalöik võita.. nii tyrastanud runi ei saa mujal olla kui ainult starsi nl50

                täpselt sama nuss mis oli mingi 4-5 kuud tagasi .. imegu lahti

                ei no obv KK vs JJ bvb .. ja obv on turn J .. MINGE KARU TYRRA

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #1598
                  Re: Leits - elu on lill

                  Ma quitiks pokkeris.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1599
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas BuildUp
                    Ma quitiks pokkeris.
                    jepp, me too

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1600
                      Re: Leits - elu on lill

                      tra ma ei saa aru ... nl25 on nahhui kõik nii roosiline.. ja siis j2lle nl50 oma teada tuntud vituse runniga..fucking gay kari.. tyra ei viidsi ujuma ka minna nahhui lendan kinno

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1601
                        Re: Leits - elu on lill

                        Bad beats are good pokerplayer`s best friends - kuskil raamatus oli selline lause.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1602
                          Re: Leits - elu on lill

                          Süda l2heb pahaks selle graphi peale ... ei imesta kui homme/ülehomme olen back to nl25 ... fcking sick

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #1603
                            Re: Leits - elu on lill

                            võta üks chill pill

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1604
                              Re: Leits - elu on lill

                              keegi seda taking of pelham 1 2 3 on vaatamas k2ind? vaadatav?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #1605
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                keegi seda taking of pelham 1 2 3 on vaatamas k2ind? vaadatav?
                                Kuule käisin. Päris hea oli. Travolta eriti tasemel ja Washington ka enam vähem. Soovitan soojalt

                                Comment

                                Working...