Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #1726
    Re: Leits - elu on lill

    Tableninja ftw :)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1727
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas Aristotep
      Tableninja ftw :)
      Kisub sinna poole vist jah!

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1728
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas pastilaa
        Olen ka sama kombinatsiooni katsetanud - muidu väga tore, aga..StarsPlanner teeb sellist nalja vahepeal, et murdosa sekundiks näed, et laudaistumise tekst tuleks justui ette ja edasi peaks juba lauda viima, käib ka see "klick" heli ära, kuid uut lauda ette ei ilmu. Sedasi teinekord 3-4 lauda järjest ja alles siis suvatseb mõne laua avada.
        Tohoh. Hea, et ütlesid, ma ise pole sellist nalja tähele pannud, sest mängin stacked layoutiga. Peab kontrollima. Samas need skriptid töötavad tänu pilditöötlusele - äkki osade themedega töötab paremini kui teistega. Mul on endal hyper simple theme vist.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1729
          Re: Leits - elu on lill

          leits sa võix ühe video teha koos tekstiga ;D
          ma lihtsalt naudiks seda tiltimist :D
          eriti hea oleks nl50 sess, mingi 30-40min, kuna seal tõmmatakse sulle doomswitch peale ja sõim on kerge tulema ;D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1730
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas hotcocacola
            leits sa võix ühe video teha koos tekstiga ;D
            ma lihtsalt naudiks seda tiltimist :D
            eriti hea oleks nl50 sess, mingi 30-40min, kuna seal tõmmatakse sulle doomswitch peale ja sõim on kerge tulema ;D
            +1

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1731
              Re: Leits - elu on lill

              Kunagi võib video peale mõelda ...

              Aga stars planneri koht aka küsimus ... no ma panin selle sisse, et ta mind lauda istutaks .. waiting listi aknale vajutab yes peale ja viskab uue laua ette, aga lauda pean ikkagi ise istuma (2 klikki r nupul tegema) .. kui ta istutaks ise lauda ka oleks eriline nuts .. äkki mul on midgai sisse lülitamata?

              Hetkel on sees Auto on, click time bank ja auto take seat ...

              e: ja eile sai platinium ka kindlustatud enale siis ... ja nl50 hakkas v2ga kenasti .. mingi 6bi plussi vist .. loodame et doomswitchi ei teki

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #1732
                Re: Leits - elu on lill

                Mul on sees ainult "Enable Automatic Buy In when seated". Töötab küll. Skripti versioon 0.4g.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1733
                  Re: Leits - elu on lill

                  mul sellist varianti polegi :/

                  btw keda huvitab, siis yhel v2ga heal tuttaval BMW 540i müügis .. põhmst kogu silla detilid vahetatud ja ainult UM'i näinud pilkl .. hiljuti ka abs aju korda tehtud .. 99a ja 110k hind .. julgen soovitada ...(st see auto on tõsiselt korras). .. 210kw ja manuaal, nahad , xenonid jms

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1734
                    Re: Leits - elu on lill

                    Mingi huvitav asi toimub pidevalt. Iga kord kui ma satun samasse lauda järjekorda kus leits sees istub, siis sellex ajax kui ma jõuan mängima hakata, on leits kadunud :D

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1735
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      mul sellist varianti polegi :/

                      btw keda huvitab, siis yhel v2ga heal tuttaval BMW 540i müügis .. põhmst kogu silla detilid vahetatud ja ainult UM'i näinud pilkl .. hiljuti ka abs aju korda tehtud .. 99a ja 110k hind .. julgen soovitada ...(st see auto on tõsiselt korras). .. 210kw ja manuaal, nahad , xenonid jms
                      Lendasin kohe auto24.ee uurima, mis hinnaga masinaid müüakse. Keskmine hind 99-01 väljalaske omadel mingi 85K. Samas mina oleks võimalusel valmis küll niipalju keskmisest rohkem maksma, kui omanik on samasuguse suhtumisega nagu leits ;D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1736
                        Re: Leits - elu on lill

                        Inimene on samasugune pedant .. UM'i arved saab kaasa .. garantiid jms

                        tänane nl50 oooon riiged, kõik krdi 3 v 4 bet flopid on mingid Jj or QQ setid hittind ja obv ma maksin oma KK ja AA

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1737
                          Re: Leits - elu on lill

                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          CO ($50)
                          Button ($82.35)
                          Hero (SB) ($50)
                          BB ($33)
                          UTG ($72.75)
                          UTG+1 ($52.55)
                          MP1 ($50)
                          MP2 ($53.80)
                          MP3 ($135.05)

                          Preflop: Hero is SB with J, 10
                          1 fold, UTG+1 calls $0.50, 2 folds, MP3 calls $0.50, 2 folds, Hero bets $3.50, BB calls $3, UTG+1 calls $3, MP3 calls $3

                          Flop: ($14) 2, 10, 7 (4 players)
                          Hero bets $11, 1 fold, UTG+1 calls $11, 1 fold

                          Turn: ($36) 6 (2 players)
                          Hero bets $35.50 (All-In), UTG+1 calls $35.50

                          River: ($107) 5 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $107 | Rake: $3

                          Results:
                          Hero had J, 10 (one pair, tens).
                          UTG+1 had K, 8 (flush, King high).
                          Outcome: UTG+1 won $104


                          hakkame j2lle phta .. **** ideaalselt mängisin välja aga obv fucking river. obv total fish ja ma olin kindel et ta on masti ostul .. **** kena call ka tema poolt turnis ja siis ytleb mulle TY wtf

                          eile hiiter päev j2lle ****** ... 4-5 bi miinust.. kõik 3 ja 4betid callitakse ja obv iga kord set .. no **** mis moodi sa m2ngid siis :S


                          TORE, KA UUS REKORD. YHE SAMA VASTASE VASTU J2RJEST 2X KK VS AA ... -6bi ... mulle see nl50 karma ie sobi .. eismene shtot on alati hea olnd ja järgmine p2ev on total fail olnd..ilmselt siis l2hiajal j2lle nl25. ..**** no ei või seda lakboxiu ykskord siis biitida

                          obv aa vs kk of ai ja turn k ... -7bi .. ja eilne profit lind .. tyra mis m oodi see nii swingine on???

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1738
                            Re: Leits - elu on lill

                            Kui päris aus olla, siis ma ei näe viimase käe puhul ühtegi asja, mis oleks hästi tehtud.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1739
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas taipupole
                              Kui päris aus olla, siis ma ei näe viimase käe puhul ühtegi asja, mis oleks hästi tehtud.
                              mis ma pean turni chekima ja talle tasta kaardi andma? fish callib nii ehk naa kui ta callib ju.

                              ja järmgine ksi ..
                              WTF??????????????????????

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (SB) ($85.30)
                              BB ($56.95)
                              UTG ($70.75)
                              UTG+1 ($12.25)
                              MP1 ($51.25)
                              MP2 ($48.50)
                              CO ($55.55)
                              Button ($75.20)

                              Preflop: Hero is SB with K, A
                              2 folds, MP1 bets $1.85, 3 folds, Hero raises to $5.50, 1 fold, MP1 calls $3.65

                              Flop: ($11.50) A, 9, Q (2 players)
                              Hero bets $8.50, MP1 calls $8.50

                              Turn: ($28.50) 10 (2 players)
                              Hero bets $23, MP1 raises to $37.25 (All-In), Hero calls $14.25

                              River: ($103) 6 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $103 | Rake: $3

                              Results:
                              Hero had K, A (one pair, Aces).
                              MP1 had 10, 10 (three of a kind, tens).
                              Outcome: MP1 won $100

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #1740
                                Re: Leits - elu on lill

                                c/f turn?

                                Comment

                                Working...